Administracinė informacija

„Saulės“ pradinė mokykla – besimokanti bendruomenė. Mums svarbu įtraukti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį į kokybiškai naujais santykiais grįstos, kompetencijų ugdymą(si) užtikrinančios mokyklos kaip besimokančios bendruomenės kūrimą.

Mokinių ir mokytojų partnerystė — kompetencijų ugdymas — mokinių mokymosi motyvacijos stiprinimas, keičiant ir gerinant mokytojo ir mokinio tarpusavio santykius, kuriant įtraukiančią ir motyvaciją skatinančią mokymosi aplinką.

Mokinių, tėvų ir mokytojų partnerystė — pasitikėjimu grindžiami santykiai. Tėvai dalyvauja mokyklos renginiuose,  stebi savo vaiko ir jo klasės draugų mokymąsi ir elgesį pamokose. Partnerystė mokykloje vykdoma pagal šias sritis: tėvų švietimą, bendrą mokymąsi, dalyvavimą ugdymo procese, bendrus projektus, renginius ir kt.

Mokykla – pokyčiams atvira, puoselėja mokyklos kultūrą, kuria mokyklų bendradarbiavimo tinklus, kartu įgyvendina projektus, mokosi, dalyvauja konferencijose, organizuoja bendrus pasitarimus, diskusijas, abipusiškai vertina mokymosi veiklą, organizuoja bendras veiklas po pamokų.

Wednesday the 24th. Custom text here