3a klasės išvyka į Radviliškį

Spalio 2 d. 3a klasės mokiniai traukinuku vyko į Radviliškį. Vaikai domėjosi šio miestelio istorija, apžiūrėjo geležinkelio stotį, kuriai jau beveik pusantro šimto metų. Nusifotografavo prie žaismingos perono detalės – skulptūros, vaizduojančios bene tiksliausiai keliones apibūdinantį simbolį – tvirtus batus. Tarsi netyčia ant suolelio palikti skubančiojo batai dar labiau žadina norą, metus viską, ir pačiam iškeliauti. Grįžę į Šiaulius, trečiokai lankėsi miesto geležinkelio muziejuje, lauko ekspozicijoje, dalyvavo edukacinėje veikloje.

Mokytoja Eralda Piktūrnienė

Paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis 4a klasėje (mokytoja Loreta Ubavičienė).

1a ir 1b išvyka į Kelmę

Gegužės 27 dieną 1a ir 1b klasių mokinukai lankėsi Kelmės krašto muziejuje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Indėnų buitis ir žaidimai“. Vaikai vigvame klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, šaudė iš lankų, gėrė ant laužo virtą arbatą ir ragavo paslaptingų kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Grįždami aplankė Bubių piliakalnį.

Mokytojos Giedrė Nemaniūnaitė ir Aldona Sabaliauskienė

„Valio! Vasara!“

Praskriejo dar vieni mokslo metai, išaušo gegužės 29-oji – paskutinė mokslo metų diena. Paskutinis skambutis mūsų mokykloje nuskambėjo 40-iai ketvirtokų. Į salę rinkosi mokytojos, mokiniai, tėveliai, svečiai. Skambėjo muzika, dainos, nuoširdūs posmai. Visa mokyklos bendruomenė 10 valandą mokyklos kiemelyje šventė mokslo metų pabaigą - „Valio! Vasara!“. Už gerą mokymąsi, aktyvią popamokinę veiklą buvo apdovanotas gausus būrys mokinių. Už sutelktą darbą, bendradarbiavimą direktorė R.Miežienė dėkojo mokytojoms ir tėveliams. Renginyje dalyvavo seimo narys E.Žakaris. Šventės metu skambėjo daug gražių žodžių ir sveikinimų.

SAULĖTOS, ŠAUNIOS, ĮSPŪDINGOS IR SAUGIOS VASAROS! SUSITIKSIME RUGSĖJO MĖNESĮ!

Bibliotekos vedėja Felicija Jocienė

Edukacinė išvyka „Piemenėlių pramanai“

Gegužės 27 dieną trečiokai nuvyko į  Jautmalkės gamtos centrą. Vaikai susipažino su senovės piemenėlių gyvenimo būdu, su piemenų muzikavimo instrumentais. Žaidė tradicinius piemenų žaidimus, lauže išsikepė piemenėlių „kugelį“. Ši išvykos diena praleista gamtoje vaikams paliko didelį įspūdį.

Mokytojos Elvyra Labanauskienė ir Aušra Gricienė

3a klasė svečiuose „i-dental“ įmonėje

Gegužės 25 dieną trečiokai lankėsi „i-dental“ įmonėje pas Darijos tėvelius. Vaikai susipažino su įmonės produkcija, gamybinėmis ir sandėliavimo patalpomis, sužinojo, kaip gaminamos dantų plombos. Darijos tėvelis patarė vaikams, kaip prižiūrėti dantukus, kad nereikėtų jų  plombuoti. Mokinukai ekskursija labai džiaugėsi, nes pasijautė tikrais įmonės darbuotojais.

Mokytoja Aušra Gricienė

Antrokai ekskursijoje

Gegužės 27-osios rytą gerai nusiteikę mokyklos antrokai išvyko į Burbiškių dvarą. Kelionė visai neprailgo. Ir štai mes jau dvare. Pasivaikščiojome po dvaro parką, grožėjomės įspūdingais tvenkiniais, kuriuose yra 15 salų. Dvaro pastatai suformuoti taip, kad sudaro didelį uždarą kiemą, todėl primena tvirtovę. Atstatytame rūmų svečių korpuse rengiami svečių namai, rūmų verandoje įrengta dvaro istorijos ekspozicija. Parke gausu skulptoriaus Kazimiero Uliansko darbų. Burbiškių dvaras garsėja savo tulpėmis. Deja, jos jau baigia peržydėti.

Pasistiprinę vykome toliau. Apsilankėme Kleboniškėse. Gražiame Daugyvenės upės slėnyje, senoje kaimavietėje kuriamas kaimo buities muziejus, atstatomi būdingi kaimui pastatai: gryčios, klėtys, pirtys, klojimai, daržinės ir kt. Lankėmės ir kaime veikiančiame vėjo malūne.

Mokytojos Birutė Atutienė, Eralda Piktūrnienė

Sunday the 25th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.