ETWINNING PROJEKTAI MOKYKLOJE

Parašyta Penktadienis, 22 gruodžio 2023

Priešmokyklinio ugdymo grupės įsitraukė į tarptautinių projektų veiklas.

PUG3 aktyviai dalyvauja eTwinning projekte „It‘s fun to be outdoors“(liet. „Smagu būti lauke“) kartu su projekto partneriais iš Graikijos, Čekijos, Turkijos, Rumunijos. Projekto tikslas-ugdytinių skatinimas kūrybiškai veikti, žaisti lauke. Projekto uždaviniai-stebėti, tyrinėti, lyginti, pažinti lauko erdves, atrasti naujų lauko veiklos galimybių. Skatinti vaikų kūrybinę laisvę, iniciatyvą, skatinti dalytis įspūdžiais ir idėjomis. Įgyvendinti kūrybines idėjas naudojant tik natūralias ir/ar perdirbtas medžiagas bei gamtinės aplinkos privalumus. Dalintis kūrybine patirtimi.

PUG1 dalyvauja eTwinning projekte „Christmas cards and traditions“ (liet.„Kalėdiniai atvirukai ir tradicijos“) su projekto partneriais iš Prancūzijos, Ispanijos, Graikijos, Slovėnijos, Maltos. Projektas prasidėjo lapkričio 13 dieną, pasibaigs po Naujų metų. Projektas skatina ugdytinių kūrybiškumą, naudojant skirtingus atvirukų dekoravimo būdus bei priemones, dailės technikas. Labai smagu, kad vaikai įgijo naujų draugų, susipažino su kitų šalių kultūromis, bei tradicijomis. Mūsų mažieji daugiausiai bendravo su mokiniais iš Prancūzijos. Kūrė jiems kalėdinius atvirukus, rašė linkėjimus ir išsiuntė naujiems draugams. Dabar liko sulaukti mums skirtų sveikinimų iš Ispanijos.

PUG2 dalyvauja eTwinning projekte „Kalėdinis sveikinimas", kurio metu sveikiname vieni kitus, siunčiame linkėjimus, dovanojame dovanas su partneriais iš Bulgarijos, Anglijos, Estijos, Latvijos. Vaikai kūrė kalėdinius atvirukus.

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Akvilė B.