Nuotaikingos ir prasmingos vasaros!

Informacija būsimiesiems mokiniams

Birželio 1 dieną 10-12 val. kviečiame būsimuosius priešmokyklinukus į pirmąją pažintį su mokytoja.

Birželio 1 d. 12 val. susirinkimas tėveliams.

Birželio 1-2 dienomis kviečiame būsimuosius pirmokus į pirmąsias pamokėles.

Birželio 2 d. 12 val. susirinkimas tėveliams.

Ketvirtokų išleistuvės

Kaip gražus sapnas prabėgo ketveri mokslo metai. Gegužės 30 dienos rytą mokyklos salėje vyko išleistuvių šventė. Joje dalyvavo gausus būrys svečių: tėveliai, močiutės, seneliai, mokytojai. Gražiomis eilėmis, dainomis, šokiu, saldžiomis dovanėlėmis išeinančius sveikino trečiokai. Iš širdies liejosi ketvirtokų atsisveikinimo žodžiai, skambėjo smuiko garsai, aidėjo dainos. Valso melodija kvietė paskutiniam šokiui. Pavaduotoja ugdymui R. Jankūnienė mokiniams įteikė padėkos raštus už labai gerus mokymosi rezultatus, aktyvią popamokinę veiklą. Taip pat padėkota už pagalbą aktyviausiems tėveliams. Prisiminimui, jog čia praleido gražiausius vaikystės metus, mokyklos kiemelyje ketvirtokai pasodino dekoratyvinius medelius.

Mokytojos Birutė Atutienė ir Eralda Piktūrnienė

Sporto šventė

Gegužės 29 dienos rytą mokyklos kiemas virto sportinių žaidynių aikštele. Visų klasių mokiniai, prisiminę Lietuvos garsiausius sportininkus ir atlikę treniruotę, sėkmingai startavo naujoms pergalėms. Džiugu, kad į sportines varžytuves įsitraukė ir būrelis tėvelių. Mokiniai entuziastingai varžėsi bėgimo, rankos taiklumo „Pramušk sieną“ ir „Taiklioji ranka“ rungtyse. Buvo smagu stebėti, kaip mažieji sportininkai, sukaupę jėgas, stengiasi kuo toliau nušokti į tolį iš vietos ar numesti kamuoliuką. Šokinėjimas per šokdynę daugeliui tapo tikru išbandymu – niekaip nepakluso šokdynė! Pirmokės Rasytės mamytė per šokdynę peršoko net 80 kartų! Trečiokai, ketvirtokai surengė „Kvadrato“ varžybas. Trečiokų lygoje laimėjo 3a, ketvirtokų – 4a klasės. Sportinė popietė prabėgo linksmai ir džiaugsmingai.

Sveikiname nugalėtojus ir visus žaidynių dalyvius!

Svečiuose pas indėnus

Gegužės 26 d. 1a klasės mokiniai lankėsi Kelmės krašto muziejuje. Vaikai susipažino su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija. Svečiavosi indėniškame vigvame, skambant indėniškai muzikai, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, atliko keletą praktinių užduočių su indėniško rašto pavyzdžiais. Kelmės dvaro parke, kaip tikri indėnai, šaudė iš lankų į taikinius, ragavo ant laužo išvirtos indėniškos arbatos ir ragavo kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Vaikai grįžo į namus laimingi ir pilni įspūdžių.

Mokytoja Aušra Gricienė

„Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2017“

„Judėk, žaisk, būk geros nuotaikos“ – toks buvo respublikinių varžybų „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2017“ devizas. Juo vadovaudamosi, gegužės 19 dieną į Šiaulių universiteto sporto salę, vyko 3c klasės mergaitės. Trečiokės varžėsi su dar šešiomis kitų mokyklų komandomis. Mergaitės lenktyniavo penkiose estafečių rungtyse ir užėmė 4-ą vietą.

Šaunuolės trečiokės! Jūs buvote puikios varžovės kitoms komandoms!

Mokytoja Diana Jocienė

Ištvermės ir vikrumo pratybos su regbio treneriu

Tėčio vedama pamoka – kitokia pamoka – vien jau dėl to ji bus labiau įsimintina. Šiandien 1a ir 1b klasėse vyko kūno kultūros pamoka, kurią vedė 1b klasės mokinės Gerdos tėvelis Tomas Zibolis. Jis regbio treneris. Pamoka vyko mokyklos kieme. Vaikai buvo sužavėti įdomia veikla. Ačiū Gerdos tėveliui!

Mokytojos Elvyra Labanauskienė ir Aušra Gricienė

Friday the 26th. Custom text here