Darbuotojai

Šiaučiulytė Greta

Socialinė pedagogė

Bušmaitė Ilona

Specialioji pedagogė-logopedė (vyresnioji logopedė)

Načienė Agnė

Pakalkienė Odeta

Auklėtojos padėjėja

Songailienė Inga Auklėtojos padėjėja

Česnauskienė Edita (PUG pedagogė), Inga Songailienė (auklėtojos padėjėja), Sabaliauskienė Aldona (PUG pedagogė)

Pakalkienė Odeta (auklėtojos padėjėja), Povilaitienė Lina ir Virmauskienė Ilona (PUG pedagogės)

Ubavičienė Loreta, mokytoja metodininkė Plechavičienė Vida, vyresnioji mokytoja

Cironkienė Birutė, mokytoja Nemaniūnaitė Giedrė, mokytoja metodininkė

Klastaitienė Jurgita, mokytoja metodininkė

Jocienė Alma, vyresnioji mokytoja
 Atutienė Birutė, mokytoja metodininkė  Piktūrnienė Eralda, mokytoja metodininkė
 Gricienė Aušra, mokytoja metodininkė

Labanauskienė Elvyra, vyresnioji mokytoja

Jonaitienė Kristina, anglų kalbos mokytoja metodininkė  Bakas Mantas, kūno kultūros vyresnysis mokytojas

Vaitkienė Jūratė, vyresnioji šokio mokytoja

Armonaitė Lina, vyresnioji tikybos mokytoja

Načienė Agnė, logopedė

Bušmaitė Ilona, vyresnioji specialioji pedagogė

Šiaučiulytė Greta, socialinė pedagogė

Markušenkienė Sonata, muzikos mokytoja

Marcinkevičiūtė Vilma, anglų kalbos mokytoja

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.