„Lietuvos teniso Sąjungos“ inicijuotas JTI projektas

Kategorija: Naujienos
Parašyta Antradienis, 14 lapkričio 2023

Pug1 ir Pug2 vaikai palaiko „Lietuvos teniso Sąjungos“ inicijuotą JTI projektą, skirtą teniso sporto integracijai į švietimo ir ugdymo įstaigas. Greitai aukštose tribūnose persirengę, vaikai nudardėjo į erdvius teniso kortus. Čia smarkuolių jau laukė treniruotei sudėtos reikalingos priemonės. Vaikai atliko apšilimo pratimus, tad mažieji, mokytojų padedami turėjo greitai suktis vykdydami įvairias užduotis. Po aktyvaus apšilimo sekė pažintis su pagrindiniais teniso žaidimo elementais. Pasirodo visai nepaprasta suvaldyti neklusnias raketes, nuo kurių nuolat pabėgdavo kamuoliukai! Vaikai mokėsi raketėmis mušinėti teniso kamuoliukus, ridenti ir perimti iš draugo kamuolius. Smagu, kad vaikai žaidė atsipalaidavę, mėgaudamiesi tenisu, nes jiems nereikėjo tarpusavyje varžytis. Ne visas užduotis mažieji atliko tiksliai, tačiau smagiai pabendrauti ir pasportuoti naujoje aplinkoje vaikams tikrai pavyko. Džiugu, kad svetingi akademijos šeimininkai įvertino vaikų pastangas ir iškilmingoje rikiuotėje būsimiems sportininkams padovanojo didelę dėžę teniso kamuoliukų! Turiningai pasibaigė dar viena vaikų išvyka, kurios metu tiek daug sužinojo apie įdomų teniso žaidimą.

Mokytojos Indrė B. ir Edita Č.

Sunday the 28th. Custom text here