INFORMACIJA MOKYKLOS BENDRUOMENEI APIE COVID-19

Mokiniams, jų tėvams (globėjams) aktuali informacija, susijusi su COVID-19, skelbiama TAMO dienyne. 

Kviečiame susipažinti su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengta informacija (siųsti čia...).

„Saulės“ pradinės mokyklos parengta atmintinė dėl COVID-19 ligos (siųsti čia...).

Sveikatos fiesta 2020

2019 - 2020 m. m. priešmokyklinukai dalyvavo konkurse - akcijoje "Sveikatos fiesta 2020". Visus metus ugdytiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Judrioji savaitė, išvyka į sporto klubą, sportinės varžybos, įvairūs sveikatinimo projektai. Vienas smagiausių ir įsimintiniausių įvykių - mokyklos daržo įkūrimas. Vaikai per vasarą jį laistė, prižiūrėjo, rūpinosi. Pasirūpinę savo daržu, ragavo užaugintas daržoves, uogas, gėrė vaistažolių arbatas. Visos šio vykdomo konkurso - akcijos darbus sudėjome į 2021 m. fotokalendorių. Jis bus pristatytas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui.

  

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

Gerumo akcija „Ištiesk gerumui ranką“

Šiandien priešmokyklinukai kvietė visus mokyklos draugus dalyvauti gerumo akcijoje „Ištiesk gerumui ranką“, kuri skirta gyvūnų globos namuose augantiems gyvūnams paremti. Akcija mokykloje vyks iki spalio 30 dienos. Visi, ketinantys dalyvauti akcijoje, gavo lipdukus ir kvietimus. Nelikime abejingi gerumui.

      

Mokytoja Edita Č.

Erasmus+ pradžia

 

 

Mūsų projektas „Blue shirts green shorts“ pradėtas…

Ačiū mūsų kūrybingai mokytojai Jurgitai už sukurtą plakatą.

 

„Sveikatiada“

Priešmokyklinukai dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikatiada“. Norime pasidžiaugti pirmąja atlikta užduotimi. Mokytojos su vaikais sukūrė stendą, kurį išsiuntė konkursui. Pagrindinė mintis buvo ta, kad mokiniai, dalyvaudami šiame projekte, bus: sveiki, veiklūs, energingi, ištvermingi, kantrūs, atkaklūs, tikslūs, ieškantys, atrandantys, draugiški, aktyvūs. Projekto metu bus atliekamos įvairios užduotys ir veiklos – mokiniai sportuos, dalyvaus iššūkiuose, kalbės apie sveiką maistą, sveiką gyvenimo būdą, šoks, linksminsis, juoksis, pasikraus naujų žinių, patirčių ir teigiamų emocijų. Kitas projekto iššūkis, kuris mūsų laukia – 10000 žingsnelių per dieną.

  

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

PRIĖMIMAS Į PRIEŠMOKYKLINES UGDYMO GRUPES

Priimami tėvų (globėjų) pašymai dėl vaiko priėmimo į priešmokyklinę ugdymo grupę vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 1 d. sprendimu Nr. T-378 (skaityti čia...)

Pateikiami šie dokumentai:

 1. tėvų (globėjų) prašymas (prašymo forma) dėl priėmimo į PUG;
 2. vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas ar jo kopija;
 3. jei šeimai taikoma atvejo vadyba, tai patvirtinantis dokumentas.

Informaciją apie priėmimą į mokyklą, laisvas vietas teikia mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė tel. 841552356, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Į priešmokyklines grupes prašymus ir kitus reikalingus dokumentus priima mokyklos raštvedys, darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15.00 val. Pietų pertrauka 12.00-13.00. Dokumentai dėl vaiko priėmimo į PUG priimami popieriniu ar elektroniniu būdu pasirašyti galiojančiu el. parašu (nuoroda čia...).

Prašymas ir kiti pateikti dokumentai registruojami mokyklos tėvų (globėjų) prašymų registre pagal dokumentų pateikimo datą ir laiką.

„Pasverk mano kuprinę“

Spalio 7 dieną, trečiadienį, mokykloje vyko akcija „Pasverk mano kuprinę“. Akcijos metu mokiniai sužinojo, kaip teisingai susidėti kuprinę, kokios įtakos sveikatai turi netaisyklingas kuprinės nešiojimas, kaip saugiai užsidėti kuprinę, kad tuščia kuprinė turi sverti ne daugiau kaip 700 g., o pilnos – optimalus svoris turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10 proc. kūno masės. Vaikams ši akcija labai patiko, nebuvo nei vieno nenorinčio pasisverti kuprinės. Vaikai šurmuliavo, juokavo, padėjo draugams, lygino savo ir draugų kuprinių svorius, lenktyniavo, kurio kuprinė bus sunkesnė. Pasvėrus visas moksleivių kuprines 2a klasėje išrinkta sunkiausia mokyklos kuprinė, kuri svėrė 5 kg 200 g. Lengviausia kuprine, kuri svėrė 1 kg 100 g, didžiuojasi 1a klasės mokinys. Kitose klasėse pastebėta, kad didžiosios dalies kuprinių svoris atitinka normą, per sunkių kuprinių nėra ar yra tik kelios. 3b klasės mokinio Jono žodžiais tariant: „Mano kuprinė atitinka normą, draugų taip pat ir tai mus labai džiugina“.

Nuotraukų galerija

Mokytoja Akvilė S.

Sveika mityba

Antroji „Olimpinio mėnesio“ savaitė mokykloje buvo skirta sveikai mitybai, nes nuo jos didžiąja dalimi priklauso mūsų sveikata ir savijauta. Herojus Amis Kilniaširdis mokė vaikus atrasti ir pamėgti sveikus maisto produktus, valgyti reguliariai. Mokiniai sužinojo apie vaisių ir daržovių svarbą bei nepakartojamą paprasto geriamojo vandens naudą ar cukraus, druskos ir greitojo maisto, kramtomosios gumos ir vitaminizuotų lazdelių žalą. Amis priminė svarbiausią sveikatai palankios mitybos sąlygą - valgymo saikingumą.

      

Mokytoja Vida P.

Mažieji tyrinėtojai

Kai ruduo nuspalvina medžių lapus, o nuo tokio grožio negali atitraukti akių - norisi teleportuotis į mišką. Taip ir padarė visos dienos mokyklos pirmokėliai - surengė iškylą į Dainų parką. Mokinukai apžiūrėjo ten augančius medžius bei bandė juos atpažinti pagal lapus ir vaisius, darė žievės antspaudus. Vaikai suprato, kad parko oras pakankamai švarus, nes ant medžių kamienų auga kerpės. Tyrinėdami paklotę, mokiniai pastebėjo, kad sraigės, boružėlės, skruzdėlytės ir voriukai dar darbuojasi. Tai šilto rudens požymis. Pasportavę įrengtoje žaidimų aikštelėje, prisirinkę spalvotų lapų ir papildę savo žinių bagažą, pirmokai grįžo į mokyklą.

    

Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

Erasmus projekto logotipo kūrimas

„Saulės“ pradinė mokykla dalyvauja „Erasmus +“ projekte - „Blue shirts green shorts“. Mokyklos mokiniai kūrė projekto logotipą. Vakar vyko gražiausio, labiausiai projekto tikslą atspindinčio logotipo rinkimai. Nugalėtojais tapo (iš kairės į dešinę):
 
Meda G. ir Saulė A. iš 3C klasės (1 vieta), Beatričė J. iš 4A klasės (2 vieta), Kamilė M. iš 3B klasės (3 vieta).
 
Sveikiname laimėtojus!
    
 

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 24th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.