Jaunųjų talentų konkursas

Parašyta Antradienis, 18 balandžio 2017

Gegužės 12 dieną mokykloje nuaidėjo konkursas - „Mokyklos talentai“. Jam ruoštis mokiniai pradėjo dar kovo mėnesį, kuomet buvo paskelbta registracija. Ilgą laiką dalyviai repetavo savo numerius, planavo kaip atrodys jų pasirodymas, kokia bus apranga. Visi norėjo pademonstruoti savo talentą: gerai padainuoti, nepamiršti natų, teksto, šokio ar akrobatikos judesių.

Renginį su trenksmu pradėjo svečiai - mušamųjų instrumentų ansamblis, „Lietuvos talentų“ dalyvis - „Ritmas kitaip“. Ansamblio įkūrėjas ir vadovas, Šiaulių pirmosios muzikos mokyklos mokytojas metodininkas Arūnas Banys buvo pakviestas būti komisijos pirmininku ir įvertinti mokinių pasirodymus. Geriausius mokyklos talentus vertino ir dainininkas, televizijos projektų: „Lietuvos balsas“, „Chorų karai“, „Eurovizijos“ atrankos dalyvis Evaldas Vaikasas bei mokyklos direktorė Regina Miežienė. Komisijos laukė nelengva užduotis. Mokiniai, su mokytojų pagalba ir savarankiškai, paruošė net 26 numerius, o išrinkti reikėjo tik 10 laureatų.

Konkurse savo talentus demonstravo patys talentingiausi mokyklos mokiniai: solistai, ansambliai, šokėjai, skaitovai, karate ir gimnastikos meistrai. Girdėjome akordeono, gitaros, būgnelio, fleitos, pianino, birbynės skambesį. Dalyviams ir svečiams muzikinį kūrinį skyrė komisijos narys Evaldas.

Po ilgų svarstymų, komisija nusprendė konkurso „Mokyklos talentai“ laureatais išrinkti: akordeono virtuozą Kiprą Spulginą (3c), solistę Kamilę Mickutytę (1b), angliškai dainavusią Korneliją Vasiliauskaitę (3c), talentą dainuoti ir šokti pademonstravusią Smiltę Dabulskytę (3c), šokių kolektyvą „Blyksnis“, nuotaikingai dainą atlikusį Anchelį Dominguez Bračą (3c), šokių kolektyvą „Mes“ (3a) ir 3-4 klasių mokinių vokalinį ansamblį.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, laureatams įteikti diplomai ir „Mokyklos talentų“ statulėlės. Mokyklos direktorė ir komisijos nariai sveikino nugalėtojus, linkėjo nenusiminti, kam šiais metais nepavyko tapti laureatais, kvietė dalyvauti kitąmet ir laimėti.

Mokytoja Sonata Sakalauskaitė

Saturday the 4th. Custom text here