Nuotolinis mokymas

Nuo pirmadienio, kovo 30 dienos, P R A S I D E D A nuotolinis mokymas virtualioje erdvėje: organizuosime ir vesime pamokas, mokysimės, bendrausime šiuolaikiškai kompiuterių, planšečių, telefonų pagalba. Darbas vyks ne mokykloje, o kiekvieno Jūsų namuose.

S u s i p a ž i n k i t e:

„Saulės“ pradinės mokyklos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu taisyklės (skaityti čia...).

Mokymo(si) nuotoliniu būdu laikas:

– priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių tvarkaraštis (skaityti čia...)

­– 1-4 klasių mokinių tvarkaraštis (skaityti čia...)

– logopedo, specialiojo pedagogo užsiėmimų tvarkaraštis (skaityti čia...)

Mokyklos skaitmeninių technologijų administratorius – Donatas Petkevičius (tel. 863725218, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) konsultuoja mokytojus, mokinius, jų tėvelius (globėjus) technologijų naudojimo klausimais. Administratoriaus parengta instrukcija (skaityti čia...).

Naudokitės skaitmeniniu turiniu, kuris patalpintas virtualioje erdvėje:

EDUKA KLASĖ:

– https://www.youtube.com/channel/UC8Or7E8pxHotjRH2zondbGw/playlists

– www.eduka.lt/duk/mokytojams

EMA – Elektroninė mokymosi aplinka 

– www.emapamokos.lt

Lietuvių kalba:

– https://www.smm.lt/uploads/documents/svietimas/integruotos%20uzduotys_%20galutinis.pdf

– https://www.youtube.com/watch

Skaitmeninės knygos:

– „Upelis“ 1–2 klasei 

– „Upelis“ 3–4 klasei

– „Mano abėcėlė“ 

 Pasaulio pažinimas:

– http://www.gamtukai.lt/

– http://www.vedlys.smm.lt/1-4_klasiu_pamoku_veiklu_aprasai.html

– http://www.gamtosreindzeris.lt/

– https://sodas.ugdome.lt/mokymo-priemones/4753

– http://www.pinigenai.lt/

Matematika:

– http://www.pinigenai.lt/;

https://www.matific.com/lt/lt/home/our-product/how-to-use/ 

Meninis ugdymas 

– https://dudorius.lt/zaidimas-atspek-natas/index.php

Dorinis ugdymas 

– https://www.krikscioniskifilmai.lt/pagal_amziu/vaikams/ 

Kita medžiaga:

­– https://duomenys.ugdome.lt/?/mm/prad

– https://duomenys.ugdome.lt/?/mm/prad

– https://gudrutisdutis.lt/lt/zaidimai?

– https://mokytojoturinys.lt/

– https://www.facebook.com/LavinaLT/

– Zoom   https://zoom.us/

 Linkime visiems sklandaus darbo, malonaus bendradarbiavimo ir sveikatos... 

Mokyklos administracija 

  

Skelbiamos mokinių atostogos

Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu (COVID-19), „Saulės“ pradinėje mokykloje pamokos nevyks nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d., nes privalomai stabdomas ugdymo procesas visose Lietuvos švietimo įstaigose – neveiks darželiai, mokyklos, neformaliojo švietimo įstaigos.

Plačiau skaitykite Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos puslapyjeŠiaulių miesto savivaldybės tinklalapyje https://www.siauliai.lt/ 

Sekite informaciją mokyklos tinklalapyje bei TAMO dienyne.

Dovana Lietuvai ir sau

2c klasės mokiniai seniai domisi žaliųjų augalų nauda žmogui. Mokiniai jau žino, kad kambarinės gėlės valo orą, prisotina jį deguonimi, nuima nervinę įtampą bei puošia aplinką. Lietuvos gimtadieniui antrokai nutarė klasėje įkurti kambarinių gėlių kampelį. Vaikai atsinešė iš namų savo gėlę ir įsipareigojo ją prižiūrėti, laistyti. Taip jaunieji gėlininkai mokysis atsakingumo, pareigingumo, rūpestingumo, gebėjimo pasirūpinti ne tik savimi, bet ir silpnesniu, šiuo atveju - augalu. Klasės saulėtąją palangę papuošė nuostabios gėlės: kalankė, gardenija, storalapis, fikas, arabinė žibutė, rožė, sprigė ir spatifilis. Tai graži dovana Kovo 11-osios proga Lietuvai ir sau.

      

Mokytoja Alma J.

Kaziuko mugė

Kovo 6 dieną, bundančios gamtos įkvėpta, mokyklos sporto salėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Jai visi ruošėsi iš anksto, o penktadienį prekyvietės pasidabino pardavėjų ir pirkėjų šypsenomis, klegėjo gerų emocijų kupini balsai, aidėjo užkrečiantis juokas, vyko derybos dėl kainų. Visa mokykla kvepėjo pyragais, kitais gardumynais. Prekyba virte virė. Daugiausia buvo prekiaujama įvairiausiais rankų darbo dirbiniais: atvirukais, knygų skirtukais, vėriniais iš karoliukų, makaronų, žaislais ir suvenyrais. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis - nešėsi daug malonių įspūdžių ar lauktuvių namiškiams. Ačiū mokinių tėveliams - be jūsų nebūtų tokios puikios šventės!

    

Mokytoja Giedrė N.

„Mes tikrai mylim Lietuvą!“

Tokiais žodžiais mokykloje prasidėjo kovo 10-osios rytas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-osioms metinėms. Šia iškilminga proga skambėjo Lietuvos himnas ir įkvepiantys direktorės žodžiai. Eilėraštukais gimtinę sveikino PUG ugdytinės: Austėja, Liepa ir Neringa. Dainelę Tėvynei skyrė antrokų ansamblis, o ketvirtokai - Nojus ir Aironas dainos žodžiais kvietė atvažiuoti „čia, pas mus“. Kiemelyje vaikai sustojo į „gyvą“ vėliavą ir taip perdavė linkėjimus Lietuvai.

Mokykloje vyko Dainų mikrorajono priešmokyklinio ugdymo grupių konferencija „Aš mažasis lietuvaitis“. Klasėse pradinukai svarstė, kam turi būti dėkingi už nepriklausomybę, kas yra pilietiškumas, diskutavo, kaip galėtų padėti Lietuvai klestėti. Mokiniai buvo įsitikinę, kad kiekvienas gali prisidėti prie mažų, bet reikšmingų pokyčių.

    

Neformaliojo ugdymo organizatorė Ilona V.

VMI informacija apie paramą

Primename, kad netrukus gyventojai, nusprendę paremti pasirinktą paramos gavėją, ims teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį (FR0512 forma).

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. 1,289 karto (iki mokesčių) padidintas darbo užmokestis, taip pat pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys: 

 • Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);
 • Politinėms partijoms — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.);
 • Profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.).

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys gyventojai išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS.

Savo ruožtu Valstybinė mokesčių inspekcija, skatindama pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, užtikrins specialistų pagalbą visiems prašymus teikiantiems gyventojams (ir/ar gyventojų  grupėms). Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai).

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.

Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

 

Informacija mokyklos bendruomenei

Skelbiame informaciją apie tai, ką svarbu žinoti apie koronavirusą, jo plitimą ir apsisaugojimą (https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso). Plačiau skaitykite čia...

  

 

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 29th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.