Naujienos

„Erasmus+“ projektas „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“

Spausdinti
Paskelbta: Trečiadienis, 02 kovo 2022

Nuo 2022 metų kovo 1 dienos Šiaulių ,,Saulės“ pradinė mokykla koordinatoriaus teisėmis pradeda įgyvendinti tarptautinį KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ (lietuviškai,,Pasidalinkime savo kultūra su didžiųjų menininkų, mokslininkų šedevrais ir turtingu kultūros paveldu“), kuris tęsis du metus (2022-2024 m.).

Projektas suburstris skirtingų šalių – Lietuvos, Graikijos ir Turkijos mokyklas bendram tikslui – pažinti kitų šalių kultūrą, pasidalinti savo šalies tradicijomis, papročiais ir pagerinti anglų kalbą. Projekto metu mokiniai tobulins bendrakultūrinę kompetenciją, naudodami įvairias priemones, IKT galimybes, žaisdami, dirbdami kartu ir individualiai –tirs, ieškos, modeliuos, patirs ir kurs bendrą projekto rezultatą.

Linkime sklandaus darbo, įdomių veiklų, naujų potyrių ir draugų visai mūsų mokyklos bendruomenei.

Veiklos:

PRADEDAMAS ĮGYVENDINTI TARPTAUTINIO KA2 MAŽOS APIMTIES PARTNERYSČIŲ (KA210) ŠVIETIMO MAINŲ FONDO „ERASMUS+“ PROJEKTAS - „SHARE YOUR CULTURE WITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“
„Saulės" pradinė mokykla pradeda tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto - „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ veiklų įgyvendinimą"
Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo Erasmus+ projekto „Sha.C.H." virtualios savaitės antroji diena
Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo Erasmus+ projekto „Sha.C.H." virtualios savaitės trečioji diena
Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo Erasmus+ projekto „Sha.C.H." virtualios savaitės ketvirtoji diena
Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo Erasmus+ projekto „Sha.C.H." virtualios savaitės penktoji diena

Monday the 4th. Custom text here