Projekto „Išsaugok šv. Kalėdas!“ III savaitė

Parašyta Penktadienis, 18 gruodžio 2020

Štai jau baigia degti trečioji Advento vainiko žvakutė, kuri simbolizuoja DŽIAUGSMĄ. Mūsų mokykloje šią savaitę tylu, nesigirdi mokinukų juoko, į pamokas nekviečia skambutis, nes atostogaujame. Atostogos - jos ir suteikia vaikams džiaugsmą, nes per atostogas smagu leisti laiką taip, kaip norisi, galima ilgėliau pamiegoti, skaityti knygas, žaisti, piešti, kurti, sportuoti tiek, kiek telpa...Džiaugsmo mūsų kiekvieno aplinkoje yra tikrai labai daug, tik reikia jį pastebėti... Mūsų mokyklos mokiniai paliko dalį savo džiugesio ir mokykloje-kasdien visus praeinančius džiugina jų papuošta žibanti mokyklos kiemo eglutė, baltus linkėjimus siunčia balti eglutės burbulai languose, viduje puikuojasi jų gamintos netradicinės eglės, papuoštos klasių durys.

„Saulės“ pradinė mokykla visada šviečia drauge su savo miestu, nes esame stipri bendruomenė, branginanti ir galvojanti apie kiekvieną savo narį. Tad baigiantis trečiajai Advento savaitei, visai miesto bendruomenei linkime pajausti artėjančių šv. Kalėdų džiaugsmą ir ramiai, saugiai uždegti savo namuose ketvirtąją – RAMYBĖS žvakutę, kuri, tikimės,  padovanos visiems nusiraminimą, susikaupimą, apjungs Viltį, Tikėjimą, Džiaugsmą ir palydės į gražų Kalėdinių stebuklų laikotarpį.

Pavaduotoja ugdymui Vilma G. ir mokytoja Aušra G.

Wednesday the 24th. Custom text here