Regbio varžybos

3b klasės regbio komanda šiandien dalyvavo Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų tarpklasinėse regbio varžybose. Komanda pasirodė puikiai - užėmė 1-ąją vietą! Sveikiname komandą ir trenerį!

Mokytoja Jovita P.

Pažintinė edukacija VUŠA STEAM laboratorijoje

Šiandien PUG3 ugdytiniai keliavo po tyrinėjimų ir eksperimentų pasaulį kartu su Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos laborantais STEAM laboratorijoje. Ugdytiniai sužinojo, kas yra laboratorija, ką joje veikia mokslininkai, kaip joje reikia elgtis. Mažieji tyrinėtojai dalyvavo pažintinėje edukacijoje „Plaukiojančios uogos ir vaisiai“, kurios metu išsiaiškino, kad vieni daiktai plūduriuoja skystyje, kiti skęsta. Nuo ko priklauso kūnų plūduriavimas? Kas yra skysčio tankis? Taip pat vaikai suprato, kad tas pats kūnas gėlame vandenyje skęs, o sūriame, kurio tankis didesnis, plūduriuos. Veiklų metu vaikai praktiškai išsiaiškino, skęsta ar plūduriuoja nulupti, pusiau nulupti ir nenulupti apelsinai, stebėjo vynuogių judesį gazuotame gėrime. Aptarė bandymuose stebimus reiškinius ir linksmai pašoko. Vaikų žodžiais: „Diena buvo tiesiog Vau“.

Mokytoja Akvilė S.

Kuo daugiau išgelbėto maisto!

Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja respublikinio projekto „Sveikatiada” veiklose, todėl ir šį kartą palaikė rengėjų iniciatyvą ir prisijungė prie konkurso „Kuo daugiau išgelbėto maisto!”. Juk maisto švaistymas - ne tik neišnaudota galimybė pamaitinti alkstančius, bet ir veltui eikvojami kiti ištekliai - žemė, vanduo ir energija, darbo jėga. Mokiniai mokykloje žiūrėjo edukacinius filmukus, diskutavo apie maisto išsaugojimą, ieškojo sprendimo būdų, kaip būtų galima šią problemą sumažinti ir surinko 17 kilogramų maisto. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios prasmingos veiklos.

Mokytoja Edita ir Felicija

Mokytojų diena

Mokyklos bendruomenė kolegiškai švenčia tarptautinę mokytojo dieną. Pašnekesiai prie kavos puodelio, rudeniško obuolių pyrago skanavimas ir mokinių video sveikinimai skirti mylimoms mokytojoms šventę pavertė dar jaukesne.

Mokytojos Sonata M., Felicija N., Eralda P.

Spalio 1-oji Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1-oji Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ta proga „Saulės“ pradinės mokyklos PUG1, PUG2, PUG3, visos dienos mokyklos mokiniai ir mokytojai kūrė, gamino bei dekoravo sveikinimo atvirukus, kurie buvo skirti Šiaulių miesto ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centro senjorams. Mokinukų darbeliai pradžiugino bei sušildė visų, ten besigydančių, pagyvenusių žmonių širdis. Gerumo niekada nebūna per daug...

Mokytoja Rita P.

Senjorų diena

Spalio 1-ąją dieną yra minima Senjorų diena. PUG1 ugdytiniai pagamino atvirukus ir su šilčiausiai linkėjimais įteikė praeinantiems senjorams. Nors ir maža smulkmena, vis tiek šildo širdį. Gražių Jums dienų, senjorai!

Mokytoja Edita Č.

„Sveikuolių bomba“ PUG3 grupėje

ią savaitę priešmokyklynukai draugavo su daržo ir sodo gėrybėmis. Viską apie jas sužinoję, suskaičiavę, sugrupavę, nupiešę, ištyrę, apdainavę, suskaičiavę vitaminus, pagilinę programavimo žinias, pasinėrė į kulinarijos pasaulį. Mažieji virėjai gamino sveikuolių desertą, kuriam davė atominį pavadinimą „Sveikuolių bomba“. Pasidalinę patiekalu su momyklos administracija, paragavę, padarė trumpą ir paprastą išvadą: pačių rankomis gamintas maistas yra pats geriausias ir gardžiausias.

Mokytoja Akvilė S.

Friday the 7th. Custom text here