Pelėda Bela

Kartą miške gyveno pelėda Bela. Ji buvo labai graži ir miela, skraidė savo miške ir džiaugėsi gyvenimu. Vieną dieną ji sugalvojo aplankyti savo dėdę Rimantą. Bela pririnko riešutų, uogų, grybų ir nuskrido pas jį. Vaje, kaip apsidžiaugė dėdė ją pamatęs. Ir dar tokios skanios lauktuvės!!! Abi pelėdos draugiškai mėgavosi vaišėmis, jos žaidė slėpynes miške. Viešnagė praėjo puikiai.

Pelėda Bela grįžo į savo namus ir nuėjo pailsėti. Ji susapnavo drugelį ir kitą savo draugą pelėdžiuką Blitą. Pabudusi nusprendė ir jam suruošti lauktuves, mat labai pasiilgo DRAUGYSTĖS.

PUG vasarą lankantys vaikai ir mokytojos

Informacija tėvams dėl nemokamo maitinimo

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi mokyklos priešmokyklinukai ir pirmokai bus maitinami nemokamais pietumis, nevertinant gaunamų pajamų. Tėvams (globėjams) reikia užpildyti formą SP-11.

Asmenys, kurie kreipsis dėl nemokamo maitinimo (pusryčiai, pietūs, pavakariai) ir paramos mokinio reikmėms įsigyti, atsižvelgiant į šeimos gaunamas pajamas, pildo formą SP-11 ir pateikia visus reikalingus dokumentus.

Prašymus galima pateikti: elektroniniu būdu informacinėje sistemoje www.spis.lt arba atvykti į skyrių adresu Tilžės g. 22 arba Tilžės g. 170 pagal išankstinę registraciją. Išankstinė registracija ir informacija teikiama tel. 8 (41) 38 64 87, 8 (41) 38 64 62.

Kreipimasis dėl socialinės paramos mokiniams ir šios paramos skyrimo vykdomas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu.

Vasara - pasaka

Vasara - smagiausias metų laikas! Ko labiausiai vasarą reikia vaikams? Žolės, smėlio, vandens, draugų ir žaidimų... Šiomis šiltomis dienomis veiklos erdve PUG ugdytiniai renkasi mokyklos kiemą. Vaikai stebi ir tyrinėja teritorijoje augančius augalus, jais rūpinasi, renka vaistažoles. Žaidžia įvairius judriuosius ir kūrybinius - vaidmeninius žaidimus. Visa tai teikia daug gerų emocijų.

Mokytoja Akvilė S. ir bibliotekininkė Felicija J.

Mokyklos daržas

Daržas, šildomas pavasario saulės, yra gyvas organizmas. Jo lysvėse veši augalai. Vaistažolių ežioje tarpsta ramunėlės, raudonėlis, čiobreliai, šalavijai, valerijonas ir vaistas nuo daugelio ligų - kartusis pelynas. Daržovių plotelyje sudygo rūgštynės, į saulę stiebiasi salotos, pupelės, žieminių svogūnų laiškai. Jau suvalgyti žirniai... Tarp prieskoninių augalų karaliauja petražolės, krapai, kalendros. Šalia - žiedus krauna žemuogės. Į kiemą persikėlė ir prie gyvatvorės nutūpė cukinija ir moliūgas. Vaikai džiaugiasi derliumi, ragauja špinatus, patrynę pirštais, uosto mėtų, melisų lapelius.

Bibliotekininkė Felicija J.

Svajonių vasara

Ar prisimenate, kaip smagu stovyklauti? Galima miegoti palapinėje, kurti laužą ir, susėdus aplink jį, dainuoti linksmas dainas. Galima maudytis ežere ar jūroje ir statyti smėlio pilis... Priešmokyklinukai labai laukia vasaros ir ruošiasi atostogoms. Vaikai kūrė privalomų per vasarą atlikti darbų sąrašą, sužinojo, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, išsiaiškino, kokių daiktų reikia vykstant stovyklauti, kūrė savo svajonių poilsiavietę.

Mokytojos Akvilė S. ir Simona T.

Wednesday the 5th. Custom text here