Popietė „O širdyje – Tėvynė Lietuva“

Parašyta Antradienis, 12 kovo 2013

Trispalviais balionais ir vėliavėlėm papuoštoje mokyklos salėje vyko literatūrinė – muzikinė popietė „O širdyje – Tėvynė Lietuva“. Šventės pradžioje skambėjo Lietuvos himnas - V.Kudirkos „Tautiška giesmė“, kurią giedojo mokyklos bendruomenė. Tautiniais rūbais pasipuošę šokėjėliai atliko liaudies šokių siuitą, dainorėliai apdainavo Lietuvą dainų pynėmis.

Visą savaitę 3-4 klasių mokiniai su meile kūrė eilėraščius apie Lietuvą, karžygius, gamtos grožį. Mokiniai labai stengėsi, kad eilėraštis būtų rišlus, skambus, nes žinojo, kad gražiausi eilėraščiai skambės popietėje minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Savo kūrybos eilėraščius skaitė mokiniai, kuriuos darniais plojimais „palaikė“ klasiokai. Teko ir „galveles pasukti“ atsakant į viktorinos klausimus, kur skirtingas užduotis atliko pirmų - antrų ir trečių - ketvirtų klasių mokiniai. Aktyviausių viktorinos dalyvių laukė saldūs prizai...

Popietės pabaigoje iškilmingai skambėjo daina „Žemėj Lietuvos“. Mažieji pradinukai myli Lietuvą ir tiki jos šviesia ateitimi, kurią patys kurs gyvendami ir dirbdami Tėvynėje.

Šokio mokytoja Loreta Strazdauskienė