Mokyklos siekiai

Mokyklos vizija – kartu siekiame prasmės, atradimų, mokymosi sėkmės ir tvarios ateities.

Mokyklos misija – teikti kokybišką ugdymą(si), sudarantį sąlygas kiekvienam besimokančiajam įgyti kokybišką pradinį išsilavinimą, atvira kaitai ir atsakinga bendruomenė.

Mokyklos veiklos tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, elementaraus raštingumo ir socialinių, pažintinių, informacinių, veiklos gebėjimų ir bendrųjų vertybių pamatus įgijusį vaiką, pasirengusį mokytis toliau pagal pagrindinio ugdymo programas.

Uždaviniai:
•    teikti mokiniams kokybišką pradinį išsilavinimą ir priešmokyklinį ugdymą;
•    tenkinti mokinių pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius;
•    teikti mokiniams reikiamą pagalbą;
•    užtikrinti sveiką ir saugią ugdymo(si) aplinką.

Vertybės:

• Atsakingumas. Mokykloje rūpinamės tiek savimi, tiek kitais. Prisiimame atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes, tikime, kad toks pavyzdys padeda ugdytis tvirtą vidinės atsakomybės jausmą.

•  Pagarba. Mokomės pažinti ir gerbti save, kitus bei mus supantį pasaulį. Savo mokykloje remiamės kolegialumo ir bendro sutarimo principais.

Siekis tobulėti. Gyvendami nuolatinėje kaitoje jaučiame poreikį nuolat mokytis ir siekti geresnės kokybės pamokose, mokyklos renginiuose, organizuodami mokyklos valdymą ir telkdami mokyklos bendruomenę.

Tuesday the 19th. Custom text here