Mokomės anglų kalbos

VDM pirmokai sulaukė viešnios. Vaikus aplankė anglų kalbos mokytoja Ilona. Pirmokai mokėsi susipažinti, pristatyti save ir draugą, įvardinti spalvas, skaičiuoti. Linksma dainelė „Bingo“ sukvietė visus į būrį. Mokytoja nustebo geromis vaikų žiniomis ir paskatino toliau mokytis kalbos.

    

Mokytojos Elvyra L. ir Felicija P.

VDM mokiniai gamina kalėdines dekoracijas

Artėja vaikų labai laukiama šventė - Kalėdos. Tai ypatingas metas, kaip puošiasi visas miestas, kai namai nušvinta įvariaspalvėmis girliandomis, o languose sužiba advento žvakės. VDM mokiniai susikaupę, su džiaugsmu gamino kalėdinės dekoracijas. Jomis ketina puošti savo namus.

    


 VDM mokytojos Elvyra L. ir Felicija P.

Avangardinių madų šou „Kaukių balius"

Mūsų mokykloje kaip ir kiekvienais metais vyko avangardinių madų šou „Kaukių balius".  Renginio tikslas – atkreipti visų dėmesį į didėjančių atliekų kiekį ir klimato kaitą. Mokiniai demonstravo drabužius, kurie buvo kuriami iš alternatyvių netradicinių medžiagų: popieriaus, laikraščių, folijos, plastiko. Juos sukurti, naudojant antrines žaliavas ir suteikti Kalėdinę nuotaiką,  išties buvo nelengva. Tam prireikė tėvelių fantazijos, kūrybiškumo, išradingumo ir drąsos.

    

Daugiau nuotraukų.

Mokytojos Agnė Š., Jurgita Ž. ir Neringa U.

 

Kahoot viktorina „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“

Šv. Kalėdos yra viena laukiamiausių metų švenčių. Susirenka šeima, keičiamės dovanomis, skiriame daugiau laiko ir dėmesio vieni kitiems. O kur dar šventinės dekoracijos, šiluma bei džiaugsmas. Mums įprastos, tradicinės Šv. Kalėdos kiekvienoje šeimoje yra suprantamos skirtingai: tai lėmė istorija, politika, kultūra, aplinkinių šalių įtaka bei daugelis kitų reiškinių. Tad artėjant pačiai gražiausiai metų šventei, 3-4 kl. smalsiausi ir žingeidžiausi mokiniai, norėdami nors trumpam žvilgtelėti į mūsų tautos netolimą praeitį, tradicijas ir papročius, dalyvavo Kahoot viktorinoje „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“. Kalėdinės viktorinos metu, mokiniai pasitikrino savo turimas žinias, sužinojo daug naujų įdomybių apie savo tautos kalėdinius papročius. Visi dalyviai viktorinos metu pademonstravo puikias žinias, patyrė sėkmę, neapsakomą džiaugsmą. Viktorinoje „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“

I vietą laimėjo Haris S. (3a kl.), II vietą – Auksė S. (4c kl.), III vietą – Danielė K. (4c kl.).

Kviečiame visus kurti savo artimiesiems džiaugsmą, nuoširdžiai ruoštis metų šventei, o rezultatas grįš neįtikėtina padėka ir palaima!
 
    
 
 
Mokytoja Alma J.

„Kalėdinio sveikinimo užkulisiai”

Šiandien mokyklos šokėjai ir dainininkai, kartu su šokių mokytoja Jūrate V. ir muzikos mokytoja Sonata M. priešaky, filmavo Kalėdinį koncertą - sveikinimą skirtą visai mokyklos bendruomenei. Vaikai, kaip tikri artistai, puikiai atliko savo užduotis, energingai pašoko, gražiai padainavo ir patyrė puikių emocijų. Kalėdinis sveikinimas visus pasieks ir nudžiugins prieš Šv. Kalėdas! Gražaus ir jaukaus švenčių laukimo!

    

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Sonata M.

Popietė, skirta gerosios patirties sklaidai

Gruodžio 14 dieną mūsų mokykloje vyko pedagogų popietė, kurią inicijavo mokyklos įgyvendinamo tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+” projekto „Blue shirts green shorts” pedagogų grupė, dalyvavusi lapkričio 7 – 13 dienomis fizinio mobilumo susitikime su šalimis partnerėmis Slovėnijoje, Veliki Gaber mokykloje. Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Ilona Ragažinskienė, trumpai pristatė Slovėnijos mokykloje patirtus įspūdžius, supažindino su mokyklos aplinkomis, pedagogų darbu, pasakojo apie organizuotą kultūrinę vakaronę, kurios metu visų projekte dalyvaujančių šalių: Lietuvos, Slovėnijos, Ispanijos, Italijos ir Turkijos pedagogai buvo pakviesti žaisti įvairius žaidimus, glaudžiai susietus su STEAM veiklomis, bendrakultūrinės kompetencijos ugdymu bei antrinių žaliavų panaudojimu.

 
Mokytoja Alma Jocienė ir socialinė pedagogė Sima Butkutė, išsamiai papasakojo apie stebėtas pamokas. Pedagogės džiaugėsi turėję galimybę dalyvauti fizinio ugdymo, pasaulio pažinimo pamokose ir pamatyti, kaip Slovėnijos pedagogai dirba su specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčiais mokiniais. Mokytojos liko sužavėtos glaudžiu mokinių ir mokytojų bendravimu ir bendradarbiavimu, aktyviomis veiklomis, kurios pamokų metu buvo dažnai keičiamos, atsižvelgiant į mokinių emocinę ir fizinę būseną.

Mokyklos pedagogus ypatingai sudomino Slovėnijos mokytojų patirtis, organizuojant ugdymo procesą hiperaktyviems vaikams, kokias priemones, būdus ir metodus pedagogai taiko, siekdami kuo ilgiau išlaikyti šių vaikų dėmesį ir darbingumą, pasiekti norimų rezultatų.
 
    
Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

 

„Rankų darbo eglutė"

Artėjant gražiausioms metų šventėms mokyklos mokiniai savo rankutėmis sukūrė išskirtinę eglutę, kurioje tilpo daugiau nei 300 realaus dydžio vaikų rankų su įvairiausiais šventiniais linkėjimais, ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis. Šventinė nuotaika tvyro mokyklos erdvėse ir vaikų širdelėse - visi nekantriai laukiame Kalėdų ir Naujųjų metų...

    

Mokytoja Sonata M.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Friday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.