Ekskursija į Kelmę

Gegužės 30 d. 1c ir 2c klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Kelmės dvarą, kuriame įsikūręs Kelmės krašto muziejus. Dalyvavo edukacijoje „Indėnų buitis ir žaidimai“. Mokiniai susipažino su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija, pasėdėjo indėniškame vigvame, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius. Mokėsi šaudyti iš lankų Kelmės dvaro parke. Po šios atrakcijos gėrė indėnišką arbatą ir ragavo kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Grįždami namo, aplankė Bubių piliakalnį, įkopė į jį ir apsižvalgė po nuostabias Bubių apylinkes.

Mokytojos Diana Jocienė ir Birutė Cironkienė

Mokslo metų užbaigimo šventė

VALIO VASARA !

Gegužės 31 d. mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė. Mokiniai, tėveliai dėkojo mokytojams už kantrybę, pagalbą. Sveikinimo žodį mokyklos bendruomenei tarė mokyklos direktorė Regina Miežienė, kuri įteikė padėkas labai gerai besimokantiems bei įvairiose srityse pasižymėjusiems mokiniams. Ji, kartu su klasių seniūnais, į dangų paleido mokyklos bendruomenės svajones vasarai.

Pažintinė diena Viešojoje bibliotekoje

Gegužės 27 d. 2c klasės mokiniai su mokytoja vyko į Šiaulių apskrities P.Višinskio viešąją biblioteką. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo apie bibliotekos teikiamas paslaugas, pamatė seniausią, mažiausią bei didžiausią bibliotekoje saugomą knygą. Ekskursiją kūrybingai ir įdomiai vedė bibliotekos darbuotojos. Atlikdami užduotis, vaikai keliavo po patraukliai ir jaukiai sutvarkytą biblioteką. Lentynose matė ir atpažino įvairių knygų herojus, sužinojo, kokį kelią nueina knyga, kol patenka į lentyną. Edukacinės veiklos pabaigoje pažaidė bibliotekos žaidimų kambaryje.

Mokytoja Diana Jocienė

Pirmoji pirmokų išvyka

1b klasės mokiniai vyko į pirmąją pažintinę išvyką. Jie lankėsi Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Pirmokams buvo viskas įdomu: specialūs automobiliai su visa ugniagesio įranga, specialūs drabužiai, kuriuos teko, kai kam, net apsivilkti, poilsio kambariai, sporto salė. Išeidami mokiniai dėkojo ugniagesiams už įdomią išvyką ir pasiaukojamą darbą.

Mokytoja Vida Plechavičienė

Kalbų Kengūra 2016

Šių metų vasario mėnesį tradiciniame Kalbų Kengūros konkurse dalyvavo 12 stipriausių mokyklos mokinių.

Konkurse Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo trečiokas Gustavas H.Mikalauskas, o Sidabrinės Kengūros diplomą - Saulė Rasickaitė (3a klasė). Auksiniais Kengūros diplomais apdovanoti: Benita Čirvinskaitė, Emilijus Daubaras (iš 3a klasės), Gerardas Putrinskas (3b klasė), Karolis Valentinas (4a klasė), Viltė Mažeikaitė bei Gustas Mileikis (iš 4b klasės).

Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės ateities konkursuose!

Mokytojos Eralda Piktūrnienė, Kristina Jonaitienė

Žalioji vėliava

Kiekvienais metais tarptautinis Aplinkosauginio švietimo fondas įgalioja nacionalinį programos koordinatorių apdovanoti Žaliosiomis vėliavomis ir Gamtosauginės mokyklos pažymėjimais mokyklas, sėkmingai dirbančias aplinkosaugos srityje ir atitinkančias Gamtosauginėms mokykloms keliamus reikalavimus. Ar mokykla yra verta Žaliosios vėliavos apdovanojimo, sprendžia Nacionalinė taryba.

Gegužės 23 dieną Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykloje už gamtosauginę veiklą buvo teikiamos Žaliosios Vėliavos ir tarptautiniai sertifikatai. Mūsų pradinė šį apdovanojimą gavo jau 11-ą kartą.

Toks atpildas už gamtosauginius darbus itin malonus, prie laimėjimo prisidėjo visa bendruomenė – moksleiviai, mokytojai, tėveliai bei partneriai, gamtos būrelio nariai, kurie, įgyvendinant numatytas veiklas, buvo vedliai. Tikime, kad visi mažieji šios programos dalyviai užaugs tikrais gamtosaugininkais.

Dėkojame prisidėjusiems, pradėtus darbus tęsime, įvertinimo sieksime ir kitąmet.

Programos koordinatorė Birutė Atutienė

Šeimos diena

Tarptautinei šeimos dienai paminėti 4a klasės mokiniai surengė viktoriną-žaidimą mamytėms. Visos dalyvės buvo suskirstytos į baltųjų ir geltonųjų gėlyčių komandas. Renginio metu mamytės vaidino įvairius siužetus iš šeimos ir mokyklos gyvenimo, pasakojo nuotaikingas istorijas, piešė savo vaiką, dainavo lopšines, kūrė pasaką. Visas atliktas užduotis vertino mokinių žiuri komisija. Paaiškėjo, kad abi komandos surinko vienodą taškų skaičių – laimėjo draugystė. Viktorinos-žaidimo intarpuose skambėjo patys gražiausi ir šilčiausi žodžiai, dainelės, nuostabios įžymių pasaulio žmonių mintys apie šeimą. Gera buvo stebėti laimingas vaikučių  ir mamyčių akis.

Mokytoja Aušra Gricienė

Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.