Naujienos

Filtras
 • Spalvingas ruduo

  Ir kas pasakė, kad ruduo niūrus ir liūdnas? Nieko panašaus!!! VDM vaikams ruduo spalvingas, kupinas džiugių emocijų, draugiškas bei labai darbingas.

    

  VDM mokytojos

 • Projekto “Olimpinis mėnuo” finišas

  Atrodo, ką tik startavome… O štai ir atėjo projekto „Olimpinis mėnuo“ paskutinės – ketvirtos savaitės pabaiga. Projektas baigėsi, bet įgytos fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir kokybiško poilsio žinios ir gebėjimai išlieka. Jos padeda vaikams augti sveikais ir laimingais.

    

  Mokytoja Alma J.

 • Sveikų atostogų!

  Visos dienos mokyklos pirmokėliai džiaugiasi, kad prasideda pirmosios atostogos! Linki visiems vaikams ir mokytojams sveikų ir turiningų atostogų!

       

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

 • Žaidžiu ir išradingai tausoju gamtą

  „Saulės“ pradinė mokykla vykdo „Erasmus +“ projektą „Blue shirts green shorts“ lietuviškai - „Mėlyni marškinėliai, žali šortai“. Projekto tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų suvokimą apie aplinkosaugos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, turtinti mokinių žinias, taikant naujus, inovatyvius mokymo(si) metodus per bendravimą ir bendradarbiavimą bei patyriminį ugdymą(si).

  Mūsų mokykla šiame projekte dalyvauja koordinatoriaus teisėmis, todėl vykdydami projektą ne tik patys įdomiai, aktyviai ir naudingai leidžiame laiką, bet savo patirtimi dalinamės su kitų šalių, dalyvaujančių projekte, mokyklomis.

  Šią savaitę skyrėme mokinių fiziniam aktyvumui, sveikos gyvensenos skatinimui, išradingumui, kūrybiškumui, siekiant apsaugoti gamtą nuo užterštumo kenksmingomis medžiagomis. Iš įvairių buitinių atliekų mokiniai gamino judriems žaidimams atlikti reikalingas priemones. Kiekviena klasė aplikavo, spalvino, pritaikė panaudotus plastikinius butelius, įvairias dėžes, vienkartinius indus, šiukšlių maišus savo žaidimams. Buvo labai smagu žaisti, rungtyniauti su draugais. Visa savo sukaupta patirtimi dalinsimės su Italijos, Turkijos, Slovėnijos ir Ispanijos partneriais. Tikimės, kad ir jiems patiks mūsų sukurti žaidimai ir idėja.

         

  1 - 4 klasių mokytojai

 • Gamtos dovanos

  Anot Jimo Bishopo, ruduo yra turtingiausias iš visų metų laikų, nes jo kišenės prikimštos aukso...

  Jis turtingas gausybe įvairiausių dovanų ir širdžiai mielų spalvų. Nors ruduo jau gerokai įsibėgėjo dosniai barstydamas ir dalindamas visas gėrybes, tačiau noras džiaugtis gamtos dovanomis neblėsta. Juk pasitelkus fantaziją, kūrybiškumą bei išradingumą, galima sukurti išties nuostabių kūrinių.

  Visos dienos mokyklos pirmokai vykdė rudeninį projektą „Gamtos dovanos ir saviraiška“. Visą mėnesį vaikai rinko ir į mokyklą nešė gamtinę medžiagą, rudens gėrybes bei aptarė jų išvaizdą, naudingas savybes, grožėjosi spalvomis ir įvairove. Nors šios savaitės ketvirtadienis buvo lietingas ir paniuręs, tačiau vaikai išsiruošė į mokyklos lauko klasę įgyvendinti savo idėją - kurti rudeninę pasaką. Galiausiai, prasidėjo tikras kūrybinis procesas... Pažiūrėkite, kaip jiems pavyko.

        

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

 • „Olimpinis mėnuo 2020“. Kokybiškas poilsis.

  Ketvirtoji „Olimpinio mėnesio“ savaitė buvo skirta kokybiškam poilsiui. Pirmokėliai susipažino su pagrindiniais kokybiško poilsio elementais. Vaikai sužinojo, ką kiekvienas turėtų daryti, jog dieną jaustųsi pailsėjęs ir laimingas bei kokius atsipalaidavimo ir nusiraminimo pratimus atlikti, norint atsikratyti įtampos. Superherojė Luka Kibirkštis pirmokus mokė įvairių veiklų, kurios padėjo pailsėti pertraukų metu. Trečiadienį vaikai klausėsi psichologės Mildos pasakojimo apie kokybišką miegą ir kaip jam pasiruošti.

  „Olimpinio mėnesio“ projektas baigėsi. Pirmokams - tai lyg maža pergalė. Jie visi kartu įveikė trisdešimt dienų, kupinų įdomių veiklų ir naujų atradimų. Vaikai, lyg maži superherojai, buvo apdovanoti diplomais.

        

  1a klasės mokytoja Aušra G.

 • Vaisiai ir daržovės mano lėkštėje

  Mokykla vykdo sveikatą stiprinančią programą „Būk sveikas ir stiprus“. Įgyvendinant programos tikslą ir uždavinius, šiandien PUG klasėse vyko paskaita: „Vaisiai ir daržovės mano lėkštėje“. Mažieji mokinukai žino, kad augančiam organizmui labai svarbi subalansuota ir sveika mityba, kad daržovės ir vaisiai turi sudaryti didžiąją lėkštės dalį, vaisius geriausia valgyti pirmoje dienos pusėje, o sultys nėra tokios sveikos ir naudingos, kaip pats vaisius. Priešmokyklinukai žino, kokių vitaminų yra daržovėse ir vaisiuose. O ar žinot tą Jūs? Mažieji mokinukai visiems siunčia linkėjimus ir šypsenas. Jų žodžiais tariant, „sveikas maistas - sveikas aš“. Būkime sveiki, laimingi ir aktyvūs, kiekvieną dieną valgykime daugiau vaisių ir daržovių.

      

  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

 • Antrasis daiktų gyvenimas

  Bet kuri žmogaus veikla yra susijusi su atliekų susidarymu: didėja žmonių poreikiai visų rūšių gėrybėms, vis daugiau gaminama vienkartinio naudojimo daiktų, daugelis namų apyvokos reikmenų dažnai keičiami, prekėms apipavidalinti ir įpakuoti naudojama vis daugiau įvairių medžiagų. Didėjant vartojimui, plečiantis reklamai, buitinių atliekų lavina auga labai sparčiai. Kiekvienais metais yra surenkamos ir į sąvartynus išvežamos tonos šiukšlių. Kad ir kaip stengsimės mažinti atliekų kiekį, jos visai neišnyks, tačiau vienas iš būdų to siekti - plėsti rūšiavimo mastą ir perdirbimą. Daugelis nereikalingų antrinių žaliavų netaps šiukšlėmis, jeigu mokėsime jas tinkamai panaudoti dar kartą. Juk kas vienam šiukšlė - kitam gali tapti lobiu ir kūrybiškumo prasiveržimu. Mūsų mokyklos mokiniai, dalyvaudami „Mėlyni marškinėliai, žali šortai“ projekte, pabandė nereikalingus daiktus prikelti antram gyvenimui. Vaikų ir tėvų rankose plastikas, popierius ir metalas virto daiktų saugojimo dėžėmis, taupyklėmis, žaislais ar žaidimais, interjero detalėmis. Išradėjai gavo kūrybinės motyvacijos, įgyvendino daug naujų idėjų, patyrė gerų emocijų, nes atliekų pakartotinis panaudojimas taupo gamtos išteklius ir saugo bei puoselėja aplinką.

        

  Mokytojos Vida P. ir Agnė Š.

 • Moliūgynė

  Labai džiaugiamės, kad šiandien mokykloje praūžusi akcija „Moliūgynė“ suartino bendruomenę, paskatino dirbti kartu, kurti vardan bendro tikslo. Mokyklos kiemą ankstyvą rytą apšvietė 87 moliūgai. Mokinukai grožėjosi nuostabiomis švieselėmis kieme, o valgykloje ragavo kvapnios, rudeninės, vitaminų bomba vadinamos moliūgų sriubos. Dėkojame visiems kartu ir kiekvienam atskirai, prisidėjusiems prie akcijos. Pasak mokyklos direktorės Reginos Miežienės, „...kiekvienas moliūgas – nuostabus kūrinys, sukuriantis rudeninę šventinę nuotaiką.“

      

  Mokytojos Akvilė S. ir Simona T.

 • Eilėraščiai „My feelings“

  3-čių klasių mokiniai įrodė savo kūrybiškumą kurdami ir iliustruodami eilėraščius „My feelings“, džiaugiuosi mokinių kūrybiškumu, gebėjimu reikšti mintis, turtingu žodynu.

  Anglų k. mokytoja Ilona R.

 • Konservuojam rudenį

  Laikas negailestingas: rodos, dar tik vakar džiaugėmės ko ne vasariška šiluma ir vertėme pirmuosius rudens kalendoriaus lapus, o šiandien jau jaučiame artėjančios žiemos dvelksmą. Tačiau ar kas nors bandė bent akimirkai sustabdyti tą laukinį gamtos grožį, išsaugoti tas įstabias akimirkas, kuomet braidėme po auksinių lapų lietų, delne spausdami glotniašonius kaštonus? Ar kas nors bandė apgauti laiką ir trumpam sustabdyti rudenį, nedrąsiai žengiantį šarmotų durų link? Sakote tai neįmanoma? Gyvenime taip nebūna? Pasirodo būna!

  Juk ruduo ir konservavimas - du neatsiejami dalykai. Kol vieni džiaugiasi spalvomis, gėrisi gamtos dovanojamais turtais, kiti - smaguriai - triauškia rudens gėrybes tamsiais vakarais, o toliaregiai - jas apdairiai taupo žiemai: užšaldo, konservuoja ar marinuoja. Konservuoja mamytė, močiutė, teta, kaimynė, net vaikai... Ir ne bet ką, o rudenį! Puikus to pavyzdys - visos dienos mokyklos pirmokai.

  Nuotraukų galerija

  Mokytojos Elvyra L. ir Aušra G.

 • Miško takeliu

  Praėjusią savaitę priešmokyklinukai keliavo „Miško takeliu“. Mažieji mokinukai susipažino su miške gyvenančiais gyvūnais, sužinojo daug naujų ir įdomių dalykų apie ežį, lapę, voverę. Pažino miško gėrybes, išmoko skirti eglės ir pušies kankorėžius. O kur dar veikla, naudojant gamtinę medžiagą. Vaikai kūrė musmires iš lapų, rūšiavo medžių lapus, dėliojo raideles ir savo vardus bandė „užrašyti“ naudodami kaštonus, kankorėžius, giles, riešutų kevalus, kūrė mišką iš margaspalvių rudeninių lapų. Savaitė prabėgo labai greitai ir buvo kupina atradimų, naujų žinių, kūrybiškumo, tyrinėjimų, džiaugsmo, juoko ir linksmybių.

      

  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

 • Fizinis ir emocinis raštingumas

  Vis dažniau kalbama apie finansinį ar skaitmeninį raštingumą, tačiau sąvokas „fizinis raštingumas“ bei „emocinis raštingumas“ dar žino tikrai ne kiekvienas. Emocinis raštingumas yra gebėjimas atpažinti, suprasti ir tinkamai reikšti savo emocijas – tai nėra įgimta, tačiau išmokstama.  Jis reikalingas tam, kad suprastume save ir kitus, nes kitus pažįstame tik tiek, kiek esame susipažinę su savimi. Dalyvaudami „Olimpinio mėnesio 2020“ projekto trečios savaitės veiklose mokiniai mokėsi taisyklingai kvėpuoti, darydami kvėpavimo pertraukėles 3-4-5, gamino antistresinius žaislus. Susipažinę su emometru, mokiniai mokėsi atpažinti pykčio emocijas ir jomis atsikratyti. Apvedę savo rankų kontūrus, kiekvienam pirštui parašėme išgyventą emociją. Supančioje aplinkoje stengėmės ieškoti gerųjų pavyzdžių, kurie padėtų sudėtingu laikotarpiu.

  Nuotraukų galerija

      

  Mokytoja Birutė C.

   

 • „Švarios rankytės“

  Jungtinių tautų Vaikų fondas paskelbė spalio 15-ąją Pasauline rankų plovimo diena (Global Handwashing Day). Ji pirmą kartą paminėta 2008 m. Pasaulinę rankų plovimo dieną visuomenė, ypač vaikai, informuojami apie būtinybę plauti rankas. Kiekvienas turi žinoti, kodėl būtina ir kaip tinkamai plauti rankas. Rankų plovimas užkerta kelią ligoms plisti. Šią dieną priešmokyklinukai prisiminė ir įtvirtino žinias apie rankų higieną, bei smagiai linksminosi šokdami „Švarių rankyčių šokį“.

      

  Mokytoja Akvilė S.

 • PUG3 džiaugiasi rudeniu

  Kiekvienas metų laikas savaip gražus, tačiau ruduo, suliepsnojus medžiams, yra vienas ryškiausių metų laikų. Neretai jis vaikus džiugina net labiau nei vasara - lietaus balos, spalvingi medžių lapai, kankorėžiai, gilės ir kaštonai tampa natūraliausia ir nuostabiausia žaidimų aikštele bei lobynu, dovanojančiu puikiausių galimybių ir priemonių kūrybiniams sumanymams. Rudenį PUG3 ugdytiniai stengiasi praleisti kuo daugiau laiko lauke - tai ne tik sveikatai naudingas aktyvus laisvalaikis, bet ir kasdienė galimybė pažinti aplinką, nuveikti galybę dalykų, suteikiančių džiaugsmo ir naudos. Vaikai kūrybiškai naudoja gamtos dovanas ir kuria iš jų įvairius darbelius.

        

  Mokytoja Felicija J.

   

 • Erasmus projekto logotipo kūrimas

  „Saulės“ pradinė mokykla dalyvauja „Erasmus+“ projekte „Blue shirts green shorts“. Mokyklos mokiniai kūrė projekto logotipą. Vakar vyko gražiausio, labiausiai projekto tikslą atspindinčio logotipo rinkimai. Nugalėtojais tapo: Meda G. ir Saulė A. iš 3C klasės (I vieta), Beatričė J. iš 4A klasės (II vieta), Kamilė M. iš 3B klasės (III vieta).
   
      
  Sveikiname laimėtojus!

  Visų šalių geriausi logotipai pateikti ir toliau vyksta konkursas. Žemiau pavaizduotoje nuotraukoje matome kiekvienos šalies pasirinktus du geriausius logotipus (savo šalies negalima rinktis) ir nugalėtoju tapo Italijos „drugelis“.

     

   

 • Mažieji tyrinėtojai

  Kai ruduo nuspalvina medžių lapus, o nuo tokio grožio negali atitraukti akių - norisi teleportuotis į mišką. Taip ir padarė visos dienos mokyklos pirmokėliai - surengė iškylą į Dainų parką. Mokinukai apžiūrėjo ten augančius medžius bei bandė juos atpažinti pagal lapus ir vaisius, darė žievės antspaudus. Vaikai suprato, kad parko oras pakankamai švarus, nes ant medžių kamienų auga kerpės. Tyrinėdami paklotę, mokiniai pastebėjo, kad sraigės, boružėlės, skruzdėlytės ir voriukai dar darbuojasi. Tai šilto rudens požymis. Pasportavę įrengtoje žaidimų aikštelėje, prisirinkę spalvotų lapų ir papildę savo žinių bagažą, pirmokai grįžo į mokyklą.

      

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

 • Rudeninės darželio gėlės

  Saulė jau kabo žemiau, vasarinis augalų žydėjimas baigėsi, tačiau, mylintiems gėles, dar ne laikas liūdėti. Visos dienos mokyklos pirmokai vykdė trumpalaikį projektą „Rudeninės darželio gėlės“. Mokiniai pasivaikščiojo rudenėjančiu miestu ir stebėjo mikrorajono darželiuose žydinčias gėles. Kaimynystėje,prie daugiabučio namo sutikta gyventoja Danutė tvarkė savo gėlyną. Ji mano, kad rudens pradžioje sode neturėtų apsigyventi nuobodulys. Moteris parodė labiausiai užsigrūdinusius, rudens negandų nebijančius augalus: chrizantemas, medetkas, šilokus, serenčius, ežiuoles, nasturtas. Vaikai įvertino žiedų grožį, spalvų įvairovę, bei pamatė, kaip tinkamai rudenį sodinti svogūnines gėles, kad jos pavasarį pasidabintų puikiais žiedais. Grįžę į mokyklos kiemą, pirmokai atidžiai apžiūrėjo serenčių, zinijų, šilokų žiedus, rinko sėklas. Vaikai suprato, kad gėlės puošia aplinką ir džiugina praeivius.

      

  Mokytojos Elvyra L. ir Aušra G.

 • Kodėl verta valgyti įvairių kruopų košę?

  Turbūt nerastume žmogaus, kuris nebūtų ragavęs tokio universalaus patiekalo kaip košė. Visgi tik retas galėtų pasakyti, kad šį patiekalą valgo reguliariai. Ir nors dažniausiai ją skanauti renkamasi pusryčiams, bet, vis labiau vėstant orams, šildančios ir aromatingos kruopų košės dubenėlį verta prisiminti dažniau. Maistingą košę naudinga rinktis ir pietums, ir vakarienei ar netgi kaip užkandį, nes kruopos pasižymi aukšta maistine verte, padeda ilgiau išlaikyti sotumo jausmą, turi daug skaidulų, mineralinių medžiagų, vitaminų. Toks maistas ypač svarbus vaikams.

  Šį rytą, minint Pasaulinę košės dieną, mūsų mokyklos mokiniai pradėjo košės porcija ir edukacine pamoka apie sveikatai palankią mitybą ir sporto naudą augančiam organizmui. Pradinukai skanavo įvairias košes bei mokėsi priimti sveikatai palankius sprendimus. Viliamės, kad vaikai jais vadovausis net ir nestebint budrioms suaugusiųjų akims.

  Nuotraukų galerija

  Mokytoja Vida P.

 • Informacija, jeigu patvirtinta COVID-19 liga

 • Pasilik namie, jeigu...

 • Sveika mityba

  Antroji „Olimpinio mėnesio“ savaitė mokykloje buvo skirta sveikai mitybai, nes nuo jos didžiąja dalimi priklauso mūsų sveikata ir savijauta. Herojus Amis Kilniaširdis mokė vaikus atrasti ir pamėgti sveikus maisto produktus, valgyti reguliariai. Mokiniai sužinojo apie vaisių ir daržovių svarbą bei nepakartojamą paprasto geriamojo vandens naudą ar cukraus, druskos ir greitojo maisto, kramtomosios gumos ir vitaminizuotų lazdelių žalą. Amis priminė svarbiausią sveikatai palankios mitybos sąlygą - valgymo saikingumą.

        

  Mokytoja Vida P.

 • Solidarumo bėgimas 2020 „Kartu mes galime daugiau!“

  Mokykla – ideali vieta siekiant susivienijimo bendriems tikslams, vertybių ir tolerancijos ugdymui bei skatinant moksleivių solidarumą, pasaulėžiūros plėtrą kitų vaikų atžvilgiu. Todėl kaip ir kasmet, mokykla jungiasi prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyvos – „Solidarumo bėgimas“. Iniciatyvos metu, mokyklos teritoriją užpildė mokinių klegesys ir juokas. Puikiai nusiteikę, besimėgaujantys saulėtu rudenišku oru bei pasipuošę bėgimo akcijos lipdukais, priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai judėjo, mankštinosi ir bėgo solidarumo kilometrus.

  „Solidarumo bėgimas“ - ne tik surinktos lėšos ir teikiama pagalba, bet ir paskata būti geresniais, tolerantiškesniais ir svarbiausia, nuo mažens prisidėti prie kilnaus tikslo ištiesti pagalbos ranką labiausiai jos reikiantiems. Mokykloje suformuotas požiūris ir įdiegta tolerancija kuria vieningą ir stiprią visuomenę. Juk kartu, mes galime daugiau!

  Nuoširdžiai dėkojame už JŪSŲ gerumą! Šiemet, mūsų mokyklos bendruomenė surinko net 157,70 Eur.! Džiaugiamės, kad maži, bet didūs darbai padėti kitiems, kuria dideles širdis.

    

  Nuotraukų galerija

  Socialinė pedagogė Sima B.

 • „Pasverk mano kuprinę“

  Spalio 7 dieną, trečiadienį, mokykloje vyko akcija „Pasverk mano kuprinę“. Akcijos metu mokiniai sužinojo, kaip teisingai susidėti kuprinę, kokios įtakos sveikatai turi netaisyklingas kuprinės nešiojimas, kaip saugiai užsidėti kuprinę, kad tuščia kuprinė turi sverti ne daugiau kaip 700 g., o pilnos – optimalus svoris turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10 proc. kūno masės. Vaikams ši akcija labai patiko, nebuvo nei vieno nenorinčio pasisverti kuprinės. Vaikai šurmuliavo, juokavo, padėjo draugams, lygino savo ir draugų kuprinių svorius, lenktyniavo, kurio kuprinė bus sunkesnė. Pasvėrus visas moksleivių kuprines 2a klasėje išrinkta sunkiausia mokyklos kuprinė, kuri svėrė 5 kg 200 g. Lengviausia kuprine, kuri svėrė 1 kg 100 g, didžiuojasi 1a klasės mokinys. Kitose klasėse pastebėta, kad didžiosios dalies kuprinių svoris atitinka normą, per sunkių kuprinių nėra ar yra tik kelios. 3b klasės mokinio Jono žodžiais tariant: „Mano kuprinė atitinka normą, draugų taip pat ir tai mus labai džiugina“.

  Nuotraukų galerija

  Mokytoja Akvilė S.

 • PRIĖMIMAS Į PRIEŠMOKYKLINES UGDYMO GRUPES

  Priimami tėvų (globėjų) pašymai dėl vaiko priėmimo į priešmokyklinę ugdymo grupę vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 1 d. sprendimu Nr. T-378 (skaityti čia...)

  Pateikiami šie dokumentai:

  1. tėvų (globėjų) prašymas (prašymo forma) dėl priėmimo į PUG;
  2. vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas ar jo kopija;
  3. jei šeimai taikoma atvejo vadyba, tai patvirtinantis dokumentas.

  Informaciją apie priėmimą į mokyklą, laisvas vietas teikia mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė tel. 841552356, el. paštas mokykla@saulespm.lt

  Į priešmokyklines grupes prašymus ir kitus reikalingus dokumentus priima mokyklos raštvedys, darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15.00 val. Pietų pertrauka 12.00-13.00. Dokumentai dėl vaiko priėmimo į PUG priimami popieriniu ar elektroniniu būdu pasirašyti galiojančiu el. parašu (nuoroda čia...).

  Prašymas ir kiti pateikti dokumentai registruojami mokyklos tėvų (globėjų) prašymų registre pagal dokumentų pateikimo datą ir laiką.

 • „Sveikatiada“

  Priešmokyklinukai dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikatiada“. Norime pasidžiaugti pirmąja atlikta užduotimi. Mokytojos su vaikais sukūrė stendą, kurį išsiuntė konkursui. Pagrindinė mintis buvo ta, kad mokiniai, dalyvaudami šiame projekte, bus: sveiki, veiklūs, energingi, ištvermingi, kantrūs, atkaklūs, tikslūs, ieškantys, atrandantys, draugiški, aktyvūs. Projekto metu bus atliekamos įvairios užduotys ir veiklos – mokiniai sportuos, dalyvaus iššūkiuose, kalbės apie sveiką maistą, sveiką gyvenimo būdą, šoks, linksminsis, juoksis, pasikraus naujų žinių, patirčių ir teigiamų emocijų. Kitas projekto iššūkis, kuris mūsų laukia – 10000 žingsnelių per dieną.

    

  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

 • Erasmus+ projekto „Blue Shirts Green Shorts“ pradžia

   

   

  Mūsų projektas „Blue shirts green shorts“ pradėtas…

  Suburta komanda projektui įgyvendinti: Ilona Ragažinskienė - projekto koordinatorė, nariai: Donatas Petkevičius, Vilma Gapšienė, Jurgita Žukauskienė, Akvilė Stonienė, Simona Tolušytė

  Ačiū mūsų kūrybingai mokytojai Jurgitai už sukurtą plakatą.

   

   

   

 • Projektas „Olimpinis mėnuo“

  Visos dienos mokyklos pirmokai noriai įsijungė į projektą, skatinantį nesveiką elgseną keisti į sveiką - daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų ekranų. Visą savaitę vaikai vykdė įdomias bei linksmas veiklas: kalbėjosi apie mėgstamas sporto šakas, skaičiavo nueitus žingsnius, ištiestas pagalbos rankas ir šypsenas, mankštinosi, žaidė įvairiose aplinkose, kūrė komandos dvasią. Tikimės, kad sveikos elgsenos skatinimas pradinukams padės gerinti ne tik jų sveikatą, bet ir mokymosi pasiekimus, o puoselėjamos olimpizmo vertybės neabejotinai prisidės prie vaikų asmenybės ir socialinių įgūdžių formavimo, nes jauname amžiuje išvystyti tinkami įpročiai teigiamai atsilieps bendrai sveikatos būklei visą gyvenimą.

      

  Mokytojos Elvyra L. ir Aušra G.

 • Besimokant anglų kalbos

  Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, noru mokytis anglų kalbos. Dalinamės vaikų emocijomis ir 4b klasės mokinės Atinos sukurta istorija.

      

  Anglų k. mokytoja Ilona R. 

 • Gerumo akcija „Ištiesk gerumui ranką“

  Šiandien priešmokyklinukai kvietė visus mokyklos draugus dalyvauti gerumo akcijoje „Ištiesk gerumui ranką“, kuri skirta gyvūnų globos namuose augantiems gyvūnams paremti. Akcija mokykloje vyks iki spalio 30 dienos. Visi, ketinantys dalyvauti akcijoje, gavo lipdukus ir kvietimus. Nelikime abejingi gerumui.

        

  Mokytoja Edita Č.

 • Po kopūsto lapu

  Praėjusią savaitę PUG2 grupės ugdytiniai tyrinėjo įvairius kopūstus iš išorės ir vidaus, su jais darė antspaudus. Buvo atliekamas eksperimentas su kopūsto lapais, vandeniu ir spalvomis. Ugdytiniai susipažino ir su kitomis daržovėmis, vaisiais, uogomis, kuriuos lygino, skaičiavo, grupavo. Taip pat susipažino su sveikos mitybos piramide ir išsiaiškino, kokie maisto produktai yra sveiki ir ne. Ugdytiniai kuo puikiausiai žinojo, kad cukrus ir saldainiai kenkia dantims, o dantukų gerą sveikatą palaiko naudingi organizmui produktai. Ant linksmo dantuko vaikai klijavo sveikus maisto produktus, o ant liūdno – nesveikus. Po visų veiklų smagiausia ugdytiniams buvo spausti obuolių, morkų sultis ir išrinkti pačias skaniausias.

      

  Mokytoja Simona T.

 • Su tarptautine mokytojo diena!

  Sveikiname visus mokytojus su Tarptautine mokytojo diena!

  Mokytojas – ypatinga profesija. Jis, savo mintimis, darbu, savo užsidegimu, gali nulemti tolimesnę mokinio gyvenimo kryptį. Norisi prisiminti puikią vokiečių literatūros klasiko Johano Volfgango Gėtės citatą: Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų”

  Todėl norime palinkėti savo, ir visų kitų mokyklų mokytojams, stiprybės, neišblėstančios kantrybės, džiaugsmo bei jausmo, jog Jūsų mokinys kiekvieną pamoką yra žingsneliu arčiau tikslo, nei buvo prieš tai... 

  Sėkmingų ir kūrybingų mokslo metų!

  „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenės vardu R. Miežienė

   

 • Augu sveikas, kai žinau

  Šią savaitę PUG3 ugdytiniai kalbėjo apie daržoves, vaisius, uogas, vitaminus, sveiką ir nesveiką maistą, jo įtaką augančiam organizmui. Atliko tyrimą „Ką mėgstu labiausiai?“ Naudodami mąstymo žemėlapio metodą rūšiavo vaisius, uogas, daržoves. Taip pat sukūrė „draugą Raudoniuką“, kurio viena pusė mėgsta sveiką ir organizmui naudingą maistą, kita – negali atsispirti skanėstams ir cukrui, kurie kenkia dantims ir mažina imuninės sistemos atsparumą baciloms. O kur dar pačių pagamintas sveikuoliškas desertas. Vaikų žodžiais tariant, salotos buvo: „Puikios“, „Skanumėlis“, „Pačios skaniausios“. Ši savaitė buvo kupina naujų žinių, patirčių, gerų emocijų, juoko, kūrybos.

        

  Mokytoja Akvilė S.

 • Sveikatos fiesta 2020

  2019 - 2020 m. m. priešmokyklinukai dalyvavo konkurse - akcijoje "Sveikatos fiesta 2020". Visus metus ugdytiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Judrioji savaitė, išvyka į sporto klubą, sportinės varžybos, įvairūs sveikatinimo projektai. Vienas smagiausių ir įsimintiniausių įvykių - mokyklos daržo įkūrimas. Vaikai per vasarą jį laistė, prižiūrėjo, rūpinosi. Pasirūpinę savo daržu, ragavo užaugintas daržoves, uogas, gėrė vaistažolių arbatas. Visos šio vykdomo konkurso - akcijos darbus sudėjome į 2021 m. fotokalendorių. Jis bus pristatytas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui.

    

  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

 • Fizinio aktyvumo savaitė

  Vaikams fizinis aktyvumas turi tapti tokia pat įprasta veikla, kaip valytis dantis, gerai išsimiegoti ir sveikai pavalgyti. Todėl, mokiniai visą olimpinę savaitę daug žaidė, sportavo, sužinojo įvairių įdomybių. Pirmadienį vaikai mokėsi judėjimo įgūdžių iš Audronės ir Ąžuolo. Antradienį šoko. Trečiadienį kartu su draugišku Mažųjų žaidynių projektu darė nuotaikingą Ąžuolo mankštą. Ketvirtadienį dalyvavo nuotolinėje laidoje su olimpiečiu ir darė pratimus pagal trenerio Tomo rekomendacijas. Penktadienį skyrė dar vienam aktyviam pajudėjimui su muzika.

  Pirmoji olimpinė savaitė praėjo linksmai ir naudingai. Mokiniai jau su nekantrumu laukia antrosios savaitės užduočių.

  Nuotraukų galerija.

      

  Mokytoja Alma J.

   

 • Piešinių konkursas „Ateities mokytojas“

  Kiekvienas prisimename savo pirmąją mokytoją, kuri dovanojo mums savo širdį ir mokė būti didesniais, rimtesniais, atsakingesniais žmogučiais. O koks bus ateities mokytojas? Gal robotizuotas ateivis su antenomis? Ar burtininko galių turintis herojus? Tą bandė nuspėti 1 - 4 klasių mokiniai, spalio 1 dieną kurdami ateities mokytojo portretą. Vaikai savo vizijas ir fantazijas perteikė popieriaus lape. Visų dalyvių darbai buvo puikūs. Vertintojams sunkiai sekėsi išrinkti geriausius, tačiau balsų dauguma I-osios vietos skirtos 3a klasės mokinės Emos Kailovičiūtės ir 3b klasės mokinio Jono Miniausko darbams, II-ąsias vietas laimėjo trečiokų Domo Savicko ir Austėjos Andruškevičiūtės piešiniai (3a), III-iąsias vietas pelnė Agatos Balsytės (3c) ir Miglės Brašiškytės (1b) mokytojų portretai. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams!

  Mokyklos bendruomenę kviečiame pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais mokyklos languose.

  Nuotraukų galerija.

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Wednesday the 27th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.