Kalėdinis šeimų vakaras

Parašyta Pirmadienis, 28 gruodžio 2015

Gruodžio pavakarę į mokyklą sugužėjo gausus būrys ketvirtokėlių su tėveliais. Regina Medeikienė, Žilvino mamytė, surengė kalėdinę šeimų vakaronę. Klasėje, mirksinčių žvakelių tyloje, suskambo švelnūs fleitos garsai, taip visus šventės dalyvius pasveikino Rugilė. Kiekviena šeima savaip atskleidė savo išmonę. Titas su mamyte visus pradžiugino rankų darbo kalėdinėmis atvirutėmis. Darijos daina „Tyli naktis“ leido pajausti ateinančios Kūčių nakties šventumą. Ragavome Karolio mamytės žemaičių tradicinį kūčių patiekalą su bulvėmis, vaišinomės Luko močiutės bandelėmis. Visi net pavydėjome, kaip gražiai „Čia čia čia“ šoko Žilvino šeima. Kūrybiškai ir vaizdžiai Gabijos tėvelis pristatė visos šeimos pomėgius. Smagu buvo žiūrėti, kaip įspūdingai atrodė patys tėveliai pasidabinę, kaip kalėdinės eglutės. Tiek džiugių emocijų sukėlė – Ievutės mamytės suorganizuotas eglutės puošimo konkursas. Emilijos mamytė sugalvojo patikrinti klasės mokinių vaidybinius gebėjimus. Tad teko ir mokytojai su vaikais, inscenizuoti Raudonkepuraitės istoriją. Vakaronėje sklandė šventiška nuotaika, pilna džiugesio ir nuoširdaus juoko. Visi į namus parsinešė to džiaugsmo, kurį suteikia buvimas drauge ir bendrumo jausmas.

Mokytoja Aušra Gricienė

Sunday the 28th. Custom text here