Šeimų šventė mokykloje

Šią vėjuotą gegužės 13 pavasario dieną mūsų mokykloje praūžė pats šilčiausias Šeimų šventės uraganas. Skambėjo linksmos dainos, visi judėjo bendru šokio ritmu, koncertavo dainavimo studijos „Sunny kids“ nariai, šoko  šokių studijos „Saulutės“ šokėjai, visi spinduliavo gera energija. Ši diena buvo skirta ir lauko edukacinės erdvės – Edukacinio sodo, gėlyno – kūrimui. Mokyklos bendruomenė supažindino vieni kitus su medžiais ir gėlėmis, kuriuos pasodino kieme. Kiekvienas augalas „papuoštas“ QR kodu. Taip siekiama prisidėti prie vaikų skaitmeninių gebėjimų ugdymo(si). Taigi, vaikai kartu su mokytojais įgyvendins ilgalaikius, trumpalaikius projektus, skirtus aplinkos pažinimui, stebėjimui, mokysis pritaikyti IT pažįstant gamtą. Šventėje netrūko švelnių apkabinimų, šiltų šypsenų, skardaus juoko, meilės ir pasididžiavimo vienas kitu.

Mokytoja Neringa U.

Iniciatyva „Judanti klasė 2022“

Antroji savaitė skirta šokiui. Kiekvienas stengėsi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką. Pasirinktas nuotaikingas, linksmas šokis, kurį šokdami ,visi mokyklos ugdytiniai įrodė, kad judėjimas, fizinis aktyvumas – vienas iš veiksnių, darančių teigiamą įtaką mūsų visų sveikatai.

Mokytoja Edita Č.

Pažintinė diena dviračių muziejuje

Šiandien PUG2 gr. vaikai lankėsi vieninteliame Lietuvoje specializuotame dviračių muziejuje, kuris skirtas dviračio istorijai. Pirmame muziejaus aukšte vaikams džiaugsmo suteikė varžybos šiuolaikiniu ir senoviniu dviračiais. Antrame aukšte - išbandė netradicinę sporto priemonę - velomobilį. O trečiame - plento dviračių sportą. Vaikams muziejus labai patiko ir suteikė džiugių emocijų.

Mokytoja Indrė M.

SKU – PAŽINTINIS VIZITAS „SUSIPAŽINIMAS SU PUG ir ANGLŲ K. MOKYTOJO PROFESIJA“

Gegužės 11-12 dienomis sulaukėme svečių iš Šiaulių Ragainės progimnazijos, kuomet 8 klasių mokiniai susipažino su PUG mokytojo, o 4 klasių mokiniai su anglų k. mokytojo profesijomis. Džiaugiamės galėdami įsitraukti į nuoseklų mokinių socialinės, lyderystės kompetencijos ugdymą, profesinį veiklinimą, skatinti kūrybiškumą, altruizmą bei savanorystę.

Dėkojame PUG3 mokytojai Akvilei S. ir anglų k. mokytojai Ilonai R. už nepakartojamus įspūdžius ir veiklas mūsų svečiams!

Socialinė pedagogė Sima B.

Pergalė TAG regbio varžybose

Šių metų Šiaulių miesto ir rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių pavasario TAG regbio varžybose dalyvavo 8 komandos iš įvairių mokyklų. Mūsų mokyklos atstovai pasirodė puikiai ir laimėjo 1 vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Mokytojas Arnoldas T.

CIVILINĖS SAUGOS STALO PRATYBOS

Gegužės 4 dieną mokyklos pedagogai dalyvavo civilinės saugos stalo pratybose, tema – „Gaisras klasėje“. Pratybų tikslas  –  gerinti pasirengimą galimųjų ekstremaliųjų situacijų valdymui ir patikrinti darbuotojų veiksmus kilus gaisrui. Pratybų metu buvo siekiama įvertinti keitimosi informacija procedūras pagal „Mokyklos galimų ekstremalių situacijų valdymo planą“, patikrinti darbuotojų pasirengimą bendradarbiauti ir koordinuoti veiklą gaisro metu, priimti sprendimus dėl mokinių ir darbuotojų evakuacijos ir atsakingų institucijų informavimo. Civilinės saugos stalo pratybas vedė „Saulės“ pradinės mokyklos pratybų organizavimo grupės vadovas – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius ir pratybų vertintojas – pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė.

Vilma G. pavaduotoja ugdymui

Saturday the 21st. Custom text here