„Erasmus+“ projekto „Blue shirts green shorts“ įdomybės

Parašyta Penktadienis, 26 vasario 2021

Šiuo nelengvu laikotarpiu, kai dėl COVID-19 pandemijos nėra lengva įgyvendinti įvairias planuotas veiklas, projektus, Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla džiaugiasi savo sėkme, vykdant mokyklos koordinuojamą tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“.   

 

Vasario 25 d. mūsų mokykloje buvo ypatinga, nes pirmą kartą nuotoliniu būdu susitiko Lietuvos, Italijos, Ispanijos ir Slovėnijos 3–4 klasių mokiniai. Susitikime iš viso dalyvavo 25 vaikai, kurie trumpai pristatė savo šalį ir mokyklą. „Saulės“ mokyklos projekto koordinatorė, mokytoja Ilona Ragažinskienė iš anksto parengė vaikams anketą aplinkosaugos tema. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus visų šalių mokiniai pasakojo apie savo pasodintą medį, dalijosi patirtimi, kaip kiekvienas savo namuose rūšiuoja buitines atliekas, ar nepamiršta užsukti vandens čiaupo ir taupyti vandens, užgesinti šviesos ir išjungti elektros įrenginių, kai jų nebereikia, kaip elgiasi su panaudotomis baterijomis ir kodėl yra svarbu saugoti ir tausoti gamtą. Mokytoja Ilona skatino mokinius būti kuo aktyvesniais diskusijos dalyviais, nebijoti kalbėti, dalytis savo mintimis. Viso susitikimo metu jautėsi šilta, draugiška atmosfera.
Antroje dienos pusėje, Šiaulių „Saulės“ pradinėje mokykloje vyko jau ketvirtas virtualus dalykinis susitikimas su šalių partnerių dalyvių darbo grupėmis. Mūsų mokykla, būdama šio projekto koordinatore, nuolat atidžiai seka projekte nurodytas veiklas, jų įvykdymo datas, todėl šį kartą, kaip ir visada, su partneriais aptarėme nuveiktas veiklas, sėkmes ir nesėkmes, derinome naujų veiklų įgyvendinimo galimybes, atlikimo laikotarpius, dalijimąsi gerąja patirtimi, projekto sklaidą.

Vykdydami tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“, džiaugiamės galimybe turtinti mokinių anglų kalbos žinias, plėsti jų žodyną, suteikti vaikams žinių aplinkosaugos, klimato atšilimo temomis.  

Draugai iš Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos ir Italijos taip pat sėkmingai įgyvendina projekto veiklas savo mokyklose, aptaria jas savo bendruomenėse ir pasidalina nuveiktais darbais su mūsų ir kitų šalių mokyklomis. Visi nekantriai laukiame, kada galėsime vieni kitus aplankyti, pasisvečiuoti, „gyvai“ pasidalinti patirtimi, idėjomis.

    

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.