Naujienos

Filtras
 • Informacija apie nuotolinį mokymą

  Nuo 2021 m. sausio 4 d. visi 1-4 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.

  • Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo (skaityti čia...).
  • „Saulės“ pradinės mokyklos mokymo nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu tvarkos aprašas (skaityti čia...).
  • Mokyklos skaitmeninių technologijų administratorius – Donatas Petkevičius (tel. 863725218, el. paštas: donatas.petkevicius@saulespm.lt) konsultuoja mokytojus, mokinius, jų tėvelius (globėjus) technologijų naudojimo klausimais. Administratoriaus parengta instrukcija (skaityti čia...).

   

 • Steam junior programa

  Džiaugiamės draugyste su „Romuvos“ progimnazija ir jos vykdyta STEAM JUNIOR programa mūsų mokyklos ketvirtokams -„Vandens kelias. Nuo istorijos iki laboratorijos“

   

 • Baigėsi Adventinis laikotarpis

  Sudegus paskutinei Angelų arba Ramybės žvakutei, baigėsi Adventinis laikotarpis, kurio metu visi turėjome laiko pamąstyti apie keturis pagrindinius Gyvenimą lydinčius dalykus - Viltį, Tikėjimą, Džiaugsmą ir Ramybę. Atrodo niekuo ypatingu šie keturi žodžiai neišsiskiria iš kitų, tačiau suprantame, kad neturėdami Vilties, nerasime Tikėjimo savo jėgomis, kad ir paprastų svajonių įgyvendinimui, neturėdami Tikėjimo, negalėsime ir nemokėsime Džiaugtis tuo, ką turime, kas brangu, o nejausdami savo širdyse visų šių trijų dalykų, niekada nerasime Nusiraminimo.

  Baigėsi Adventinis, susikaupimo, apmąstymų  laikotarpis, kuris palydėjo mus į Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų laukimą. Šv. Kalėdos – tai šilčiausia  metų šventė, kuri suburia visą šeimą, tad visus ateinančius metus dalinkimės džiaugsmu, šviesa, viltimi ir dovanokime vieni kitiems gerumą.

    

  Mokytoja Aušra G.

 • Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sveikinimas

 • Projekto „Išsaugok šv. Kalėdas!“ III savaitė

  Štai jau baigia degti trečioji Advento vainiko žvakutė, kuri simbolizuoja DŽIAUGSMĄ. Mūsų mokykloje šią savaitę tylu, nesigirdi mokinukų juoko, į pamokas nekviečia skambutis, nes atostogaujame. Atostogos - jos ir suteikia vaikams džiaugsmą, nes per atostogas smagu leisti laiką taip, kaip norisi, galima ilgėliau pamiegoti, skaityti knygas, žaisti, piešti, kurti, sportuoti tiek, kiek telpa...Džiaugsmo mūsų kiekvieno aplinkoje yra tikrai labai daug, tik reikia jį pastebėti... Mūsų mokyklos mokiniai paliko dalį savo džiugesio ir mokykloje-kasdien visus praeinančius džiugina jų papuošta žibanti mokyklos kiemo eglutė, baltus linkėjimus siunčia balti eglutės burbulai languose, viduje puikuojasi jų gamintos netradicinės eglės, papuoštos klasių durys.

  „Saulės“ pradinė mokykla visada šviečia drauge su savo miestu, nes esame stipri bendruomenė, branginanti ir galvojanti apie kiekvieną savo narį. Tad baigiantis trečiajai Advento savaitei, visai miesto bendruomenei linkime pajausti artėjančių šv. Kalėdų džiaugsmą ir ramiai, saugiai uždegti savo namuose ketvirtąją – RAMYBĖS žvakutę, kuri, tikimės,  padovanos visiems nusiraminimą, susikaupimą, apjungs Viltį, Tikėjimą, Džiaugsmą ir palydės į gražų Kalėdinių stebuklų laikotarpį.

      

      

      

  Pavaduotoja ugdymui Vilma G. ir mokytoja Aušra G.

 • Projekto „Išsaugok šv. Kalėdas!“ II savaitė

  Neįprastas šis Šv. Kalėdų laukimo laikotarpis... Tačiau mes kantriai laukiam...

  Pirmadienį Adventiniuose vainikuose įžiebta antroji Tikėjimo žvakutė, sustiprino tikėjimą, kad ateis tas laikas, kai vėl viskas bus gerai! Visą savaitę klasėse skambėjusios Kalėdinės giesmės ir dainos kėlė džiugesio nuotaiką. Trečiadienio diena buvo ypač nuotaikinga, kadangi mokyklos bendruomenė vilkėjo Kalėdiniais megztiniais, o mokyklos administracija ir klasių kolektyvai siuntė visiems trumpas filmuotas sveikinimo žinutes. Ketvirtadienis - Kalėdinio kvapo diena buvo pilna veiklų: pirmokai naudodami cukraus glajų ir kitus puošybos elementus dekoravo imbierinius sausainukus, gėrė arbatą ir mėgavosi savo sukurtais sausainiais. Pats laukiamiausias buvo penktadienis, kadangi klasėse vyko Kalėdinės šventės. Mokiniai žaidė Kalėdinius žaidimus, atliko viktorinos užduotis, kepė ir dekoravo sausainius, sulaukė Kalėdų senelio staigmenos, žiūrėjo animacinius filmukus, dalyvavo kaukių fotosesijoje ir , žinoma, diskutavo, ar pildosi Šv. Kūčių burtai...

  Visa savaitė buvo pilna įspūdžių ir įdomių veiklų.

  Mielieji, linkime, kad Adventinio laikotarpio metu rastume laiko sau ir savo artimiesiems, kad sustabdytume trumpam jaukią šeimos Kūčių vakarienės akimirką, įvertindami ją, kaip Dievo dovaną, kad Naujieji kiekvienam iš Jūsų atneštų po žiupsnelį Laimės, Meilės, Sveikatos, kurie yra patys svarbiausi mūsų palydovai. Gražių, prasmingų ir laimingų ateinančių 2021 metų...

      

      

  Pavaduotoja ugdymui Vilma G. ir mokytoja Aušra G.

   

 • Imbieriniai sausainiai

  Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norisi, kad švenčių laukimas būtų prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. PUG2 grupės vaikai taip pat daro prasmingus darbus. Ugdytiniai kepė imbierinius sausainius ir džiaugėsi pavykusiu procesu. Jaukūs ir malonūs kvapai pasklido grupėje. Šventinė nuotaika, geros emocijos ir juokas sklaidė ore. Ačiū valgyklos darbuotojoms, kurios padėjo mums įgyvendinti šį procesą.

      

  Mokytoja Simona T.

 • Mokyklos kalėdinis sveikinimas

 • Kalėdinių durų puošimas

  Kalėdos jau ne už kalnų! Ir mūsų mokykloje juntama šventinė nuotaika. Mokytojai ir mokiniai labai kūrybingai bei išradingai puošė ir savo klasių duris. Kiekvieną rytą visus atėjusius į mokyklą pasitinka Kalėdų seneliai, nykštukai, elfai, baltieji lokiai, seniai besmegeniai.

  Mokytojos Rita P. ir Indrė M.

 • Dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“

 • Laiškas Kalėdų Seneliui

  Artėja šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laikas, taigi, pats laikas kreiptis į Kalėdų Senelį dovanų. Vaikai rašė laiškus Kalėdų Seneliui, prašydami ne tik sau dovanų, bet ir pačiam Seneliui bei linkėdami visiems sveikatos...

    

  Anglų kalbos mokytoja Ilona R.

   

 • Šešėlių šokis

  Šokis šešėlyje tegu tampa simboliu vilties, tikėjimo ir gerumo!!!

  Šokio studija „Saulutės“

 • Eglutės iš antrinių žaliavų

  Kalėdos... kiekvienas iš mūsų šiuo laikotarpiu laukiame stebuklo, esame tarsi apgaubti paslapties, norisi dalintis gerumu, atjauta, nustebinti šalia esančius kažkuo neįprastu, nekasdienišku...Tokia nekasdienė nuotaika šiomis dienomis tvyro mūsų mokykloje, nes sniego pusnynuose tyliai, jaukiai susiglaudę, tarsi sekdamos paslaptingą pasaką, apsigyveno nuostabios eglutės, kurias kūrė visa „Saulės“ mokyklos bendruomenė. Mokykla įgyvendina tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“ ir viena iš veiklos plane numatytų įgyvendinti veiklų - mokyklos bendruomenės darbeliai, panaudojant antrines žaliavas. Džiaugiamės, kad būtent šis laikotarpis yra dėkingas kūrybai, beribei fantazijai ir saviraiškai, kuri ir atsispindi visoje stebuklingoje eglučių girliandoje.

        

  Mokytojos Rita P. ir Indrė M.

   

 • „Klimato kaita“

  Mūsų mokykla, koordinatoriaus teisėmis įgyvendindama tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“, kasdien patiria naujų išgyvenimų, atradimų, gražių akimirkų. Šiuo metu esame jau antrajame etape ir įgyvendiname projekto veiklos plano antrąją temą - „Klimato kaita“. „Saulės“ mokyklos mokiniai, kartu su mokytojais, kūrė bendrą mokyklos plakatą klimato kaitos tema, o savo klasėse, apibendrindami šią temą, gamino žodžių, atspindinčių klimato kaitą, korteles, kurias kiekviena klasė sudėliojo į vieną bendrą savo klasės plakatą. Džiaugiamės ne tik savo vaikų kūrybiškumu, bet ir projekto partnerių bendradarbiavimu... Draugai iš Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos ir Italijos taip pat kuria plakatus klimato kaitos tema savo mokyklose, aptaria veiklas savo bendruomenėse ir pasidalina nuveiktais darbais su mūsų mokykla.

      

  Erasmus+ darbo grupė 

 • „Pupų pėdas“ iššūkis

  PUG1 vaikai priėmė mestą l.d. „Pupų pėdas“ iššūkį ir sušoko kalėdinį šokį. Labai labai džiaugiamės. Mums pavyko!!!

  Mokytoja Edita Č.

 • Ramaus šv. Kalėdų laukimo...

  Visos dienos mokyklos pirmokai penktadienio popietę susitiko su tikybos mokytoja Lina. Vaikai aptarė Advento laikotarpio papročius, Advento vainiko reikšmę. Mokytoja Lina pasakojo mokiniams apie Kūčių vakaro stebuklą ir džiaugsmingą Šv. Kalėdų rytą. Visi vaikučiai nusipiešė savo rankytes, iškirpo ir pagamino įspūdingą adventinį vainiką. Mokytoja Lina palinkėjo ramaus Šv. Kalėdų laukimo!

         

  Mokytojos Lina A., Elvyra L., Aušra G.

 • Projekto „Išsaugok šv. Kalėdas!“ I savaitė

  Lapkričio 30d. mokykloje prasidėjo I Advento savaitė.

  Klasių adventiniuose vainikuose tarsi atgijo gamta, nušviesta pirmosios žvakutės šviesos, simbolizuojančios Viltį.

      

  Mokytojos papasakojo vaikams apie šio laikotarpio prasmę, pristatė Advento vainiką, simbolizuojantį neužsibaigiantį vieningumą, viltį, santykių atnaujinimą bei šviesą šildančią mūsų širdis. Supažindino su Advento vainiko keturių žvakių spalvų prasme. Didelis dėmesys buvo skirtas ir geriems darbams. Vaikai kiekvieną dieną atliko Advento kalendoriaus darbus ne tik mokykloje, bet ir namuose.

  Per šią savaitę klasėse suspindo dekoratyvinės dirbtinės eglutės, tarsi mostelėjus stebuklinga lazdele - pasikeitė mokyklos laiptinės ir langai, jie pasipuošė baltais stilizuotais žaisliukais, girliandomis ir žvaigždėmis.

      

 • Projektas „Išsaugok šv. Kalėdas“

  Lapkričio 25 d. mokykloje startavo tradicinis kalėdinis projektas „Išsaugok šv. Kalėdas!“. Juo siekiama pakviesti visą mokyklos bendruomenę kurti Advento ramybės ir Kalėdų stebuklo dvasią; puoselėti kalėdinius papročius bei tradicijas mokykloje ir namuose.

  Adventas - džiugaus laukimo ir gerų darbų laikotarpis, kai kiekvienas ieškome šilumos ir jaukumo namuose, ramybės, šviesos ir saugumo. Mūsų mokykla Adventui pradėjo ruoštis anksti, šio ypatingo laikotarpio laukimas subūrė visą mokyklos bendruomenę -  mokinukai klasėse ir namuose su tėveliais pynė adventinius vainikus, projektavo dekoracijas mokyklos eglutei, gamino savo sukurtus žaisliukus.

  Nors ir negalime visi susitikti ir pabūti šiuo gražiu laikotarpiu kartu, tačiau drauge kurdami, puošdami savo klasių, mokyklos erdves jaučiame, kad dabar yra būtent tas metas, kai randame laiko ir norime vieni su kitais dalintis šilta šypsena, gerumu nuoširdumu.

    

 • Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla šviečia

  Gruodžio 3 d. įžiebėme savo gražuolę. Gaila, kad eglutės įžiebimo šventė negalėjo būti tokia kaip įprastai, bet tai tik skatina kurti ir ieškoti įdomesnių išeičių. Šiais metais eglutę puošė patys vaikai: kūrė, kirpo, klijavo, džiaugėsi, grožėjosi. Vaikų rankomis papuošta eglė yra pati gražiausia, jaukiausia ir šilčiausia. Pasidžiaukime visi kartu mūsų žaliaskare ir jos įžiebimo akimirkomis.

        

  Mokytoja Akvile S.

 • Projektas „Paragauk šv. Kalėdų...“

                                                                    

  Nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 24 d. advento laikotarpis - ramybės metas. Norime palinkėti visiems ramaus švenčių laukimo, dėmesio sau, meilės artimiesiems, sveikatos... Kiekviena advento savaitė prasideda sekmadienį. Pirmoji savaitė – Vilties. Antroji – Tikėjimo. Trečioji – Džiaugsmo. Ketvirtoji – Ramybės.

  Tegul kiekvieną sekmadienį Jūsų uždegta žvakelė mūsų širdyse skleidžia grožį, kuris yra MUMYSE...

  Projekto „Paragauk šv. Kalėdų...“ veiklų planas:

  • Žaisliuko kalėdinei mokyklos eglutei gamyba, advento kalendoriaus ir vainiko pristatymas (lapkričio 25-27 d.).
  • Advento pradžia, pokalbiai klasėse, I-osios Žvakės įžiebimas (lapkričio 30 d.).
  • Mokyklos aplinkos puošimas (gruodžio 1, 2, 3 dienomis).
  • Kalėdinės eglės įžiebimas mokyklos kieme (gruodžio 3 d.).
  • II-osios žvakės įžiebimas (gruodžio 7 d.).
  • Netradicinių eglučių, dekoracijų, atviručių, piešinių, karpinių, darbelių gamyba (gruodžio 7-11 d.).
  • Muzikinė diena/savaitė - kalėdinės giesmės muzikos pamokų ir pertraukų metu (gruodžio 7-11 d.).
  • Kalėdinio megztinio (balta-raudona) diena. (gruodžio 10 d.).
  • Kalėdinio sveikinimo diena (gruodžio 11 d.).
  • III-osios žvakės įžiebimas (gruodžio 14 d.).
  • Šv. Liucijos diena (kalėdinių žibintų stebuklas) (gruodžio 14 d.)
  • Kalėdinė fotosesija „Pagauk Kalėdų nuotaiką!“ (gruodžio 14-18 d.).
  • Kalėdinių kūrybinių darbų paroda (gruodžio 15 - 21 d.).
  • IV-osios žvakės įžiebimas (gruodžio 21 d.).
  • Kalėdinio animacinio filmuko ir kvapo (kalėdinis saldėsis, imbierinė arbata, spanguolių kisielius) diena (gruodžio 21 d.).
  • Kalėdinių papročių puoselėjimo diena, šventės klasėse (gruodžio 22 d.).

   

 • VDM popietė „Kalbėk angliškai“

  Visos dienos mokyklos pirmokų popietėje „Kalbėk angliškai“ apsilankė anglų kalbos mokytoja Ilona. Ji su mokinukais dainavo dainelę „Bingo“, mokėsi abėcėlės, skaičiavo angliškai nuo vieno iki 10 ir atgal. Mokytoja paaiškino – „kuo daugiau mokėsi kalbų, tuo daugiau turėsi draugų visame pasaulyje“. Pirmokėliai norėtų turėti daug bičiulių, todėl antroje klasėje uoliai mokysis anglų kalbos. Popietė praėjo linksmai ir žaismingai.

    

  Mokytojos Ilona R., Elvyra L., Aušra G.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Monday the 21st. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.