ANTROJI TARPTAUTINIO ŠVIETIMO MAINŲ FONDO „ERASMUS+“ PROJEKTO „BLUE SHIRTS GREEN SHORTS“ (2020-1-KA229-LT01-077940) DALYVIŲ SUSITIKIMO DIENA

Parašyta Antradienis, 11 spalio 2022

Antroji tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto „Blue shirts green shorts“ dalyvių susitikimo diena prasidėjo Šiaulių miesto savivaldybėje. „Saulės“ pradinės mokyklos svečius iš Italijos, Ispanijos, Turkijos ir Slovėnijos sutiko mero padėjėja Vita Kušleikienė ir miesto koordinavimo skyriaus patarėja Oksana Mejerė. Vizito metu svečiai susipažino su Šiaulių miesto istorija, tradicijomis, Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Šiaulių valstybine kolegija, universaliu sporto, kultūros ir kitų masinių bei kamerinių renginių daugiafunkciniu kompleksu – Šiaulių arena, miesto parkais ir kt. Projektu „Blue shirts green shorts“ buvo siekiama mokinių aktyvumo ir įsitraukimo į ekologines veiklas, todėl projekto dalyviams buvo įdomu sužinoti, kaip rūpinamasi aplinkosauga mūsų mieste.

Po susitikimo Šiaulių miesto savivaldybėje, projekto dalyviai lankėsi Radviliškio rajone,  Daugyvenės kraštovaizdžio draustinyje esančiame kaimo buities muziejuje. Pedagogai sužinojo, kad Kleboniškių kaimas buvo įkurtas 1989 m. ir apibūdinamas kaip vienas geriausiai išsilaikiusių vidurio Lietuvos gatvinių kaimų. Išklausę gidės pasakojimų apie XIX-XX a. kaimo žmonių gyvenimą, apžiūrėję kaimo pastatus: gryčias, klėtis, pirtis, klojimus, daržines, senovinės technikos kolekciją, projekto dalyviai vyko į Šiaulių rajone esantį Naisių kaimą. Naisiuose svečiai galėjo palyginti XIX-XX kaimą su dabartiniu Lietuvos kaimu. Svečiai sužinojo, kad 2015 m. Naisiai buvo paskelbti pirmąja mažąja Lietuvos kultūros sostine. Didelį įspūdį mūsų mokyklos draugams iš Italijos, Ispanijos, Slovėnijos ir Turkijos paliko Naisių Saulės aikštė, Alkos kalnas, Ugnies aikštė, Mėnulio akis, Laimės ežeras, Meilės sala ir įspūdingo dydžio Baltų arena.

Daugiau nuotraukų.

    

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

 

 

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 30th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.