TREČIOJI TARPTAUTINIO ŠVIETIMO MAINŲ FONDO „ERASMUS+“ PROJEKTO „BLUE SHIRTS GREEN SHORTS“ (2020-1-KA229-LT01-077940) DALYVIŲ SUSITIKIMO DIENA NIDOJE

Parašyta Ketvirtadienis, 13 spalio 2022

Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos koordinuojamo tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto „Blue shirts green shorts“ šalių partnerių – Italijos, Slovėnijos, Ispanijos ir Turkijos pedagogai susipažino su viena gražiausių vietų Lietuvoje – Nida. Visą projekto įgyvendinimo laikotarpį (2020-2022 m.) buvo siekiama pagrindinio projekto tikslo – skatinti mokinių ir mokytojų suvokimą apie aplinkosaugos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. Įgyvendinant projekto veiklos planą visų projekte dalyvaujančių šalių mokyklų mokiniai ir pedagogai mokėsi saugoti, puoselėti gamtą, tikslingai panaudoti antrines žaliavas, neteršti oro, sveikai gyventi. Mokiniai dalyvavo nuotolinėse diskusijose, kalbėjosi, svarstė, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie aplinkos tausojimo ir kaip išmokti gyventi tvariai, kūrė įvairias kompozicijas iš antrinių žaliavų, rengė parodas ir t.t. Projektas skatino dalintis savo patirtimi su kitomis šalimis – fizinio mobilumo susitikimuose pedagogai lankėsi parkuose, draustiniuose, kituose objektuose, kurie glaudžiai siejosi su projekto tikslu ir uždavinių įgyvendinimu.

„Saulės“ pradinės mokyklos pedagogai džiaugiasi galėję savo svečius nustebinti išskirtiniu Nidos kraštovaizdžiu, istoriškai turtingais ir žaviais žvejų kaimeliais, nuostabiomis kopomis ir ryškiai mėlyna Baltijos jūra. Neišdildomą įspūdį paliko nuo Parnidžio kopos atsiveriantys atvirų kopų, marių, jūros ir miškų vaizdai.

Daugiau nuotraukų.

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

Saturday the 27th. Custom text here