Mokyklos taryba

MOKYKLOS TARYBA

Cironkienė Birutė, mokyklos tarybos pirmininkė, Jankūnienė Roberta, mokytojų atstovė, Nemaniūnaitė Giedrė, mokytojų atstovė, Stonienė Akvilė, tėvų atstovė (1a klasė), Šimkuvienė Indrė, tėvų atstovė (2a klasė), Tuomėnienė Ingrida, tėvų atstovė (3a klasė), Džiugienė Kristina, tėvų atstovė (4b klasė). Prazauskienė Jūratė „Romuvos“ progimnazijos direktorė, vietos bendruomenės atstovė.

MOKYTOJŲ TARYBA

Miežienė Regina, mokytojų tarybos pirmininkė, Jankūnienė Roberta, sekretorė.

Nariai: Armonaitė Lina, Atutienė Birutė, Bakas Mantas, Bušmaitė Ilona, Cironkienė Birutė, Česnaukienė Edita, Gricienė Aušra, Jocienė Alma, Jocienė Felicija, Klastaitienė Jurgita, Labanauskienė Elvyra, Markušenkienė Sonata, Nemaniūnaitė Giedrė, Plechavičienė Vida, Piktūrnienė Eralda, Povilaitienė Lina, Ragažinskienė Ilona, Sabaliauskienė Aldona, Šiaučiulytė Greta, Ubavičienė Loreta, Vaitkienė Jūratė, Virmauskienė Ilona.

METODINĖ TARYBA

Piktūrnienė Eralda, metodinės tarybos pirmininkė, Labanauskienė Elvyra, pirmininko pavaduotoja, Plechavičienė Vida, sekretorė. Nariai: mokyklos pradinių klasių mokytojai.

Friday the 27th. Custom text here