Filtras
 • Viktorina „Nuo grūdo iki duonelės“

  Duona nuo senų laikų lietuviams - ypatingas patiekalas. Ją, sveikiausią maisto produktą ir neįkainuojamą žmogaus turtą, valgome kasdien visi. Tačiau retai pagalvojam, kokį kelią - nuo pasėto grūdelio iki ant stalo garuojančio kepaliuko - ji nueina...

  Mūsų mokyklos 2c klasės mokiniai: Naglis D. ir Auksė S. dalyvavo viktorinoje „Nuo grūdo iki duonelės“, kuri vyko Dainų progimnazijoje. Antrokai sužinojo daug įdomaus apie duonos kelionę - nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Vaikai žinias išbandė viktorinoje, minė mįsles, rašė patarles, išmoko atskirti grūdus nuo pelų, linksmai bendravo ir duonelės paskanavo.

      

  Mokytoja Alma J.

 • Apie koronavirusą

  Nuo 2020 m. balandžio 27 d. Šiauliuose dalis ugdymo įstaigų pradeda veikti dirbančiųjų vaikams. Informaciją skaitykite čia...

   

  Saugokime save, savo artimuosius, aplinkinius žmones, naudokime asmenines apsaugos priemones, laikykimės saugaus vienas nuo kito atstumo bei dažnai dezinfekuokime rankas. Tai – mūsų visų sėkmės ir sveikatos garantas.

      

  Daugiau informacijos rasite:

  Skaitmeniniai kultūros ištekliai

  Pirmoji lietuvių autorių knyga vaikams apie koronaviruso pandemiją. Knygoje pasakojama apie pirmokės Gretos ir jos brolio Pauliaus įkurtą Visurų laboratoriją, jų nuotykius, ekspedicijas ir atradimus, nutikusius laisvai žaidžiant namuose. Knyga skirta 5-8 metų vaikams, ją skaitykite čia: Knyga „Visurų laboratorija“

 • Edukacinis užsiėmimas „Kuriame pasaką“

  Vasario 25 dieną mokykloje svečiavosi vaikiškų knygelių autorius bei dailininkas - iliustratorius Dainius Šukys. 1 - 4 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso finansuojamoje edukacijoje „Kuriame pasaką“. Užsiėmimo metu rašytojas papasakojo, kaip kuriama knyga, ir, naudodamas įvairius simbolius, kartu su mokiniais žodžiu ir raštu kūrė žaismingus, improvizacinius tekstus, dialogus. Vaikai įsikūnyjo į pasakos personažus, piešė.

      

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Svečiuose pas „Karalių Pūkį“

  Vasario 26 dieną PUG1 ugdytiniai lankėsi Aido bibliotekoje. Čia vaikai visada yra laukiami ir randa įdomios veiklos. Bibliotekininkės pristatė V.Lansbergio knygelių seriją apie lietuvišką lapiną Pūkį bei jo nuotykius. Didžiausias dėmesys buvo skirtas knygelei „Karalius Pūkis“. Mažieji labai įdėmiai klausėsi skaitomo pasakojimo ir nusprendė, kad visi norėtų būti karaliais. Tada ėmėsi darbo: dekoravo, spalvino karūnas tokias, kokias norėtų turėti patys. Darbeliai išėjo puikūs, vaikai liko patenkinti ir džiaugėsi galėdami būti „mažais karaliukais“.

      

  Mokytoja Edita Č.

 • Užgavėnių kaukės

  Šią savaitę PUG2 ir PUG3 ugdytiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Užgavėnių kaukės“ Šiaulių „Žaliūkių“ malūne. Vaikai išgirdo apie Užgavėnių šventės prasmę ir tradicijas, sužinojo, kokią reikšmę turi įvairios kaukės bei persirengėliai, kas yra Morė, kodėl ji deginama ar užkasama po sniegu  ir kuo ypatingos Lašininio ir Kanapinio kovos. O pati svarbiausia ir įdomiausia bei daugybę teigiamų emocijų suteikusi veikla - Užgavėnių kaukių gaminimas. Ugdytiniai į mokyklą grįžo pakilios nuotaikos ir nešini pačių pasigamintomis Užgavėnių kaukėmis

        

  Mokytojos Simona T., Akvilė S.

 • Užgavėnės

  Tai viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių apeigų. Jų paskirtis - išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Pagrindiniai Užgavėnių atributai - kaukės ir persirenginėjimas. Seni žmonės sakydavo, jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi. Tradicijos primena, jog tai paskutinė mėsėdo diena, per kurią daug valgoma, ypač mėsos. Būta manančių, kad tą dieną, po kurios ateina iki Velykų trunkanti Gavėnia, reikia valgyti devynis kartus. Senovėje visi žmonės ruošdavosi šiai šventei: priešpiet gamindavo valgius, taisydavosi drabužius, o popiet jau ir pačios pramogos prasidėdavo.

  Užgavėnės - paskutinė žiemos šventė, kurios kiekvienais metais laukia ir dideli, ir maži. Mūsų mokyklos mokinukai visada su nekantrumu jų laukia, prisimena senąsias tradicijas. Vaikai ruošiasi iš anksto: gamina kaukes, ruošia rūbus, stengiasi nustebinti vieni kitus. Nors šiemet žiemos nebuvo, bet vaikai kieme kvietė pavasarį. Pasislėpę po kaukėmis, apsigobę skaromis, šoko ratelius, dainavo tradicines dainas, vaišinosi blynais. Įdomu buvo stebėti storulio Lašininio ir išdžiūvėlio Kanapinio kovą. Jie tarpusavyje rungėsi tol, kol laimėjo Kanapinis. Vaikai grįžo namo ne tik pilnais pilvais, bet ir su gražiais įspūdžiais.  Užgavėnių blynai ir arbata - patys skaniausi!

  Nuotraukų galerija

  Mokytoja Vida P.

 • Informacija tėvams

  Tėvų (globėjų) prašymai dėl mokinių priėmimo į mokyklą priimami nuo 2020 m. kovo 2 d. darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. raštinėje. Daugiau apie mokinių priėmimą skaitykite čia...

  Kviečiame atvykti į mokyklą, susipažinti su mokymosi aplinka ir mokytojais.

  Laukiame Jūsų.

   

 • Kaip padėti vaikui pamilti knygą

  Mieli Tėveliai, lankykitės knygynuose kartu su vaiku taip, kaip lankotės ir kitose parduotuvėse. Pirkite knygeles ir žurnaliukus, kurie jam aktualūs. Pasirūpinkite, kad vaikas namuose turėtų savo kampelį skaityti. Vakarais paskaitykite vaikui. Skaitymą namuose paverskite viena iš laisvalaikio leidimo formų. Turėkite bibliotekėlę. Leiskite vaikui pačiam paskaityti garsiai ir parodykite, kad jums įdomu. Jei vaikas skaito, būkite kantrūs ir geranoriški. Pagirkite skaitantįjį. Norą skaityti skatinkite mažomis dovanėlėmis. Būkite geru skaitytojo pavyzdžiu - leiskite vaikui matyti jus skaitančius. Pasakokite perskaitytas istorijas. Filmo siužetas, aplankyta vietovė ar šalis gali paskatinti perskaityti knygą. Paskatinkite mažąjį skaitytoją nupiešti knygos herojus, išreikšti savo nuomonę, jausmus. Nenutraukite ryšių su mokykla, domėkitės vaiko skaitymo pasiekimais. Meilė skaitymui ateina labai palengva, todėl nebarkite neskaitančio vaiko, pasistenkite suprasti, kodėl jis neskaito.

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • STEAM „Balionas – skylė“

  2c klasėje eksperimentai apie oro judėjimą tęsiasi. Dailės ir technologijų pamokoje mokiniai svarstė, ar galima pradurti metaliniu virbalu pripūstą balioną, jo nesusprogdinus. Pirmieji bandymai nepavyko. Tik pradūrus balioną virbalu, jie sprogdavo. Bet vienas pripūstas balionas pervertas virbalu nesprogo! Mums visgi pavyko! Kodėl? Ogi todėl, kad balionas buvo pervertas metaliniu virbalu iš viršaus į apačią. Viskas priklausė nuo medžiagos elastingumo – baliono guma elastingiausia buvo jo viršuje ir apačioje. Pradurtas virbalas  neleido balionui plyšti ir užkimšo pradurtą skylutę, kad oras neišeitų.  Taip pat ir oro slėgis, spaudžiant iš vidaus baliono sieneles, jo viršuje  ir apačioje buvo gerokai mažesnis.

      

  Mokytoja Alma J.

 • STEAM „Išsipučiantis balionėlis“

  Pasaulio pažinimo pamokoje 2c klasės mokiniai kalbėjo apie oro savybes. Norėdami išsiaiškinti, ar tikrai oras juda, antrokai atliko bandymą su balionais. Į gilius indus vaikai pripylė šalto ir karšto vandens, paėmė tuščią butelį ir užmovė ant kaklelio balioną. Butelį įstatė į vonelę su karštu vandeniu - balionas po truputį prisipildė oro. Perkėlus butelį į vonelę su šaltu vandeniu - balionas subliuško. Mokiniams pavyko įrodyti, kad oras tikrai juda. Karštas vanduo sušildo orą butelio viduje - oro molekulės juda tolyn viena nuo kitos. Orui butelio viduje neužtenka vietos, jis patenka į baliono vidų ir jį išpučia. Butelį pastačius į šalto vandens vonelę - oras viduje atvėsta, molekulės traukiasi viena prie kitos. Orui užtenka vietos indo viduje, todėl balionas subliūkšta. Mokiniai pastebėjo, kad tas pats vyksta ir su oro balionais. Juos iš vidaus šildant ugnimi, galima skraidyti.

    

  Mokytoja Alma J.

 • STEAM „Tyrinėjame medžiagų savybes“

  Neformaliojo ugdymo veikloje „Tyrinėju ir atrandu“ mokiniai išsiaiškino, kaip būtų galima grupuoti medžiagas. Tyrimo tikslas - atpažinti, palyginti ir grupuoti medžiagas pagal jų fizines savybes, skiriant medžiagų būsenas. Siekis - išsiaiškinti, kad medžiagos grupuojamos į lengvas ir sunkias ne tik sveriant, bet ir merkiant jas į vandenį. Veiklos priemonės: 3 litrų vonelė, 200 ml cilindras, chronometras, virtuvinės elektroninės svarstyklės, liniuotė, įvairūs smulkūs daiktai ir gamtinė medžiaga.

  Tyrimo eiga: ant stalo sudedami daiktai iš plastiko, metalo, medienos, stiklo, gumos, popieriaus ir gamtinės medžiagos (akmuo, kankorėžis, sėkla...). Vaikai apžiūrėjo gamtinę medžiagą, nustatė iš ko pagaminti daiktai. Tiriami objektai pasveriami virtuvinėmis elektroninėmis svarstyklėmis. Į vonelę pripilama 2-3 litrus vandens. Į ją po vieną sudedami tie patys daiktai - stebima, kurie iš jų skęsta, o kurie plūduriuoja vandens paviršiuje. Rezultatai lyginami su svėrimo rezultatais. Mokiniai padarė išvadą - sunkesni daiktai skęsta, o lengvesni išsilaiko vandens paviršiuje, plūduriuoja.

      

  Mokytoja Birutė A.

 • Respublikinis ilgalaikis prevencinis projektas „Žaidimai moko“

  Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti... (vokiečių filosofas Friedrich Wilhelm Nietzche)

  Žaidimas - vaiko gyvenimo ir ugdymosi būdas. Žaidžiant patenkinamas smalsumas, atliekami patys didžiausi atradimai, išgyvenami įvairiausi jausmai: džiaugsmas, pasididžiavimas, ramybė, pyktis, nusivylimas, draugiškumas. Žaisdamas vaikas gali klysti, rizikuoti ir pasimokyti iš savo klaidų. Formuojasi komandinio darbo įgūdžiai, ugdoma valia, lavinama vaizduotė. Žaidimas - puikus savianalizės būdas: vaikai pradeda pastebėti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

  Neabejojant žaidimo svarba vaiko gyvenime, nuo spalio mėnesio trys PUG grupės dalyvauja ilgalaikiame respublikiniame projekte „Žaidimai moko“. Projekto metu ugdytiniai geriau įsisavinti erdvės sąvokas, lavina laiko ir regimąjį suvokimą, tikslina ir tobulina smulkiosios motorikos judesius. Šie gebėjimai labai svarbūs ruošiantis mokyklai. Atliekamos įvairiausios užduotys neapsiriboja vien klasės erdve, veiklos persikelia į sporto salę ar lauką.

     

   Mokytojos Akvilė S., Simona T., Edita Č.

 • Viktorina „Tėviškė padavimų ir legendų lopšyje“

  Padavimai, legendos, sakmės - mūsų protėvių žodinės kultūros palikimas - traukia daugelį: smagu juos prisiminti, kitam papasakoti. Laukdami Vasario 16-osios, 3 - 4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Tėviškė padavimų ir legendų lopšyje“. Mokiniai prisiminė daugelį padavimų ir legendų, susijusių su geografiniais objektais, jų pavadinimais - iš kartos į kartą perduodamais pasakojimais apie garsius Lietuvos akmenis, ežerus ir upes, kalvas ir piliakalnius, miestus ir kaimus. Vaikai skaitė padavimus apie svarbiausius lietuviškus dievus ir deives, pasakojo legendas apie milžinus, jų kilnius darbus ir didelę meilę mažam žmogui. Mokinių lūpose tarsi atgijo legenda apie Neringą, supylusią Kuršių nerijos kopas, Jūratę, apverkiančią savo nelaimingą meilę, ir Naglį, kuriam miško medžių viršūnės braižo kelius…

  Bibliotekininkė Felicija J. 

 • Skaitovų konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

  Vasario 14 dieną mokykloje vyko Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ pirmasis etapas, kuriame jėgas išbandė trys priešmokyklinių grupių ugdytinės: Neringa J. (PUG1), Liepa N. (PUG2) ir Austėja G. (PUG3). Konkurso dalyves vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė ne tik mokytojai bei logopedė, bet ir 4b klasės mokiniai. Susumavus komisijos balsus, pirmojo etapo nugalėtoja paskelbta Austėja G. Antrasis skaitovų konkurso etapas vyko vasario 26 dieną „Romuvos“ progimnazijoje. Čia Austėja pasirodė puikiai, aplenkė kitus dalyvius, pelnė pirmą vietą ir gavo pakvietimą į III etapą. Džiaugiamės mūsų mokyklos atstovės sėkme! Šaunuolė!

  Mokytoja Akvilė S.

 • STEAM veikla „Geltona, žalia, raudona“

  Šia savaitę, laukdami Lietuvos gimtadienio, PUG2 ir PUG3 ugdytiniai atliko įvairius eksperimentus - tyrimus ir naudojo tris mylimiausias spalvas: geltoną, žalią, raudoną. Vaikai gamino lavos lempas ir sužinojo, kad aliejus yra lengvesnis už vandenį. Net kylant spalvotiems burbuliukams, skysčiai nesusimaišo. Tyrinėtojai sužinojo, kad balionus gali pripūsti soda, susimaišiusi su actu, o indų ploviklis tirpdo ne tik nešvarių indų, bet ir pieno riebalus. Mažieji architektai statė Gedimino pilį iš cukraus kubelių ir stebėjo, kaip lėtai ji tirpsta ir griūva vandenyje, kūrė trispalvę vaivorykštę, stebėdami, kaip popieriniu rankšluosčiu keliauja spalvotas vanduo ir jį nudažo. Klasėse vyravo susikaupimas, jaudulys, tyla, džiaugsmas, nuostaba ir meilė bei pagarba Lietuvai, Lietuvos simbolikai ir žmonėms. Mes tikrai mylim Lietuvą!

    

  Mokytojos Akvilė S., Simona T. 

 • Pažintinė praktinė konferencija „It is me“

  Vasario 12 dieną Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje vyko rajono 2-4 klasių mokinių pažintinė - praktinė anglų kalbos konferencija „It is me“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai turėjo galimybę parodyti savo gebėjimą kalbėti prieš auditoriją, aiškiai ir nuosekliai dėstyti mintis, pasisėmė patirties. Heidė Eluna L., Goda N., Titas P., Domas S., Matas S. ir Ugnė Š. (2a klasė) suvaidino pjesę „Slow Food“. 3b kl. mokinys Domas G. skaitė pranešimą „Healthy Food“. Ketvirtokai - Aironas V., Martynas D., Dionizas B., Arnas V., Gabija G., Mathias David C., Viltė G. ir Klaidas D. sudainavo dainą „You can count on me“. Džiaugiamės galimybe gilinti anglų kalbos žinias, turtinti žodyną, bendrauti su bendraamžiais.

    

  Anglų kalbos mokytoja Ilona R., muzikos mokytoja Ainė B.

 • Šokių konkursas-festivalis „Baltic Amber Palanga 2020“

   

  Vasario 8 dieną mokyklos šokio studija ,,Saulutės“ dalyvavo šokių konkurse - festivalyje „Baltic Amber Palanga 2020“. Mergaitės pasirodė puikiai, sulaukė daug žiūrovų aplodismentų ir savo amžiaus grupėje laimėjo II vietą. Šaunuolės!

  Mokytoja Jūratė V.

   

 • Kur dirba mūsų tėveliai?

  Trečiadienį 2c klasės mokiniai vyko į Šiaulių apskrities P.Višinskio biblioteką. Ten antrokai susitiko su Saulės mama - bibliotekininke, kuri papasakojo apie savo profesiją bei supažindino su bibliotekos veikla. Kitoje užsiėmimo dalyje Saulės mama pravedė viktoriną apie Lietuvą. Mokiniai interaktyvaus komandinio žaidimo metu naudojo išmaniąsias technologijas (planšetinius kompiuterius) ir virtualų įrankį Quizlet. Susitikimo metu visi suprato, kad moderni, nuolat besikeičianti, pažangią patirtį taikanti bei skleidžianti, biblioteka - tai puiki proga mokytis kitaip, prasmingai leisti laisvalaikį, bendrauti.

      

  Mokytoja Alma J.

 • STEAM „Bandymai su kiaušiniu“

  PUG3 ugdytiniai dvi dienas vykdė eksperimentą, kurio metu bandė išsiaiškinti, kaip kiaušinio lukštą veikia įvairūs skysčiai. Laukimas buvo ilgas, o rezultatas stulbinantis. Kiaušinis nepasikeitė tik vandenyje. Iš coca cola vaikai kiaušinį ištraukė rudą, iš arbatos - gelsvai pilkšvą. Obuolių sultyse kiaušinis pasidengė rusvais taškeliais ir pūslelėmis, acte - „nusirengė“ - tapo minkštas ir šoklus kaip kamuoliukas. Druskos tirpale kiaušinis neskendo, plūduriavo ir pradėjo dengtis druskos kristalais. Atlikę eksperimentą, vaikai suprato, kad šie skysčiai lygiai taip pat veikia ir dantukus. Pamėgino spalvą pakeitusius kiaušinius nuvalyti dantų pasta ir šepetuku. Pavyko!!! Vaikams labiausiai patiko kiaušiniai ištraukti iš obuolių sulčių (jį praminė dinozauro kiaušiniu) ir iš acto (gaila, kad jis šokinėdamas greit sukežo). Taip pat išgirdome pasižadėjimą kiekvieną rytą ir vakarą valyti dantukus. Teks pakontroliuoti šio pažado vykdymą.

      

  Mokytoja Akvilė S.
 • STEAM „Eksperimentai su žvake“


  Vasario 5 dieną 1b klasės mokiniai prisiminė garsų posakį „būtinas kaip oras“ ir atliko eksperimentą su žvakėmis. Vaikai norėjo išsiaiškinti, kodėl uždegta ir uždengta žvakė užgęsta savaime. Eksperimento metu mokiniai vienu metu uždegė žvakes ir jas užvožė skirtingo dydžio stiklinėmis. Tuomet stebėjo per kiek laiko jos užges. Vaikai pamatė, kad trumpiausiai degė žvakė mažiausiame inde, o po didele stikline - ilgiausiai. Pirmokai sužinojo, kad degimo procesui reikalingas deguonis, kurio yra ore ir padarė išvadą - didesniame inde jo buvo daugiau, todėl ten žvakė degė ilgiau.

  Mokytoja Vida P.

 • STEAM „Gipsas ir jo savybės“

  2b klasės mokiniai vykdė integruotą dailės pamoką, kurioje išsiaiškino gipso savybes. Integruotoje pamokoje vaikai išsiaiškino kaip gipsas reaguoja su vandens dalelėmis.  Stebėjo, kaip kietėja gipsas kambario temperatūroje. 

        

    Mokytoja Birutė C.

 • Edukacinė veikla Dviračių muziejuje

  Vasario 7 dieną PUG1 ugdytiniai lankėsi Dviračių muziejuje. Čia vaikai dalyvavo edukacinėje veikloje „Važiuok dviračiu saugiai“. Visi kartu aiškinosi kas pavojinga, ko reikėtų vengti, kokių būtinų daiktų reikia važiuojant dviračiu. Ugdytiniai apžiūrėjo seniausią dviratį, palygino jį su šiuolaikiniu. Vaikai klausėsi pasakojimų apie keliautojus, kurie, kupini didelio ryžto, apkeliavo pasaulį ir nusprendė, kad galima keliauti ne tik automobiliu, traukiniu, lėktuvu, bet ir dviračiu. Mažieji dar pasigamino sau atšvaitą, kuris padės būti matomam tamsoje.

      

  Mokytoja Edita Č.

 • Stebuklingas pasakų pasaulis

  Vasario 7 dieną visos dienos mokyklos mokinukai pasinėrė į stebuklingą pasakų pasaulį, kuriame gyvena karaliai ir karalaitės, velniai ir raganos, slibinai ir burtininkai. Vaikai vartė ir skaitė knygeles, atsakinėjo į įvairius viktorinos klausimus, spalvino ir piešė pasakų veikėjus, ieškojo piešiniuose skirtumų, padėjo herojams nepasiklysti labirintuose. Visi kartu prisiminė žinomiausias, gražiausias pasakas ir linksmai praleido laiką.

      

  Mokytojos Elvyra L. ir Felicija J.

 • Edukacija Žaliūkių malūnininko sodyboje

  Vasario 6 dieną 3a klasės mokiniai lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Užgavėnių kaukės‘‘. Trečiokai klausėsi pasakojimų apie Užgavėnių šventimo tradicijas ir papročius įvairiose Lietuvos vietovėse, apžiūrėjo kaukes, išdrožtas iš medžio, pagamintas iš beržo tošies, molio, odos. Paskui mokinukai, naudodami papjė mašė techniką, patys gamino kaukes. Taip vaikai pasiruošė triukšmingai palydėti žiemą.

      

  Mokytoja Eralda P.

 • Žaidimų diena

  Mokykla, vykdydama eTwining projektą (LOL) „Lovely Outdoor Learning“, vasario 5 dieną dalyvavo tarptautinėje iniciatyvoje „Global School Play Day“. Veikla, kuri remiasi žaidimu, turi emocinę reakciją ir teikia žmogui malonumą. GSPD koncepcija — paskatinti vaikus žaisti laisvai, be suaugusiųjų įsikišimo ar struktūros.

      

    Neformaliojo ugdymo organizatorė Ilona V.

 • Ūkininko sodyboje

  Šiais mokslo metais mokykla, vykdydama tarptautinį Gamtosauginių mokyklų projektą, pasirinko „Ūkininko“ sritį. Todėl sausio 31 dieną 3b klasės mokiniai nusprendė apsilankyti Šiaulių rajono Bertužių kaime įsikūrusių ūkininkų Krasauskų sodyboje. Čia auginami dekoratyviniai paukščiai bei naminiai gyvuliai. Vaikai išgirdo nuostabų paukščių balsų skambesį: petardų čirškimą, vištų kudakavimą, kalakutų burbuliavimą. Sodyboje gyvena daugiau nei 20 vištų veislių, netoli tvenkinio gagena žąsys, antys. Didelėje teritorijoje įrengti specialūs aptvarai stručiams, keletas namelių - triušiams, fazanams, kartu taikiai vaikštinėja alpakos ir miniatiūriniai ožiukai. Išvyka mokiniai liko sužavėti. Ypač įdomu buvo tiems, kurie dar nebuvo iš arti matę gaidžio, ožkos, triušio. Mokiniai galėjo rankose palaikyti ožiuką, šinšilą, pavaišinti arkliuką morkomis, paglostyti strutį Rožių ir pasigrožėti jo įspūdingu šokiu.

      

  Mokytoja Birutė A.

 • Fotografijos muziejuje

  Sausio 30 d. PUG2 ugdytiniai lankėsi fotografijos muziejuje. Užsiėmimo metu tamsioje laboratorijoje, apšviestoje raudona šviesa, vaikai gamino fotogramas. Fotograma – viena iš seniausių ir paprasčiausių fotografikos formų.  Tai šešėlinis daikto vaizdas jautriame fotopopieriuje, gautas be fotokameros. Vaikai iš gausybės laboratorijoje esančių daiktų dėliojo savas kompozicijas ant šviesai jautraus popieriaus. Kūrinėlius apšvietė kryptine šviesa ir vėliau ryškino specialiomis cheminėmis priemonėmis. Taip atsirado vaizdas be fotokameros!

      

  Mokytoja Simona T.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Friday the 25th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.