Avangardinis madų šou

Parašyta Penktadienis, 13 lapkričio 2015

Lapkričio 12 dieną vyko daug dėmesio susilaukęs renginys - „Fantazijai nėra ribų“, kurį inicijavo Gamtosauginių mokyklų programos komitetas kartu su mokytojomis A.Griciene, L.Ubavičiene, B.Atutiene.

Renginio tikslas – atkreipti visų dėmesį į didėjančių atliekų kiekį, klimato kaitą.

Madų šou idėja – paminėti Pasaulinę veiklos dieną (World days of action) ir parodyti, kad ir iš antrinių žaliavų galima sukurti puikius ir meniškus drabužius. Mokiniai avangardine mada akcentavo, kad avangardas nėra nei auditorijos, nei gatvės mada.

Visos mokykloje demonstruotos kolekcijos vertos pagiriamojo žodžio dėl originalumo, kūrybiškumo, estetikos, stilingumo, išbaigtumo, panaudojant puošybines detales, pritaikant tinkantį galvos apdangalą ar aksesuarą.

Mokiniai demonstravo drabužius, kurie buvo kuriami iš alternatyvių netradicinių medžiagų: popieriaus, laikraščių, folijos, plastiko. Juos sukurti, naudojant antrines žaliavas, išties buvo nelengva. Tam prireikė tėvelių fantazijos, kūrybiškumo, išradingumo ir drąsos.

Renginio mintis pasiteisino, o jaunatviškas troškimas įrodė, kad iš paprastų dalykų galima sukurti tikrus šedevrus. Publika, mokyklos mokiniai, buvo tiesiog sužavėta renginio efektyvumu, dar ilgai aidėjo šūksniai ir plojimai.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio veiklos ir sukvietė pasigrožėti šauniais kūriniais.

Friday the 3rd. Custom text here