Bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių ugdymas pasitelkiant STEAM veiklas

Parašyta Trečiadienis, 26 sausio 2022

Mūsų mokykla tapo kandidate į STEAM tinklo narius.  Įstaiga ketina tapti visaverte STEAM tinklo nare. Dalyvavimas STEAM tinklo veikloje padėtų atsiskleisti vaikų gebėjimams, būtų sudaryta galimybė vaikams kryptingai ir nuosekliai dalyvauti įvairesnėse veiklose, atrasti gamtos mokslus, inžineriją, menus, matematiką ir technologijas. Ugdyme būtų dažniau naudojami aktyvūs mokymosi metodai, ugdymas būtų grindžiamas tyrinėjimu, eksperimentavimu, patirtimi. Būtų kryptingai naudojamos eksperimentinės ir inovatyvios priemonės, paįvairinama ugdomoji veikla, plečiamos vaikų žinios, teorinės žinios sėkmingai pritaikomos praktikoje.

Todėl, norime pasidžiaugti, kad mūsų mokykla kryptingai juda tikslo link ir taiko grupinio darbo metodus, siekiant bendradarbiavimo kompetencijų ugdymo, bendrystės atmosferos (su)kūrimo, gebėjimo reflektuoti, motyvacijos mokytis ir pažinti save bei kitus skatinimo, problemų sprendimo kompetencijų ugdymo, savivertės stiprinimo – ir visa tai per įvairias STEAM veiklas!

    

Daugiau nuotraukų.

Socialinė pedagogė Sima B.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.