„Kalėdinė naktis žaislų parduotuvėje“

Parašyta Antradienis, 22 gruodžio 2015

Šv. Kūčių naktis  – stebuklų metas, kai prakalba gyvūlėliai tvarte, šulinio vanduo pavirsta limonadu, o atgiję žaislai ima kalbėtis, kaip jiems prabėgo metai. Pradinių mokyklų („Saulės“, Centro, Tėvo Benedikto Andruškos) bendruomenės sukūrė stebuklų pasaką – „Kalėdinę naktį žaislų parduotuvėje“. Kalėdinėje pasakoje buvo galima sutikti angelus, žiemos fėjas, pasiklydusį vaiką, laumes, kaubojus, raganaites, krokodilus, ledines gėles, rokenrolą šokančias bites, pingvinus bečiaužančius miesto gatvėmis - tapusiomis čiuožykla. „Saulės“ koncertų salė buvo pilnut pilnutėlė. Sėdimų vietų salėje buvo mažiau nei žiūrovų.

Šventės globėjas, rėmėjas LR Seimo narys E.Žakaris pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis, džiaugėsi mažųjų sumanumu, išradingumu. Svečiai, Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, žiūrovai, pradinių mokyklų mokiniai, jų broliukai, sesutės, tėveliai ir seneliai norėjo išvysti Kalėdinį žaislų atgijimą. Tiek emocijų, išgyvenimų, džiugaus juoko pradinukų širdyse ir lūpose nesitikėjo net šventės organizatoriai.

Tikimės, kad šis pradinių mokyklų bendruomenių kuriamas Kalėdinis stebuklas, kasmet džiugins šiauliečių širdis...

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

Saturday the 27th. Custom text here