Kahoot viktorina „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“

Parašyta Penktadienis, 17 gruodžio 2021
Šv. Kalėdos yra viena laukiamiausių metų švenčių. Susirenka šeima, keičiamės dovanomis, skiriame daugiau laiko ir dėmesio vieni kitiems. O kur dar šventinės dekoracijos, šiluma bei džiaugsmas. Mums įprastos, tradicinės Šv. Kalėdos kiekvienoje šeimoje yra suprantamos skirtingai: tai lėmė istorija, politika, kultūra, aplinkinių šalių įtaka bei daugelis kitų reiškinių. Tad artėjant pačiai gražiausiai metų šventei, 3-4 kl. smalsiausi ir žingeidžiausi mokiniai, norėdami nors trumpam žvilgtelėti į mūsų tautos netolimą praeitį, tradicijas ir papročius, dalyvavo Kahoot viktorinoje „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“. Kalėdinės viktorinos metu, mokiniai pasitikrino savo turimas žinias, sužinojo daug naujų įdomybių apie savo tautos kalėdinius papročius. Visi dalyviai viktorinos metu pademonstravo puikias žinias, patyrė sėkmę, neapsakomą džiaugsmą. Viktorinoje „Kūčių ir Kalėdų papročiai Lietuvoje“

I vietą laimėjo Haris S. (3a kl.), II vietą – Auksė S. (4c kl.), III vietą – Danielė K. (4c kl.).

Kviečiame visus kurti savo artimiesiems džiaugsmą, nuoširdžiai ruoštis metų šventei, o rezultatas grįš neįtikėtina padėka ir palaima!

Mokytoja Alma J.

Thursday the 2nd. Custom text here