Tarptautinė tolerancijos diena

Parašyta Antradienis, 16 lapkričio 2021

Lapkričio 16 d. mokykloje minėta Tarptautinė tolerancijos diena. Šios dienos paminėjimui, kasmet, pasiūlomas vis kitoks simbolis. 2021 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas. Miestas – tai ne tik žmonių apgyvendinta teritorija, bet ir jame gyvenančių žmonių atspindys iš kurio  „nutapomas“ visuomenės paveikslas.

Mūsų mokyklos mokiniai ir klasių mokytojai nuo pat ryto įsitraukė į Tolerancijos dienos veiklas: vieni piešė, kūrė ir maketavo klasių „tolerantiškuosius miestus“, kiti vedė diskusijas ir reflektavo veiklas, o treti lankėsi „tolerantiškame filme“ „Vilkas ir liūtukas“.

Šiemet, mokiniai siekė ne tik suprasti, jog visų pirma, toleranciją ugdome šeimoje, o tik vėliau mokykloje ir kitose socialinėse aplinkose, bet ir įsiminė, jog tolerantiškas žmogus – tas, kuris visada pradeda nuo savęs ir skatina kitus. Todėl baltoje drobėje įgyvendinome idėją, jog miestą kuria žmonės, kuriame jie gyvena, o  mokyklą reprezentuoja visa jos bendruomenė.

Džiaugiamės, jog šią Tolerancijos dieną paminėjome vieningai ir galime pasidžiaugti, kad esame atvira, bendruomeniška mokykla ir priimame kiekvieną asmenį tokį, koks jis yra!

Daugiau nuotraukų.

Socialinė pedagogė Sima B.

Saturday the 18th. Custom text here