Pažintinė diena „Pažink savo miestą“

Parašyta Penktadienis, 11 rugsėjo 2015

Pažintinės dienos „Pažink savo miestą“ metu, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose mieste ir mokykloje.

Priešmokyklinės grupės vaikučiai ir pirmokai klausėsi dainelių apie gimtąjį miestą, mokėsi ir dainavo „Mokyklos dainą“, žiūrėjo ir atpažino foto nuotraukas, piešė ir spalvino Šiaulių miesto vaizdus.

2a ir 2b klasių mokiniai pabuvojo „Katinų“ muziejuje. Labiausiai vaikus sužavėjo eksponatų gausa ir katinas – direktorius. Nuėję prie Talkšos ežero grožėjosi rudenėjančiu miestu, aplankė „Lapę“, bėgiojo labirintais. 2c klasės mokinukai lankėsi Radijo ir televizijos muziejuje. Antrokai susipažino su ekspozicija. Vaikams labai patiko senoviniai televizoriai ir radijo imtuvai, telefonai. Didžiausią susidomėjimą sukėlė muzikinė dėžutė, grojantis patefonas ir gramofonas. Pasivaikščioję po šventinį miesto centrą, užsuko į Gintaro galeriją pasigrožėti Lietuvos auksu.

Trečiokai rugsėjo 11 dienos rytą mokykloje dalyvavo viktorinoje apie Šiaulius, žiūrėjo filmuotą medžiagą apie gimtąjį miestą, jo praeitį ir dabartį. Savo įspūdžius perteikė piešiniuose. Vakare dalyvavo miesto gimtadienio atidarymo ceremonijoje Prisikėlimo aikštėje.

4a ir 4bklasių mokiniai lankėsi Šiaulių apskrities viešojoje P. Višinskio bibliotekoje. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo apie bibliotekos teikiamas paslaugas, pamatė seniausią, mažiausią bei didžiausią bibliotekoje saugomą knygą. Susipažino su spalvingu vaikų skyriumi, sužinojo, knygos kelią iki knygų lentynos. Ketvirtokai dalyvavo žaismingoje edukacinėje veikloje ir įgijo žinių apie Šiaulių miesto istoriją, žymias vietoves ir žmones.

Monday the 29th. Custom text here