Filtras
 • Sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių 2021

  Visą kovo mėnesį veiklomis ir idėjomis mūsų mokykla prisidėjo prie iniciatyvos „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021”.

  Kovo 1- 12 dienomis PUG ugdytiniai gamino emociukus, diskutavo, koks elgesys vadinamas patyčiomis ir kaip to išvengti. PUG-2 ugdytiniai meninėje veikloje pagamino „Draugystės žiedą – prieš patyčias”.

  Kovo 15 – 19 dienomis vyko 1 – 4 kl. klasių valandėlės, kurių metu vyko diskusijos apie patyčias, jų priežastis, susidariusias problemas klasėje ir jų sprendimo būdus. Pradinukai žaidė rankų žaidimą, kuris skatino daryti paprastus, bet neprastus ir pozityvius darbus. Taip pat mokėsi atskirti skundimą nuo pagalbos prašymo, analizuojant pateiktas situacijas. Atliko užduotėles „Pagalbos ranka“, kurioje nurodė į ką pirmiausia kreiptųsi pagalbos patyčių atveju ir kaip tai pagerintų jų emocinę būklę. O, 3c klasės mokiniai primaketavo, pripiešė bei prigamino puikių plakatų prieš patyčias mokykloje!

 • Sveikiname!

  Siekiant ugdyti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją ir atkreipti mokinių dėmesį į patyčių problemą bei mokytis kurti emociškai tvarius santykius mokykloje, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla kovo mėnesį organizavo Tarptautinę mokinių draugystės kortelių parodą - konkursą „Gerų emocijų virusas“. Jame dalyvavo ir laimėtoja tapo mūsų mokyklos 1a klasės mokinė Mėta M. Knygelę galite pavartyti ir darbais pasigėrėti paspaudus čia.

    

  Mokytoja Aušra G.

   

 • Respublikinė konferencija „I am so happy“

  Kovo 25 dienos popietę, mūsų mokyklos 4b klasės mokinys Domas Garolis, dalyvavo Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos organizuotoje respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje – pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I am so happy“. Konferencijos metu Domas dalinosi savo patirtais įspūdžiais, dalyvaujant mokyklos koordinuojamame tarptautiniame švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekte „Blue shirts green shorts“, lietuviškai „Mėlyni marškinėliai, žali šortai“. Domas, savo pranešime „I'm so happy participating in the Project „Blue shirts green shorts“ džiaugėsi savo ir savo mokyklos draugų nuveiktais darbais: siekiant apsaugoti gamtą nuo užterštumo kenksmingomis medžiagomis, mokiniai gamino judriems žaidimams reikalingas priemones iš antrinių žaliavų ir linksmai žaidė ne tik patys, bet ir kvietė žaisti draugus iš Ispanijos, Italijos, Slovėnijos ir Turkijos; jaukiu Kalėdiniu laikotarpiu papuošė mokyklą įvairiomis, pačių gamintomis eglutėmis, panaudojant įvairias antrines žaliavas; mokydamiesi nuotoliniu būdu, vasario mėnesį, 3-4 klasių mokiniai, dalyvavo Zoom susitikime su savo draugais iš užsienio, kuriame visi linksmai bendravo, pristatė savo šalį, jos sostinę, savo mokyklą, miestą. Džiaugiamės visais savo mokyklos mokiniais, jų aktyvumu, noru dalyvauti įvairiose veiklose ir dėkojame Domui už įdomų ir gražiai pateiktą pranešimą šioje konferencijoje.

      

  Mokytoja Ilona R.

   

 • „Mažoje širdelėje visa Lietuva“

  Pug1 klasės vaikai ir jų mokytoja Indrė Markauskienė dalyvavo meninėje - emocinėje akcijoje „Mažoje širdelėje visa Lietuva“ organizuojamo Kauno lopšelio darželio „Vilnelė“. Dalinosi nuotraukomis su švenčių akimirkomis ir kūrybiniais darbais. Padėka skirta už kūrybiškumą, orginalumą, bendravimą, bendradarbiavimą, už pilietinių ir tautinių vertybių ugdymą vaikuose, skatinimą mylėti ir puoselėti savo gimtinę.

  Mokytoja Indrė M.

 • Poezijos šventė

  Kiek daug gražių žodžių, eilių parašyta apie mūsų gimtąjį kraštą – Lietuvą. K. Ivinskio eilėraštį „Tėvynė“, PUG1 ugdytinė Rugilė Pikul skaitė respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualioje poezijos šventėje „Tėvyne, tau gražiausi žodžiai“, kuris vyko Kauno l./d. „Šarkelė“. Už dalyvavimą Rugilė apdovanota padėka. Šventės video filmukus artimiausiu metu galėsite rasti  adresu www.sarkele.lt.

    

  Mokytoja Edita Č.

 • Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Aukime sveiki“

  Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla, vykdydama Gamtosauginių mokyklų programos sveikos gyvensenos sritį, 2021 m. kovo 18 d. nuotoliniu būdu sukvietė šalies pradinukus į konferenciją „Aukime sveiki“ pasidalinti savo žiniomis, pastebėjimais apie sveikatą. Konferencijos dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Regina Miežienė, kuri visus dalyvius pakvietė prisidėti prie kovo mėnesio iššūkio „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi".

  Respublikinėje konferencijoje dalyvavo 99 dalyviai. Pranešimus skaitė 48, įvairių šalies mokyklų (Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Kretingos, Raseinių, Radviliškio Šiaulių miestų ir rajonų) pradinukai. Pranešėjai buvo suskirstyti į 4 darbo grupes: „Mityba ir sveikata“, Sveika gyvensena“, „Sportas ir sveikata“, „Vaistažolių arbatų nauda“. Grupėse vaikai dalinosi savo žiniomis, įgyta patirtimi ir atlikta praktine veikla apie vaistažoles, grūdinimąsi ir fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, vaisius ir daržoves. Visi pranešimai buvo labai įdomūs ir naudingi.

  Nuo šios dienos visi pasiryžome sportuoti, valgyti tik sveiką maistą, grūdintis, laikytis asmens higienos, dienos režimo, gražiai bendrauti su aplinkiniais, vengti žalingų įpročių, nes nuo to priklauso mūsų gera savijauta ir sveikata.

      

  Mokytojos Birutė A. ir Birutė C.

 • Piešiniai Žemės dienai

  Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Ji sutampa su astronominiu pavasariu. Žemės dienai pasirinktas pavasario lygiadienis - laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Nors šiemet mūsų mokyklos mokiniai negali įprastai diskutuoti aplinkosauginėmis temomis, tačiau jie savo piešiniais Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale ragina žmones priimti palankius aplinkai sprendimus, perspėja apie mūsų planetai iškilusius pavojus, kviečia konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą gali atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalo visi. Kiekvieną dieną.

      

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Rankos švarios visad bus, augsiu sveikas ir žvalus.

  Lietingą kovo 12-tosios popietę PUG3 mokytojos padėjėja Jolanta paruošė ir pristatė vaikams edukacinę valandėlę – „Švarios rankelės, šypsosi veidelis“. Priešmokyklinukai įtvirtino žinias apie rankų higieną, pakartojo čiaudėjimo ir kosėjimo etiketą, sužinojo naujų ir įdomių faktų apie mikrobus, kokias prietaisais juos galima pamatyti. Visi linksmai žaidė, dainavo švarių rankelių dainelę bei dalyvavo viktorinoje: „Nesidalink mikrobais, plauk rankas“. Ugdytiniai suprato, kad sveikata priklauso nuo rankų higienos.
   
      
  Mokytoja Akvile S.
 • Darbeliai skirti Lietuvai

  Penktadienį, kovo 12 d., zoom aplinkoje susitiko „Romuvos“ progimnazijos ir mūsų mokyklos PUG1 priešmokyklinukai. Vaikai dalinosi savo nuveiktais darbais, kurie buvo skirti Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai pažymėti. Vaikai piešė piešinius, atliko STEAM veiklas, dainavo, deklamavo, šoko. Vaikai pasidalino patirtimi, atliktomis veiklomis, pasimokė vieni iš kitų. Smagu. Lauksime kitų susitikimų.

        

  Mokytoja E. Česnauskienė

 • Nupiešiu savo Lietuvą mažytę

  Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniai yra respublikinio integruoto dailės ir muzikos projekto „Nupiešiu savo Lietuvą mažytę" dalyviai ir sveikina visus su Kovo 11-ąja.

  Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Akvilė Stonienė, Simona Tolušytė ir Edita Česnauskienė, muzikos mokytoja Sonata Markušenkienė.

  Skamba I. Šeduikienės daina „Svarbiausi žodžiai".

 • Aš - mažasis lietuvaitis

  Kovo 10-ąją vyko respublikinis priešmokyklinio ugdymo grupių edukacinis projektas „Aš - mažasis lietuvaitis“, skirtas Nepriklausomybės dienai paminėti. Jo tikslas: skatinti vaikų tautinį pasididžiavimą, sudaryti galimybę priešmokyklinio amžiaus vaikams kuo daugiau ir įvairesniais būdais pažinti Lietuvą, bendradarbiauti su bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėmis, įtraukti ugdytinius į kūrybinę, pažintinę veiklą. PUG mokytojų organizuotame renginyje dalyvavo Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Lazdijų ir Vievio miestų priešmokyklinukai. Mažieji lietuvaičiai pristatė savo miestus, parengė ir skaitė pranešimus apie Lietuvos simboliką, amatus, metų laikus, Lietuvos upes ir ežerus, gyvūniją bei šventes. Vaikai susikaupę atliko visas užduotis, žinoma, nepamiršo ir pasilinksminti, padainuoti ir pašokti. Šiandien PUG ugdytiniai dar kartą įrodė, kad yra draugiški, drąsūs, linksmi, kūrybingi, žingeidūs ir tikri savo šalies patriotai - jie tikrai myli Lietuvą!

        

  Mokytojos Akvilė S., Edita Č. ir Simona T.

 • Pilietinė akcija „Laisvai“

  Minėdami Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, 3c klasės mokiniai jungėsi prie Šiaulių kultūros centro  organizuojamos pilietinės akcijos „Laisvai“ ir dalyvavo virtualiame edukaciniame užsiėmime „Trispalviai LAISVĖS malūnėliai“. Mokiniai  pasigamino geltonus, žalius ir raudonus, veržlią ir modernią Lietuvą simbolizuojančius vėjo malūnėlius ir jais išmoningai pasipuošė namų, lauko aplinką. Taip netikėčiausiose vietose „įpūtė“ LAISVĖS vėjo. 

    

  Mokytoja Alma J.

 • Virtuali knyga Lietuvai

  Pasitinkant Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – PUG ir pradinių klasių kūrybiniai darbai ir patriotiniai žodžiai sugulė į virtualios  knygos  „Lietuvos spalvos“ puslapius. Ši  knyga, išsamiai ir vaizdingai atskleidžia  pilietiškumo,  atsakomybės jausmus ir  begalinę meilę savo Tėvynei.


  Mokytoja Alma J.

 • Baigiamasis skaitovų konkursas

  Baigiamajame Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ PUG1 ugdytinė Rugilė Pikul buvo apdovanota diplomu už lietuviško žodžio puoselėjimą, raiškų deklamavimą, emocijų, nuotaikų perteikimą. Mes labai džiaugiamės Rugilės pasiekimais ir linkime jai tolimesnės sėkmės.

    

   

  Mokytoja E. Česnauskienė

   

 • Gimtinės spalvomis apjuoskim mokyklėlę

  Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Gimtinės spalvomis apjuoskim mokyklėlę“, skirtoje paminėti Kovo 11 - ąją. Savo gražiais darbeliais vaikai sveikina Lietuvą ir linki išlikti pilietiškais. Lai pavasariniai saulės spinduliai sušildo žemę, o meilė Lietuvai - mūsų širdis.????????❤

  Mokytoja Simona T.

 • Meninio skaitymo konkursas „Žodžiai Lietuvai“

  Saulėtą kovo 9 d. popietę mokykloje vyko nuotolinis meninio skaitymo konkursas. Į renginį susirinko ne tik „Saulės“ pradinės mokyklos, bet Gytarių bei „Romuvos“ progimnazijos jaunieji skaitovai, kurie skaitė lietuvių poetų kūrinius. Konkurso nugalėtoja tapo Goda iš „Saulės“ pradinės mokyklos. Antrosios vietos laimėtojos - Viltė ir Gabrielė iš „Romuvos“ progimnazijos. O trečiąja vieta pasidalino Emilija „Romuvos“, Jonas Gytarių progimnazijų skaitovai ir Augustė iš „Saulės“ pradinės mokyklos. Kiti konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

  Džiaugiamės ir didžiuojamės konkurso dalyviais, mylinčiais gimtąją kalbą.

    

  Mokytojos Eralda ir Giedrė

 • Mitas ar tiesa. Apie vakcinas...

  Įsibėgėjus visuomenės skiepijimo procesui, viešojoje erdvėje tebesklando daug mitų ir neteisingos informacijos apie vakcinas. Taigi, kokius pagrindinius faktus apie skiepus, jų naudą ir efektyvumą turėtų žinoti kiekvienas (skaityti daugiau...).

  Mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Inesa J.

 • Erasmus+ partneriai iš Ispanijos pasiūlė žaidimą

  Mokiniai, žaisdami Erasmus+ projekto „Blue shirts green shorts“ partnerių iš Ispanijos pasiūlytą žaidimą,  linksmai leido laiką mokykloje pertraukų metu. Smagus žaidimas „Horseshoe game“ sukvietė net mokinių šeimas, įskiepijo norą pasigaminti priemones, susiburti po visų darbų namuose ir linksmai praleisti laiką su savo artimaisiais.

      

 • Priešmokyklinukų „Kaziuko mugė“

  Šiandien PUG1 grupėje šurmuliavo Kaziuko mugė. Vaikai džiaugėsi, kad Kaziukas buvo turtingas. Ir ko tik čia nebuvo: ir riestainių, ir sausainių, ir saldainių... Mergaitės po mugės pasipuošė karoliukų apyrankėmis. Vaikai pirko siūlų lėles, atvirukus, gardžius saldumynus. Visi labai, labai džiaugėmės švente ir aišku norėsime tikrosios Kaziuko mugės, kurioje šurmuliuotų visa mokykla...

      

  Mokytoja Edita Č.

 • Kaziuko mugė

  O kaip gi šių metų Kaziuko mugė? Ji niekur nedingo! „Saulės“ pradinėje mokykloje ji vyksta saugiai, nuotoliniu būdu. Kviečiame visus dalyvauti mūsų šaunios bendruomenės renginyje, kartu pasidžiaugti, pasigrožėti gražiais, skaniais, spalvingais dirbiniais, patrepsėti, grojant linksmai muzikai! Visiems geros nuotaikos J!!!

  Mokytoja Giedrė N.

 • Skaitovų konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

  PUG1 ugdytinė Rugilė P. dalyvavo miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ II-ajame ture. Nufilmuotas skaitovės eilėraštis buvo vertinamas „Romuvos“ progimnazijos komisijos narių. Rugilė  pateko tarp keturių geriausių skaitovų ir mūsų mokyklą atstovaus baigiamajame konkurso etape, kuris kovo 3 dieną vyks Zoom platformoje.  Linkime Rugilei sėkmės.

    

  Mokytoja Edita Č.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Monday the 20th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.