„Švietimas tvariam vystymuisi pradiniame ugdyme“

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla 2023 m. spalio 26 d. organizavo II-ąją tarptautinę metodinę-praktinę konferencija „Švietimas tvariam vystymuisi pradiniame ugdyme: mokinių ekologinės kultūros ugdymas“. Konferencijos partneriai Šiaulių miesto Švietimo centras ir Vilniaus universiteto Šiaulių akademija (VUŠA). Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 68 klausytojai iš Lietuvos, Graikijos, Turkijos, buvo pristatyta 18 pranešimų, patirtimis dalinosi mokslininkai, praktikai, mokyklų administracijų atstovai. Konferencijos metu esminis dėmesys buvo skirtas mokinių ekologinės kultūros vystymo mokykloje strategijoms ir jų įgyvendinimo priemonėms. Vilniaus universiteto Šiaulių akademija pasidalino informacija apie netrukus mokyklas pasieksiančius nemokamus elektroninius metodinius leidinius ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams „Ugdymas(is) tvarumui“. Pranešimuose aktualizuota tinklaveikos su kitomis institucijomis (socialiniais partneriais) svarba siekiant visapusiško pradinių klasių mokinių švietimo tvariam vystymuisi, vertybinių nuostatų formavimo ir atsakomybės veikti tvariai ugdymo. Mokytojai dalinosi praktinių veiklų pavyzdžiais, iniciatyvomis, kurias įgyvendina mokykloje įvairių dalykų pamokose, bendruomenės renginių metu ir pan.

Direktorė Erika M.

Sunday the 28th. Custom text here