Laureatė

Nors dėl susidariusios padėties pasaulyje esame sustabdyti veikloms namuose, tačiau kūrybai tai netrukdo. Saulei nutvieskus žemę šiluma, žiedais, į pasaulį žvelgiame, tarsi, naujai. 4a klasės mergaitėms patinka piešti gamtą. Jų darbuose spinduliuoja nuostabių akimirkų grožis. Gegužės mėnesį penkios mokinės: Rasa M., Marija M., Justina G., Eva B., Rugilė S. ir Viltė Š. dalyvavo Gegužių progimnazijoje vykusioje tarptautinėje mokinių kūrybinių darbų parodoje „Būk sveikas, pavasari!“. Džiugu, kad Rasos M. piešinys „Pavasario žaismas“ pelnė laureato diplomą. Sveikiname Rasytę, linkime gražios ir kūrybiškos vasaros!

Mokytoja Aušra G.

Sudie, pradine!

„Mes tariam tau sudie, pradine, gražiausiais žodžiais pavadinę...“

Paskutinė dailės pamoka ketvirtokams. Kokį piešinį padovanoti mokyklai? Daugelis anapus ekrano susimąstė... Kaip greitai bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą... Tik jis ketvirtokams jau bus paskutinis!

Palinkę prie baltų lapų vaikai kūrė piešinį - palinkėjimą savo mokyklai - „Sudie, pradine!“

Mokytoja Aušra G.

Vaivorykštė

Ją žmonės dar vadina Laumės juosta. Vaivorykštė atsiranda lyjant lietui ir tuo pačiu metu šviečiant saulei. Ji visada yra priešingoje stebėtojui pusėje, nei Saulė. Saulė skleidžia įvairių spalvų spindulius. Jų mišinys mums atrodo kaip balta šviesa. Lūždami lietaus lašeliuose raudoni, žali ir kitokie saulės spinduliai išsiskiria ir mes matome visas septynias vaivorykštės spalvas: raudoną, oranžinę, geltoną, žalią, žydrą, mėlyną, violetinę.

1a klasės mokinukai pasaulio pažinimo pamokoje kalbėjo apie vasarą, prisiminė laumės juostos spalvas ir jų seką. Pirmokai, iš turimų įvairių aplinkos daiktų, kūrė vaivorykštes. Vaikai nustebino kūrybiškumu, originalumu ir kruopštumu.

Mokytoja Jurgita Ž.

15-toji Žalioji vėliava

Nuo 2005 metų mokykloje vykdoma tarptautinė Gamtosauginių mokyklų programa paįvairina ugdymo procesą, skatina mokinius taupyti energiją bei kitus gamtos išteklius, ugdo iniciatyvumą ir kūrybiškumą, keičia požiūrį į supančią aplinką. Vaikai, dalyvaudami veikloje, susipažįsta su reikšmingomis, svarbiomis gamtosauginėmis problemomis ir mokosi gyvenime jas atpažinti, vertinti ir spręsti.

Šiemet mokyklos bendruomenė jau 15-tą kartą apdovanota Žaliąja vėliava ir tarptautiniu GMP sertifikatu. Tai įpareigoja tęsti pradėtą darbą, neatidėlioti svarbių sprendimų ateičiai, nes nuo žmogaus elgesio gamtoje priklauso jos ir visos žmonijos ateitis.

Mokytoja Birutė A.

Friday the 5th. Custom text here