Su Mokytojo diena

Tu žinai – apie visus stebuklus galima sukurti pasaką arba istoriją ir papasakoti ją vaikui po žydinčiu Mokslo medžiu. Tik reikia pasakoti tyliai tyliai ir ilgai ilgai, kad visi žiedai spėtų prinokti stebuklingais Išminties vaisiais ir pradėtų riedėti, o likę – suskiltų ir išbyrėjusias sėklas pažertų tolimųjų kelionių vėjas.

Lai niekad nepristinga tų stebuklingų sėklų Jūsų širdyje...

Su Mokytojo diena!

Žalioji vėliava

Birželio 4 d. į Rėkyvos pagrindinę mokyklą rinkosi atstovai iš daugelio Lietuvos mokyklų, vykdančių Tarptautinę gamtosauginių mokyklų programą. Mūsų mokyklai įteikta jau 9 Žalioji vėliava ir tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas už šiais mokslo metais tyrinėtą „Transporto sritį“ ir aktyvią gamtosauginę veiklą. Džiaugiamės apdovanojimu, tęsime pradėtą darbą.

Mokytoja Birutė Atutienė

Mokslo metų uždarymo šventė

Gegužės 30 dieną mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis, kuris pranešė apie mokslo metų pabaigą – atostogų pradžią. Ketvirtokai gražiausius žodžius skyrė pirmajai mokytojai, mokyklai, mokiniai prisiminė saugios vasaros taisykles, į dangų kilo balionai su vaikų vasaros svajonėmis.

Bibliotekos vedėja Felicija Jocienė

Sporto šventė

Ketvirtadienį, gegužės 29 dieną mokykloje planuota surengti, tradicine tapusią, „Iškylautojo dieną“. Nors tam sutrukdė nepalankios oro sąlygos, mokiniai sportavo sporto salėje, o, nepabūgę žvarbaus vėjo, dviračių mylėtojai, surengė figūrinio važiavimo varžybas „Įveik kliūtį“. Entuziazmo pakako visiems – dalyviams ir žiūrovams.

Bibliotekos vedėja Felicija Jocienė

Teatrų festivalyje „Pasakų vaikai“

Gegužės 21 d. mokyklos lėlių teatras „Skudurinukai“ dalyvavo Šiaulių miesto vaikų teatrų festivalyje „Pasakų vaikai“. Mažieji artistai suvaidino spektaklį pagal J. Degutytės pjesę „Avinėlis Beragėlis“.

Būrelio vadovė Aušra Gricienė

Išvyka į Kelmės krašto dvarą

Gegužės 28 d. mokyklos antrokai lankėsi Kelmės krašto dvare. Apžiūrėjo dvaro savininkų Gruževskių šeimos istorijos ekspoziciją. Svečiavosi indėniškame vigvame. Klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, atliko praktines užduotis su indėniško rašto pavyzdžiais. Šaudė iš lanko į taikinius Kelmės dvaro parke. Ragavo ant laužo virtos indėniškos arbatos ir  kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Lankėsi baudžiavos kalėjime, susipažino su senoviniu svirnu ir jame esančiais buities rakandais. Didelį įspūdį vaikams paliko Bubių piliakalnis.

Mokytojos Elvyra Labanauskienė, Aušra Gricienė

Viktorina „Gegužės 9-oji – tarptautinė Europos diena“

Gegužės 14 d. vyko Europos dienai pažymėti skirta viktorina. Joje dalyvavo ketvirtų klasių mokiniai iš Šiaulių miesto mokyklų. Viktorinos metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, susijusius su Europos šalių gamta, žymiais pastatais, literatūra, maistu ir kt.

Organizatoriai buvo maloniai nustebinti mokinių žiniomis – vaikai žinojo, kiek šalių yra Europos žemyne, kokia valstybė didžiausia. Dalyviai puikiai atpažino garsius Europos miestus, žinojo žymius pastatus: Eifelio bokštą Paryžiuje ir Big Beno laikrodį Londone. Visi mokiniai atsakė į klausimą, kurioje vietoje yra Europos geografinis centras. Teisingai nurodė iš kokios šalies kilę Trolis Mumis bei Haris Poteris.

Sveikiname laimėtojų komandą ir dėkojame dalyvavusiems. Jūs buvote šaunūs!

Mokytoja Kristina Jonaitienė

Wednesday the 24th. Custom text here