Mokinių kūrybos konferencija „Gamta - visų namai“

Parašyta Antradienis, 15 kovo 2016

Mokykla, vykdydama tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą, kovo 17 dieną sukvietė Šiaulių krašto pradinių klasių mokinius į kūrybos konferenciją „Gamta – visų namai“. Joje dalyvavo ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet atvyko didelis būrys mažųjų gamtos mylėtojų iš Gegužių, ,,Romuvos'', „Rasos“ progimnazijų, Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir Tėvo Benedikto Andruškos pradinės mokyklos.

Savo sukurtus literatūrinius kūrinius: eilėraščius, pasakas, rašinius, laiškus, istorijas, mįsles apie gamtą pristatė virš 30 mokinukų. Vaikai mokėsi išreikšti ir perduoti savo mintis, išgyvenimus, jausmus, mokėsi klausytis, jausti kitų nuotaikas, kartu džiaugtis. Buvo malonu girdėti, kaip miesto vaikai jaučia gamtą, pastebi jos grožį, laukia pavasario prabudimo, grįžtančių paukštelių giesmių, pirmųjų žiedų...

Daugelis poetų ir rašytojų įkvėpimo sėmėsi iš gamtos. Mes, mokytojai, tikime, kad mūsų mokiniai nuo mažų dienų įsiklausę į gamtos garsus, stebėdami jos kaitą, paskatinti tėvų, mokytojų savo pastebėjimus, mintis išsakyti trumpu eilėraštuku, vaizdingu sakiniu - vėliau suguldys juos į savo kūrybos knygeles.

Mokytoja Birutė Atutienė

Sunday the 28th. Custom text here