Mokinių priėmimas

PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais:

Naudingos nuorodos:

E. sistemą

Savivaldybės puslapis

Žemėlapis

NUO 2024 M. BALANDŽIO 1 D. PRASIDEDA PRIĖMIMAS Į

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES IR PIRMĄSIAS KLASES 2024-2025 M. M.

KVIEČIAME TEIKTI  ELEKTRONINIUS PRAŠYMUS

BŪSIMŲJŲ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ (PUG),

PIRMOKŲ TĖVELIUS

NUO 2024 M. BALANDŽIO 1 D. IKI BALANDŽIO 20 D. PRIIMAMI PRAŠYMAI VAIKŲ, PAGEIDAUJANČIŲ MOKYTIS PAGAL APTARNAUJAMĄ TERITORIJĄ.

NUO 2024 M. GEGUŽĖS 1 D. PRASIDĖS PRIĖMIMAS Į LAISVAS VIETAS.

INFORMACIJA APIE PRIĖMIMĄ Į PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES PUG IR 1-4 KLASES 2024-2025 M. M.

• Prašymai dėl priėmimo į PUG ir 1-4 klases pagal aptarnaujamą teritoriją priimami per e. sistemą nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki balandžio 20 d.
• Prašymų, pateiktų į mokyklas pagal aptarnaujamą teritoriją eilė e. sistemoje automatiniu būdu sudaroma pagal gyvenamosios vietos deklaracijos datą. Jei keli prašymai sutampa pagal gyvenamosios vietos deklaracijos datą, e. sistemoje į eilę jie įtraukiami pagal prašymo pateikimo laiką.
• Jeigu iki einamųjų metų balandžio 20 d. mokykla, kurios aptarnaujama teritorija sutampa su kitos mokyklos teritorija gauna daugiau prašymų dėl mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje gyvenančių vaikų priėmimo, nei buvo nustatyta iki kovo 1 d., vaikai pagal gyvenamosios vietos deklaracijos datą siunčiami į kitą tos pačios teritorijos mokyklą.

Preliminarus priimamųjų į PUG sąrašas sudaromas pagal šiuos prioritetus (eilės tvarka):
1.įvaikinti vaikai, globotiniai, gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;
2. turintys didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių ir gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;
3. gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.

Preliminarus priimamųjų į 1 klasę sąrašas sudaromas pagal šiuos prioritetus (eilės tvarka):
1. gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje ir lankantys priešmokyklinio ugdymo grupę mokykloje;
2. įvaikinti vaikai, globotiniai, gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;
3. turintys didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių ir gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;
4. gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.

PRIĖMIMAS mokinių grįžusių / atvykusių iš užsienio:

Iš užsienio grįžusių / atvykusių vaikų priėmimas vykdomas vadovaujantis Nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. vasario 13 d. įsakymu Nr. V-78 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2005 m. balandžio 5 d. įsakymo Nr. ISAK-556 „Dėl nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programas tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijomis „Dėl sugrįžtančių į Lietuvą asmenų švietimo ir integracijos“.

Iš užsienio grįžusių / atvykusių mokinių tėvai (globėjai) pateikia šiuos dokumentus:

1. tėvų (globėjų) prašymą (prašymo forma) dėl priėmimo į mokyklą;
  2. vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją;
  3. mokinio patirtį ir pasiekimus įrodančius dokumentus.

Priėmimas mokytis pagal pradinio ugdymo programą įforminamas sutartimi (Mokymo sutarties forma PUGMokymo sutarties forma 1-4 kl.).

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tėvų (globėjų) prašymai priimami mokyklos raštinėje arba direktoriaus pavaduotojo ugdymui kabinete: pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7.45 val. iki 16.30 val., penktadieniais nuo 7.45 val. iki 15.30 val. Pietų pertrauka 12.00–12.45 val. Telefonas pasiteiravimui (8-41) 55 23 56.

Priėmimo dokumentus (prašymą ir vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą) pasirašytus elektroniniu parašu (nuoroda čia...) galima siųsti mokyklai per e. pristatymo sistemą arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokykloje direktoriaus įsakymu yra suburta Mokinių priėmimo į mokyklą komisija, kurią sudaro: pirmininkas – direktoriaus pavaduotojas ugdymui, sekretorius – raštvedys, nariai: specialusis pedagogas, bibliotekininkas, pradinio ugdymo metodinės tarybos pirmininkas.

Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos darbo reglamentas (skaityti čia...).
Mokinių priėmimo į mokyklą tvarka (skaityti čia...).

Informaciją apie mokinių priėmimą į mokyklą, laisvas vietas teikia mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė.

Friday the 26th. Custom text here