Filtras
 • „Parodyk savo talentą“

  Gegužės 27 dieną vyko spalvinga popietė „Parodyk savo talentą“. Šioje šventėje dalyvavo net 24 dalyviai, kurie parengė 16 pasirodymų. Vaikučiai stebino mokyklos mokytojus, mokinius ir tėvelius savo talentais. Jų buvo pačių įvairiausių: kovos menai „Tae kwon do“ ir Karate, piešimas, dainavimas, muzikavimas kanklėmis, smuiku, akordeonu, gimnastika ir šokiai. Kai kurie mokiniai į sceną žengė pirmą kartą, bet nugalėjo jaudulį ir pasirodė puikiai. Susirinkusieji negailėjo aplodismentų, dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir mažomis saldžiomis dovanėlėmis. Tikimės, kad ir toliau mūsų mokyklos mokiniai skleis ir augins savo gabumus!

  Nuotraukų galerija

        

   

  Mokytoja Ainė B.

 • Linksmosios estafetės „Judėjimo džiaugsmas“

  Gegužės 21 dieną PUG1 ir PUG2 ugdytiniai ir pedagogės kvietė į svečius kitų mokymo įstaigų priešmokyklinukus sportuoti. Visus pasitiko muzika, po apšilimo prasidėjo linksmosios estafetės. Vaikai išbandė greito bėgimo estafetę, su lanku varėsi kamuoliuką, nešė smėlio maišelius, lindo pro lankus. Komandos skubėjo mušti įvarčius, džiaugėsi pasiektu rezultatu ir buvimu drauge. Pralaimėjusių nebuvo, visi apdovanoti prizais ir diplomais nusprendė susitikti kitais metais.

      

  Pedagogės Edita Č. ir Lina P.

 • Mokomės lauke

  Gegužės 20 - 24 dienų veiklas PUG1 ugdytiniai skyrė vasarai. Juk tai pats nuostabiausias metų laikas, kai gamta pasipuošia žiedais ir visi laukia atostogų. Visą savaitę vaikai kalbėjo apie vasaros grožį, jos teikiamus smagius ir viliojančius malonumus, saulę ir jos išdaigas, prisiminė, kaip saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje. Gegužės 23 dieną visi vaškinėmis kreidelėmis piešė vasarą: skaisčiai šviečiančią saulutę, žydinčią pievą ir skrajojančius drugelius.

      

    Pedagogė Edita Č.

 • „Apie gyvūnus“ Pegaso knygyne

  Gegužės 24 dieną PUG1 ugdytiniai dalyvavo Pegasiuko pamokėlėje. Vaikai sužinojo daug įdomių faktų apie gyvūnus ir jų gyvenimą, dalyvavo viktorinoje, piešė. Geriausiai pasirodžiusi komanda buvo apdovanota saldžiais prizais. Ugdytiniai grįžo į mokyklą pilni įspūdžių bei gerų emocijų, nešini diplomu ir mažomis užrašų knygelėmis.

    

  Pedagogė Edita Č.

 • Diskusijų festivalis „Ką tu, Šiauliai?“

  Gegužės 25 d. 1b ir 3a klasių mokiniai ir tėveliai dalyvavo Šiaulių universiteto alumnų asociacijos ir Šiaulių universiteto botanikos sodo  rengiamame diskusijų festivalyje „Ką tu, Šiauliai?“, edukacijose „Odė pavasario džiaugsmui“. Vaikučių tėveliai klausėsi diskusijų apie sportą, sveikatą, meną, mokslą, apie tai, ką galima veikti Šiauliuose, ko laukti ateityje... Vaikučiai pertraukos metu padainavo dvi daineles „Džiaugiasi mano širdelė“ ir „Vakarinė žvaigždutė“. Botanikos sode visi grožėjosi rododendrų žiedais, vaikai šėlo sūpynėse, dalyvavo edukacijoje „Gyvų gėlių apyrankės“. Smagu šiltą pavasario dieną praleisti įdomiai ir prasmingai.

    

   Mokytojos Ainė B. ir Aušra G.

 • Paskutinis Erasmus+ projekto susitikimas Bulgarijoje

  Gegužės 21-25 dienomis Bulgarijoje vyksta paskutinis tarptautinio projekto "Innovative cross-carricular lessons" susitikimas. Trečiadienį mokytojai ir kitų šalių mokyklų atstovai grožėjosi nuostabiais Bulgarijos vaizdais, susipažino su istoriniu senovės miestu Arbarabiu ir Bulgarijos senąja sostine Veliko-Tarnovo, lankėsi viduramžių didikų tvirtovėje tarnavusią gynybos tikslais. Vaikščiojo miniatiūrų parke.
   
    
     
   
  Ketvirtadienį projekto delegacija svečiavosi Varnos "Stoyan Mihaylovski" pradinėje mokykloje, kurioje šventine programa pasitiko mokyklos mokiniai. Po pietų mokytojai svečiavosi Varnos merijoje.
   
    
   
   
  Gegužės 24-oji Bulgarijoje - kultūros ir švietimo, slavų literatūros diena. Lietingą dieną delegacija dalyvavo šventės atidarymo ceremonijoje, gėrėjosi Juodąja jūra, apžiūrėjo miesto įžymias vietas.
   

   
 • Pamokos lauke

  Ketvirtadienį nuo pirmos pamokos mokytojai kartu su mokiniais lauke vykdė integruotas įvairias patyrimines veiklas. Trečiokai su didžiuliu džiugesiu, nešini sėdmaišiais, išgarmėjo į mokyklos parkelį. Susėdus liepų paunksmėje, prasidėjo lietuvių kalbos pamokėlė. Vaikai skaitė kūrinius apie panemunės pilis ir piliakalnius, dirbo grupėse ir porose, dalinosi surinkta informacija. Per dailės pamoką, vaikai pasklido po visą mokyklos teritoriją ir, patogiai įsitaisę, pasistengė savo piešiniuose įamžinti gyvosios gamtos grožį... Pamokos gamtoje mokiniams taip patiko, kad niekas nebenorėjo sugrįžti į klasę. Mokymasis tapo asmeninės pažangos siekiu...
   

      

  Mokytoja Aušra G.

 • Netradicinis piešimas lauke

  Visos dienos mokyklos veiklos tikslas – saugaus ir turiningo pradinių klasių mokinių užimtumo po pamokų užtikrinimas. Vieną popietę vaikai po pamokų lauke guašu tapė žydinčią pievą ne ant balto tradicinio popieriaus, o ant ilgo celofano. Mums labai patiko, nes tai paprasta ir labai gražu. Mokyklos kieme tarp dviejų medžių ir dabar puikuojasi nuostabi žydinti vaikų nutapyta pieva.

      

  Mokytojo padėjėja Daiva Lukšienė

   

 • Judėjimas sveikatos labui

  Puiki gegužės 17-osios dienos pradžia – rytmetinė mankšta. Tai sveikatos stiprinimo programos „Būk saugus ir sveikas“ renginys. Jo tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, ugdyti teigiamas nuostatas, gerinti ir stiprinti sveikatą. Skambėjo nuotaikinga muzika, mokiniai ir mokytojai mankštinosi mokyklos kieme, 1a ir 1b klasių mokiniai dalyvavo „Linksmosiose estafetėse“.

     

  Mokytojos Ilona V. ir Giedrė N.

 • „Olympis 2019 - Pavasario sesija“

  Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkurse yra įvairaus sudėtingumo užduočių, jame gali dalyvauti visi mokiniai.

  Šiemet „Olympis 2019“- Pavasario sesijoje jėgas išbandė 30 mūsų mokyklos mokinukų. Savo žinias pasitikrino lietuvių ir anglų kalbų, matematikos, pasaulio pažinimo ir informatikos konkursuose. Daugiausiai taškų pelnė, I laipsnio diplomus laimėjo ir buvo apdovanoti medaliais: Airidas P. (1a), Heidė Eluna L. (1a), Titas A. (1a), Viktorija L. (1a), Rugilė Š. (1b), Jokūbas U. (1c). Šarūno K. (iš 2b) ir Airono V. (iš 3a) anglų kalbos žinios įvertintos I laipsnio diplomais. Sveikiname „Olympis 2019“ - Pavasario sesijos nugalėtojus ir dalyvius!

   

  Mokytoja Giedrė N.

 • Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“

  Šiais metais konkurse dalyvavo 24 mūsų mokyklos mokiniai. Konkurso dieną 75 minutės dalyviams prabėgo tiesiog nepastebimai. Atsakymų lapus mokiniai pildė Kengūros pieštukais – mėgstamu konkurso suvenyru. Skaičiuotuvais naudotis griežtai draudžiama, todėl skaičiuojant reikėjo pasitelkti visą skaičiavimo išmonę. Nekantriai laukėme rezultatų. Ir jie jau paskelbti! Džiaugiamės pasiektais rezultatais: Titas M. (1b klasė) - III vieta mieste, Airidas P. (1a klasė) - VII vieta mieste, Jonas M. (1b klasė) - IX vieta mieste. Geriausieji mokykloje: Titas M. (1b), Aringas N. (2b), Dionizas B. (3a) ir Patrikas M. (4c). Sveikiname visus darbščius ir šaunius dalyvius ir tikimės, kad entuziazmas neišblės ir ateityje.

   

  Mokytoja Giedrė N.

 • Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

  Ar žinojote, kad gegužės 7-oji - Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena? Tuo įsitikino gegužės 9-ąją 3a klasės mokiniai, susirinkę į popietę „Nukirsta, suspausta, primarginta ir mylima. Kas?“. Trečiokai prisiminė knygos atsiradimo istoriją, suprato jos reikšmę šiuolaikiniam žmogui ir apžiūrėjo įdomybes iš knygų pasaulio. Vėliau dalyvavo viktorinoje, prisiminė šiais mokslo metais skaitytų kūrinių ištraukas, autorius, personažus ir įdomius faktus apie juos, pasakojo ir deklamavo.

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Judėjimas sveikatos labui

 • Penktoji Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitė

  Gegužės 6-12 dienomis vyko „Penktoji Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitė“. 3b klasės mokiniai ir saugaus eismo būrelio „Šviesoforas“ nariai jungėsi prie informacinės kampanijos „Saugok gyvybes, prabilk“. Šios kampanijos tikslas - atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų elgesį kelyje, saugoti gyvybes, skatinti aktyviai pranešti policijai apie Kelių eismo taisyklių pažeidimus ir patiems būti pavyzdingais eismo dalyviais, gerbiančiais ne tik save, bet ir kitus, dalyvaujančius eisme. Akcijos - piketo metu vaikai su plakatais rankose budėjo prie pėsčiųjų perėjos ir kelio ženklo, draudžiančio automobiliams įvažiuoti į mokyklos teritoriją. Akcijos dalyviai įspėjo nedrausmingus vairuotojus, skubantiems pėstiesiems padėjo saugiai pereiti gatvę. Mokiniai visiems priminė, kad saugumas gatvėse ir keliuose yra eismo dalyvių rūpestis, o nustatytos tvarkos kelyje paisymas turi tapti mūsų teigiamu įpročiu ir siektinu pavyzdžiu, o ne svarstytinu klausimu.

     

  Mokytoja Agnė Š.

 • Minecraft pirmokams

  Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniams nusišypsojo laimė dalyvauti projekte „MINECRAFT integravimas į bendrojo lavinimo procesą“. Tai vienas naujausių „Šviesos“ ir neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Trys kubai“ projektų. Jame dalyvauja 100 Lietuvos pirmokų klasių. Bandomoji projekto versija kol kas apima 4 mokomuosius dalykus – matematiką, lietuvių kalbą, pasaulio pažinimą ir informatiką. Dvi savaites trukusių bandymų metu, pirmokams MINECRAFT žaidime teko atlikti tokias užduotis kaip painaus labirinto įveikimas išmokus atskirti „b“ ir „p“ garsus, skaičių sekos sudėliojimas trimatėje erdvėje ar sveikų produktų rūšiavimas virtualiame turgelyje. Mokiniai džiaugėsi, galėdami dalyvauti šiame projekte.

       

  Mokytoja Giedrė N.

 • Tylos stebuklinga versmė

  „Žuvis vandenyje yra tyli. Gyvūnas žemėje – triukšmingas. Paukštis ore – dainingas. O žmogus turi savyje jūros tylą, žemės triukšmą ir oro muziką“. R. Tagorė. Projekto iššūkį „Tylos stebuklinga versmė“ PUG2 ir 1c klasės sveikuoliai priėmė atsakingai. Pirmokai Tylos pertraukų metu vartė, skaitė knygeles, piešė, žaidė stalo žaidimus, vaidino pantomimos teatre. Vaikai aptarė triukšmo įtaką sveikatai, dalijosi savo patirtimi, kaip jautėsi triukšme. Visi vieningai pritarė, kad nuo triukšmo būtina pailsėti. PUG2 ugdytiniai žaidė žaidimą „Tylos varpelis“, muzikinį žaidimą „Tylu – garsu“.

  Mažieji, patyrinėję „Tyliąją knygelę“, atrado tylą iš naujo...

     

  Mokytoja Alma J. ir pedagogė Lina P.

 • Padovanok knygą

 • Šokėjų sėkmė

  Gegužės 4 dieną Vilniuje vyko respublikinis šokio festivalis „Ant stogo“. Jame dalyvavo mūsų mokyklos šokio studija ,,Saulutės“. Vaikai pasirodė puikiai, sulaukė daug aplodismentų ir savo amžiaus kategorijoje užėmė III vietą. Šaunuoliai!

  Mokytoja Jūratė V.

   

   

 • Gražiausi žodžiai mamai

  Motinos dienos proga PUG1 ir PUG2 ugdytiniai sukvietė mamytes į šventę „Myliu tave, mama“. Joms buvo skirti eilėraštukai, skambėjo dainelės. Vaikai kvietė mamas šokiui, įteikė po mažą dovanėlę, į kurią sudėjo visą savo meilę. Žiūrėdamos mamos šypsojosi, ne viena nubraukė ašarėlę.

     

  Pedagogė Edita Č. ir Lina P.

 • Piemenėlių vargai ir pramogos

  Žaliūkių malūnininko sodyboje kerdžiaus ragas prie laužo pakvietė 1c klasės mokinius. Kerdžiumi tapęs Etnografijos skyriaus muziejininkas Julius Vainorius papasakojo, kad ganydami gyvulius piemenėliai daug laiko praleisdavo gamtoje, todėl ją gerai pažino. Mažieji buvo išradingi - mokėjo vyti botagus, pinti krepšius, o muzikos instrumentus sugebėdavo pasigaminti iš žilvičio šakelių. Pažaidę piemenėlių žaidimus, pirmokai ragavo lauže keptų bulvių su lupenomis. Vaikai nutarė, kad šiame edukaciniame užsiėmime piemenėlių vargai buvo nedideli, o pramogos ir žaidimai – smagūs.

     

  Mokytoja Alma J.

 • „Padovanok man savo šypseną“

  Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla inicijavo socialinės įtraukties renginį „Padovanok man savo šypseną“. Šio renginio metu mokinukai dovanojo Šiaulių miesto senelių globos namų gyventojams ne tik savo šypsenas, bet ir dainas bei šokius. Senoliai džiaugėsi, o mokiniai grįžo pilni gerų emocijų ir norų toliau dalintis šypsena, daina, šokiu ir gražiu palinkėjimu. Tikimės, kad ši iniciatyva bus tęsiama ir toliau...

     

   

  Mokytojos  Ilona V. ir Aušra G.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Wednesday the 21st. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.