Partnerių susitikimas Italijoje

Parašyta Pirmadienis, 04 lapkričio 2013

2013 m. spalio 21-26 dienomis mokyklos delegacija dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Ištirkime žemę su vaikais ir padėkime ją išsaugoti“ partnerių susitikime Italijoje, Priverno miestelio mokykloje. Susirinkę partneriai iš Ispanijos, Lenkijos, Turkijos, Latvijos  ir mūsų šalies aplankė tris Priverno mokyklas, darželį, meriją. Ypač įdomu buvo stebėti inscenizuotą mero regalijų perdavimą mokinių tarybai bei šios tarybos susirinkimą. Lietuvos delegacija įteikė partneriams juodo degto molio darbelius bei mūsų mokinių išpieštus akmenukus, nes šį pusmetį vaikai tyrinėjo Lietuvos ir partnerinių šalių akmenis bei mineralines medžiagas.

Susitikimo metu buvo aptarta pirmųjų projekto metų veiklos rezultatai, pristatyti pabaigti tarpiniai produktai (DVD įrašai apie visų projekte dalyvavusių šalių augalus ir gyvūnus, su jais susijusios užduotys ir pateiktys). Dalyviai aptarė projekto eigoje iškilusius klausimus, diskutavo apie projekto vertę mokyklos bendruomenei, nustatė tolesnės veiklos turinį ir terminus. 2014 metų pavasarį už projekto veiklą bus atsakinga mūsų mokyklą, koordinuos veiklą susijusią su klimato stebėjimu ir pažinimu.

Projekto koordinatorė Kristina Jonaitienė

Thursday the 2nd. Custom text here