„Darom 2021“ iki galo! Surenkam. Rūšiuojam. Priduodam.

Parašyta Antradienis, 11 gegužės 2021

Šiandien 4-os klasės mokiniai, klasių ir anglų kalbos mokytojos, prisidėjo prie socialinės pedagogės mokykloje kuruojamos viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „DAROM IKI GALO”. Mūsų ketvirtokams ir visai mokyklos bendruomenei tai nėra nauja, kadangi visus metus yra vykdomas tarptautinis Erasmus+ projektas, kuris koncentruotas į aplinkosaugines problemas, jų svarbą ir sprendimo būdus. To pasekoje, negalėjome nesudalyvauti ir šioje Respublikinėje akcijoje, kuri didina sąmoningumą, kad atliekų problemai spręsti reikalingi ilgalaikiai pokyčiai.

Jau pirmųjų pamokų metu, klasės ir anglų k. mokytojos su mokiniais diskutavo apie aplinkos taršą, šiukšlinimo problemas ir atliekų rūšiavimą. O, kad viskas būtų pritaikyta ne tik teoriškai, bet ir praktiškai - švarinome teritorijas aplink mokyklą ir už jos ribų, rūšiavome atliekas, o svarbiausia, keitėme požiūrį ir supratimą, kad tvarkymasis - tai ne tik šiukšlių surinkimas, bet ir paskata tai daryti nuolat, nelaukiant tos vienintelės dienos metuose.

Dalyvaujant akcijoje „DAROME IKI GALO!” ir derinant Erasmus+ projektą, esame atviri asmenims, kitoms organizacijoms ir įstaigoms, koncentruojamės į teigiamų pokyčių kūrimą, suprantame, kad pokyčiai vyksta žmonėms ir per žmones, o aktualiausias dalykas mokykloje – svarbių ir kitoniškų sprendimų įgyvendinimas puikiai nusiteikusių ir linksmų žmonių atmosferoje, kuri užkrečia kitus!

Socialinė pedagogė Sima B.