Darbuotojai

Šiaučiulytė Greta

Socialinė pedagogė

Bušmaitė Ilona

Specialioji pedagogė-logopedė (vyresnioji logopedė)

Načienė Agnė

Atutienė Birutė, mokytoja metodininkė  Piktūrnienė Eralda, mokytoja metodininkė
 Gricienė Aušra, mokytoja metodininkė

Labanauskienė Elvyra, vyresnioji mokytoja

Jonaitienė Kristina, anglų kalbos mokytoja metodininkė  Bakas Mantas, kūno kultūros vyresnysis mokytojas

Strazdauskienė Loreta, vyresnioji šokio mokytoja

Reiterienė Lina, vyresnioji tikybos mokytoja

Načienė Agnė, logopedė

Bušmaitė Ilona, vyresnioji specialioji pedagogė

Sunday the 25th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.