Steam „Geltona, žalia, raudona“

Parašyta Antradienis, 08 vasario 2022

Šią savaitę, laukdami Lietuvos gimtadienio, PUG3 ugdytiniai ne tik mokėsi Tautiškos giesmės, susipažino su Lietuvos simbolika, miestais, gamta, šventėmis, bet ir, naudodami tris, kiekvieno lietuvio mylimiausias spalvas, tyrinėjo ir eksperimentavo. Mažieji gamino lavos lempas, sužinojo, kad aliejus yra lengvesnis už vandenį ir, net kylant spalvotiems burbuliukams, skysčiai nesusimaišo. Vaikai pamatė, kad balionus gali pripūsti dujos, kurios išsiskiria sumaišius sodą su actu. Architektai iš gabalinio cukraus statė Gedimino pilį, dažė ją Lietuvos vėliavos spalvomis ir, pripylę vandens, stebėjo, kaip ji lėtai tirpsta ir griūva. Be to, priešmokyklinukai kūrė trispalvę vaivorykštę, stebėjo, kaip vanduo su dažais keliauja popieriumi ir subėga į gretimą indą. Botanikai, pamerkę baltas tulpes į spalvotą vandenį, stebėjo, per kiek laiko jos nusidažys. Mažieji Lietuvos piliečiai iš krepinio popieriaus sukūrė širdį Tėvynei. Klasėje vyravo susikaupimas, jaudulys, tyla, atradimo džiaugsmas, nuostaba ir meilė bei pagarba Lietuvai. Mes tikrai mylim Lietuvą!

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Akvilė S.