Rudens dosnumas

Ruduo dovanoja šiltas dieneles, o besikeisdama gamta - puikiausių galimybių ir priemonių kūrybiniams sumanymams. Spalio 16 dieną, po pamokų pirmokai ir PUG 3 ugdytiniai iš gamtinės medžiagos kūrė įvairias kompozicijas: konstravo žmogaus veidą, liūto galvą papuošė įspūdingais karčiais, o ežiukui prilipdė spyglius.

Mokytojos Elvyra L. ir Felicija J.

„Sveikatos fiesta 2019“ nugalėtojai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo konkursą-akciją „Sveikatos fiesta 2019“. Mūsų mokyklos paruošta medžiagą tapo šio konkurso nugalėtoja. Konkurso-akcijos nugalėtojai buvo pakviesti į aktyvių veiksmų dienas 2019 spalio 10-12 d. kurių metu vyko edukacinė išvyka į Lenkiją.

Daugiau apie išvyką

Neformaliojo ugdymo organizatorė Ilona V.

Pamokėlė „Pegaso“ knygyne

Spalio 11 dieną PUG 1 ugdytiniai lankėsi Pegasiuko pamokėlėje. Vaikai susipažino su raidėmis ir atliko įvairias užduotėles: piešė, rašė, spėliojo žodelius bei žaidė. Mažieji suprato, kad atpažįsta ne visas raideles ir turi pasimokyti. Priešmokyklinukai, nešini mažomis dovanėlėmis ir kupini gerų emocijų, grįžo į mokyklą.

Mokytoja Edita Č.

Košės diena

Spalio 10 dieną mokyklos mokiniai paminėjo „Pasaulinę košės dieną“. Remiantis tyrimų duomenimis galima teigti, kad vaikai košės valgo vis mažiau. Tad šiandien tėveliai pasirūpino sveikais pusryčiais. Vaikai ne tik valgė košę, bet ir susipažino su sveikos mitybos principais, sužinojo apie grūdinių patiekalų naudą augančio žmogaus organizmui. Taigi, jei nori būti energingas visą dieną - valgyk kruopų košę!

Mokytoja Vida P.

Mano mokytoja

Spalio 4 dieną mokykloje vyko piešinių konkursas „Mano mokytoja“. 1-4 klasių mokiniai, savarankiškai pasirinkę raiškos priemones, bandė piešiniuose pavaizduoti mokyklos mokytojus. Ir jiems pavyko! Iš nutapytų portretų žvelgė pažįstami veidai. Nugalėtojų piešiniai iškabinti mokyklos stende. Vaikai apdovanoti saldžiais prizais.

Mokytoja Aušra G.

„Solidariumo bėgimas 2019“

Siekiant susivienijimo bendriems tikslams ir skatinant moksleivių solidarumą, pasaulėžiūros plėtrą bei tolerancijos ugdymą kitų vaikų atžvilgiu, spalio 8 dieną mokykla prisijungė prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyvos – „Solidarumo bėgimas“. Pastarasis vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad mokiniai skatinami būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokomi prisidėti prie kilnaus tikslo padėti kitiems. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą!

Socialinė pedagogė Sima B.

„Pradžiugink“

Spalio 4 d. penktadienį baigėsi Mokytojo dienai skirta akcija ,,Pradžiugink“. Mokyklos ugdytiniai kartu su savo klasės mokytoja tulpių svogūnėlius pasodino į žemę. Pavasarį spalvingi žiedai atrodys įspūdingai ir pasveikins kiekvieną atvykstantį į mokyklą. Mokiniai su nekantrumu lauks pavasario, stebės, kaip tulpių žiedai žavi aplinkinius nuostabiais, spalvingais žiedais. Smagu mažais darbais prisidėti prie svarbaus tikslo - aplinkos gražinimo. Ačiū visiems!

Mokytoja Ilona V.

Friday the 18th. Custom text here