Socialinė parama

Kreipimasis dėl socialinės paramos mokiniams ir šios paramos skyrimo vykdomas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu.

Dokumentai dėl socialinės paramos gavimo pristatomi nuo liepos 1 d. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriuje nurodytais adresais:

• Aido g. 10 a, 6 kab. 10 kab., 11 kab. (tel. 8-41 55 29 09);
  • Aušros al. 29,  1 kab., 8 kab. (tel. 8-41 39 93 16).

Pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neturi būti didesnės kaip 1,5 VRP (valstybės remiamos pajamos) - 153,00 €.

Reikalingi dokumentai:

• prašymas - paraiška (pildomos formos SP-1, SP-2, SP-11);
  • pareiškėjo tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • pažymos apie pajamas;
  • pažyma apie alimentus;
  • įmonės, įstaigos išduota pažyma apie lėšas vaikui išlaikyti;
  • žemės nuosavybės liudijimo arba pažymos apie turimą (nuomojamą) žemę kopija;
  • kiti.

Prašymus galima teikti elektroniniu būdu per savo banką, elektroninius valdžios vartus.

Pageidaujantys gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti, prašymą turėtų pateikti iki spalio 5 d.

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.