Administracija

Kategorija: Struktūra
Paskelbta: Pirmadienis, 04 rugsėjo 2017

Miežienė Regina, direktorė (Gyvenimo aprašymas)

Pradinių klasių mokytoja, švietimo vadybos ir verslo administravimo magistrė.

II vadybos kvalifikacinė kategorija.
Vadovauja „Saulės“ pradinei mokyklai nuo 1993-06-01.

• Kuria ir įgyvendina mokyklos strategiją.
  • Inicijuoja mokyklos veiklos programų rengimą, aiškina bendruomenės nariams valstybinę bei regioninę švietimo politiką.
  • Telkia mokyklos bendruomenę valstybinei švietimo politikai įgyvendinti, mokyklos veiklos programai vykdyti.
  • Stebi, analizuoja, vertina mokyklos veiklą, ugdymo rezultatus.
  • Plėtoja bendradarbiavimą su mokinių tėvais (globėjais).
  • Rūpinasi mokyklos žmogiškaisiais, materialiniais ir finansiniais ištekliais.
  • Rūpinasi palankaus mikroklimato ugdymui ir darbui kūrimu.
  • Puoselėja demokratinius mokyklos bendruomenės santykius.

Jankūnienė Roberta, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Specialioji pedagogė, logopedė, švietimo vadybos magistrė.
Nuo 2006 metų dirba „Saulės“ pradinėje mokykloje. Pavaduotoja ugdymui - nuo 2015 metų.

• Organizuoja ir kontroliuoja mokyklos ugdymo turinio formavimą, planavimą, derinimą ir įgyvendinimą.
  • Organizuoja ir kontroliuoja mokyklos strateginio plano, metinės veiklos programos  įgyvendinimą, veiklos tobulinimo veiksmų planus.
  • Rengia ir derina pamokų tvarkaraščius, su ugdymu susijusias vidaus tvarkas ir reglamentus.
  • Rengia sprendimus, derina pagalbos mokiniui veiklos prioritetus, planus ir programas.
  • Organizuoja ir kontroliuoja mokymą namuose.
  • Vykdo pradinių klasių mokytojų veiklos priežiūrą.

Vaitkevičius Algirdas, ūkio dalies vedėjas

Nuo 1993-06-01 dirba „Saulės“ pradinėje mokykloje.

• Užtikrina darbų saugos, civilinės saugos, priešgaisrinės saugos ir higienos reikalavimų vykdymą mokykloje.
  • Atsako už elektros, šilumos, vandens ir komunikacijų ūkį.
  • Organizuoja pastato, patalpų, inžinerinių tinklų, įrengimų priežiūrą ir remontą.
  • Organizuoja aptarnaujančio personalo darbą.
  • Dalyvauja mokyklos veiklos ir išteklių planavime.
  • Veda turto ir medžiagų apskaitą.
  • Organizuoja viešuosius pirkimus.

Lunskienė Irena, raštvedė

Raišienė Adrija, vyriausia buhalterė

Jocienė Felicija, bibliotekininkė, mokytoja

Pradinių klasių mokytoja. Nuo 1993 metų dirba „Saulės“ pradinėje mokykloje.

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.