Veiksmo savaitė „Be patyčių“

Parašyta Pirmadienis, 25 kovo 2013

Mokykla jau ketvirtus metus  prisijungia prie „Vaikų linijos“ inicijuojamos veiksmo savaitės „Be patyčių“. Renginių metu buvo raginama visais įmanomais būdais atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius.

Visą savaitę mokiniai vykdė veiklas pagal iš anksto sudarytą planą. Pirmadienio rytą salėje buvo paskelbta veiksmo savaitės „Be patyčių“ pradžia. Visą savaitę  mokiniai žiūrėjo senosios animacijos filmukus ir juos aptarė, diskutavo klasės valandėlių metu, papuošė lapais medį ant kurių surašė savo mintis apie draugystę, kiekvienas asmeniškai pasirašė peticiją.  Pasirašydamas peticiją mokinys pasižadėjo niekada nesityčioti, nesistumdyti, nesimušti, negąsdinti, neprasivardžiuoti, neapkalbinėti, nesikabinėti. Penktadienį mokiniai aptarė nuveiktus savaitės darbus, pristatė sukurtus plakatus „Būk mano draugas“, 3 – 4 klasių mokiniams išdalinti lankstinukai „Patyčioms – Ne“, prisiminti Katino Leopoldo žodžiai  „Vaikai, gyvenkime draugiškai“, kurie tapo draugystės šūkiu.

Savaitė „Be patyčių “ baigėsi, tačiau tikime, kad mokiniai ir toliau bus draugiški ir tolerantiški.

Pavaduotoja ugdymui Vida Plechavičienė

Monday the 6th. Custom text here