Nuo 2023 m. kovo 1 d. prasideda elektroninė prašymų registracija dėl priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas 2023-2024 mokslo metams

Parašyta Ketvirtadienis, 24 vasario 2022

Vadovaudamiesi Priėmimo į Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 12 d. Nr. T-457 sprendimu (2022 m. vasario 3 d. sprendimo Nr. T-16 redakcija) ir Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnaujamų teritorijų aprašu, patvirtintu  Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 2 d. sprendimu Nr. T-435 (2022 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. T-460 redakcija). Mokyklų aptarnaujamų teritorijų žemėlapis. Informuojame:

Per elektroninę sistemą prašymus turi pateikti tėvai (globėjai):

• būsimųjų pirmokų,
  • kitų klasių mokinių, keičiančių mokyklas,
  • atvykusių gyventi į Šiaulius mokinių.

1. Elektroniniai prašymai į naujai formuojamas 1 klases priimami nuo 2023 metų kovo 1 d. per e. sistemą.

2. Teikiant Elektroninius prašymus, užsiregistruokite e.sistemoje (e. sistemos pristatymą galite peržiūrėti čia: Priėmimas į aptarnaujamos teritorijos mokyklas ir Priėmimas į neteritorines mokyklasSu Vartotojo vadovu galite susipažinti čia)

3. Jei neturite galimybės pateikti prašymo internetu (nesinaudojate elektronine bankininkyste, neturite elektroninio parašo), turite mokyklai pristatyti popierinį prašymą (siųsti prašymą)

4. Teikiant prašymą būtina pasirinkti vieną iš dviejų galimybių:

4.1.  mokyklą pagal aptarnaujamą teritoriją;

4.2.  mokyklą (-as) ne pagal aptarnaujamą teritoriją. Renkantis mokyklą ne pagal aptarnaujamą teritoriją prašyme galima nurodyti ne daugiau kaip dvi mokyklas.

5. Prašymų pateikimo datos:

5.1. Prašymą į mokyklas pagal aptarnaujamą teritoriją galite teikti iki balandžio 15 d..

5.2. Prašymą į laisvas vietas neteritorinėse mokyklose – iki birželio 10 d.

6. Į 1 klases priimami vaikai, tokia prioritetų tvarka:

6.1. gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje, lankantys priešmokyklinio ugdymo grupę mokykloje ir pageidaujantys tęsti mokymą(si) pagal aukštesniojo lygmens bendrojo ugdymo programą;

6.2. gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.

7. Pirmumo teise į laisvas vietas (eilės tvarka) priimami:

7.1. asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių ir gyvenantys ne mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;

7.2. mokykloje jau besimokančių mokinių broliai ir seserys, gyvenantys ne mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje;

7.3. mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje gyvenantys asmenys, nepateikę prašymo dėl priėmimo į aptarnaujamos teritorijos mokyklą iki balandžio 15 d.;

7.4. ne mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje gyvenantys Šiaulių mieste registruoti vaikai (mokiniai);

7.5. kitose savivaldybėse registruoti mokiniai, kurie tais einamaisiais metais mokosi miesto bendrojo ugdymo mokyklose;

8.  Priimtiems į mokyklą mokiniams reikalingų pateikti dokumentų sąrašas:

vaiko asmens dokumento kopija;
pažyma apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje (atvykusiems iš kitos ugdymo įstaigos).

Iki mokslo metų pradžios vaiko sveikata turi būti patikrinta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka.
Apie reikalingus pateikti dokumentus informaciją gausite tėvų (globėjų, rūpintojų) teikiant prašymą nurodytu el. paštu.

9. Informacijos apie priėmimą/nepriėmimą į mokyklą pateikimas:

Tėvams, teikusiems prašymus dėl vaikų priėmimo į aptarnaujamos teritorijos mokyklą (prašyme nurodytu el. pašto adresu), informaciją apie vaiko priėmimą arba nepriėmimą į mokyklą, pateiksime iki gegužės 10 d.

Prašymai į laisvas vietas bus svarstomi po gegužės 20 d., pasibaigus priėmimui iš aptarnaujamų teritorijų. Pranešimai apie mokinių priėmimą ar nepriėmimą bus siunčiami iki birželio 10 d. Jei mokykloje bus laisvų vietų, priėmimas bus vykdomas iki rugpjūčio 31 d.

Su priėmimu susijusiais klausimais prašome kreiptis į pavaduotoją ugdymui V. Gapšienę (8 41) 55 23 56), darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.30 val., penktadieniais nuo 8.00 val. iki 15.30 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val. Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos darbo reglamentas (skaityti čia...).

Friday the 26th. Custom text here