Akcija „Pasidalyk obuoliu su draugu“

Parašyta Ketvirtadienis, 08 lapkričio 2012

Lapkričio 7-oji diena - paskelbta tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action). Įvairių šalių mokyklos tą dieną pasirinkta tema rengia veiklą. Šiais mokslo metais mūsų mokykla vykdydama Gamtosauginių mokyklų programą pasirinko Sveikos gyvensenos sritį ir surengė akciją „Pasidalyk obuoliu su draugu“. Šiai akcijai ruoštasi iš anksto: pradinukai rinko žymių žmonių mintis apie sveikatą, apie obuolių naudą žmogaus organizmui. Mintys su linkėjimu apie sveikatą buvo užrašytos ant lapelių ir prikabintos prie obuolių. Lapkričio 7-osios rytą, po pirmos pamokos, raudonskruosčius obuolius mokinukai dalijo draugams, mokyklos bendruomenei. Taip daryta tikint, kad dovanodamas kitam obuolį jam linki sveikatos - paties reikalingiausio dalyko pasaulyje. Mokslininkai yra nustatę, kad obuolių galia didelė, kad tie, kurie kasdien suvalgo po 2 obuolius, rečiau kreipiasi į gydytojus, kad vienas iš paprasčiausių būdų geriau jaustis – kasdien valgyti obuolių, kad vakare suvalgytas obuolys nuramina, o ryte - sužadina apetitą, kad obuoliai nekaloringi, naudingi turintiems antsvorio... Ši akcija paskatino kiekvieną susimąstyti apie sveikatą, suprasti, kad žmogaus gera savijauta, sveikata slypi visai šalia.

Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorė mokykloje Birutė Atutienė

Saturday the 4th. Custom text here