Mokyklos siekiai

Vizija. Šiuolaikiška, moderni pradinė mokykla, atvira naujovėm, informacijai, nuolatinei kaitai, aprūpinta pažangiomis ugdymo(si) technologijomis, padedanti pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą.

Misija. „Saulės“ pradinė mokykla - aktyvi ir atvira švietimo institucija, teikianti šiuolaikišką pradinį ugdymą kiekvienam mokiniui pagal jo poreikius ir galimybes, užtikrinanti tęstinumą mokytis II pakopoje.

Mokyklos tikslas. Kiekvienam vaikui suteikti kokybišką pradinį išsilavinimą, užtikrinant sėkmingą perėjimą iš pradinės mokyklos į pagrindinę.

Uždaviniai:

• Užtikrinti kiekvieno mokyklos bendruomenės nario fizinį ir psichologinį saugumą.
  • Vystyti mokyklos bendruomenės, kaip besimokančios organizacijos, narių poreikį nuolat mokytis, atvirumą iniciatyvai ir kūrybiškumui.
  • Ugdyti mokyklos bendruomenę vienijančias vertybes.

Mokyklos prioritetai

• Kokybiškas mokinių ugdymas.
  • Gamtosauginė, sveikatą stiprinanti mokykla.
  • IKT taikymas ugdymo procese.
  • Mokyklos inovacijos, projektinė veikla.
  • Tautinių ir pilietinių vertybių svarba mokyklos bendruomenei.

Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.