Filtras
 • Skaitovų konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

  Vasario 27 dieną PUG1 ugdytinė Goda N. dalyvavo miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ II-ajame ture, kuris vyko Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje. Goda pateko tarp šešių geriausių skaitovų ir mūsų mokyklą atstovaus baigiamajame konkurso etape, kuris kovo 6 dieną vyks Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Linkime Godutei sėkmės.

   

  Pedagogė Edita Č.

 • Užgavėnės

 • Kviečiame į Kaziuko mugę

 • Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  Ruošdamiesi sutikti Lietuvos gimtadienį, pirmokai gamino trispalves širdeles, trečiokai rinko ir iliustravo gražiausius posmus Tėvynei, ketvirtokai teikė siūlymus, kaip išradingai ir linksmai švęsti šią dieną, klasėse vyko viktorinos „Ką žinai apie Lietuvą?“. Vasario 15-osios rytą ketvirtokai dovanojo trispalves mokyklos svečiams, mokytojams ir mokiniams. Salėje vyko šventinis koncertas, mokiniai giedojo himną, su Valstybės atkūrimo diena visus pasveikino mokyklos direktorė R.Miežienė, ketvirtokai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie Lietuvą, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Šventinio koncerto pabaigoje muzikos mokytoja Ainė padovanojo dainą „Rudens naktis sustojo“. Šiltas bendruomenės susibūrimas mokyklos salėje visus nuteikė Lietuvos gimtadienio šventei, kurią švęsime rytoj, vasario 16 dieną, šeštadienį savo šeimose.

       

  Mokytojos Vida P. ir Birutė C.

 • Pasaulio pažinimo olimpiada

  Vasario 12 dieną mokykloje vyko 3-4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada. Į ją susirinko po du ar tris mokinius iš kiekvienos klasės. Ketvirtokai delegavo: Simą R., Emilį V. (4b), Patriką M., Emą B. (4c), Algimantą L. ir Ievą M. (4a). Trečiokus atstovavo Gabija G., Ieva K., Kipras L. (3a), Klaidas D., Nojus T. ir Deividas J. (3b). Dalyviai turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie augalus, gyvūnus, žemę, saulę ir Lietuvą. Geriausiai sekėsi ketvirtokui Simui ir trečiokui Deividui. Berniukai surinko daugiausiai taškų, jiems patikėta atstovauti mūsų mokyklą miesto olimpiadoje. Linkime sėkmės!

  Mokytoja Vida P.

 • „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

  Vasario 13 dieną PUG ugdytinės Goda N. ir Goda V. dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, kuris vyko Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje. Daugiau nei 30 dalyvių savo eiles skyrė Lietuvai. PUG 2 ugdytinė Goda V. gražiai padeklamavo Aldonos Puišytės eilėraštį „Lietuva“, o PUG 1 ugdytinė Goda N. deklamavo Janinos Degutytės eilėraštį „Žiemos pasaka“ ir pelnė III-ąją vietą. Komisija pasidžiaugė, kad šio konkurso dalyviai nuoširdžiai skaitė savo kūrinius, yra talentingi meninio žodžio puoselėtojai.

     

  Pedagogės Lina P. ir Edita Č.

 • Vasario 16-oji vaikų kūryboje

  Tu – geltona su pienių skara. Tu – raudona aguonų žieduos. Ir žalia tu svarbi ir gera – Mano siela tavęs neparduos! Vienybės ir išminties Jums linki jaunieji mokyklos kompiuteristai.

  Fotoalbumas.

     

  Būrelio vadovė Loreta U.

 • Šv. Valentino diena

  Kai ketverių metų berniuko paklausė: „Kas yra meilė?“, jis atsakė: „Meilė yra tai, kas verčia tave šypsotis, kai esi pavargęs“. Mokyklos jaunieji būrelio „Piešiu kompiuteriu“ nariai sveikina visus su šv.Valentino diena ir kviečia šypsotis vartant mokinių darbelių albumą.

  Fotoalbumas.

     

  Būrelio vadovė Loreta U.

 • Svečiuose robotukas Tukas

  Vasario 13 dieną 2a ir 2b klasių mokinius aplankė robotukas Tukas. Jis supažindino vaikus su nepakartojamu, paslaptingu ir įdomiu robotų pasauliu. Ateitis priklauso technologijoms. Antrokai sužinojo ir pamatė, ką gali Tukas: rašyti, mesti kamuoliuką į krepšį, žaisti futbolą, šokti, groti įvairiais instrumentais, kalbėti ir rodyti įvairius triukus.

       

  Mokytoja Eralda P.

 • Valstybės pažinimo centre

  Ruošdamiesi švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, 4a klasės mokiniai ir jų tėveliai lankėsi Vilniuje prie Lietuvos Respublikos prezidentūros įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre. Jie aktyviai dalyvavo edukacijoje ,,Diena su Prezidentu“. Atlikdami žaismingas užduotis, mokiniai prisiminė kiekvienam svarbius Lietuvos istorijos įvykius ir tyrinėjo Lietuvos Prezidentų darbą. Mokiniai sužinojo, kodėl Lietuvai vadovauja būtent Prezidentas, ką jis veikia darbo dienomis ir kuo užsiima laisvalaikiu, kokias dovanas Lietuvai yra padovanoję kitų šalių atstovai ir kodėl priimta jomis keistis.

        

  Mokytoja Loreta U.

 • Kviečiame mokytis!

  Priėmimo dokumentus: prašymą (prašymo forma) ir vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą, pasirašytus elektroniniu parašu, galima siųsti mokyklai el. paštu: mokykla@saulespm.lt

   

 • „Senių besmegenių olimpiada“

  Fizinis aktyvus laikas ir grynas oras grūdina vaikų organizmą, pakelia nuotaiką, padeda tobulėti ir gilinti žinias. Vasario 8-ąją, nuostabią žiemos dieną, PUG 1 ir PUG 2 ugdytiniai susirinko švęsti tradicinę žiemos sporto šventę. Skambant nuotaikingai senių besmegenių muzikai, vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse: mankštinosi, lenktyniavo rogutėmis, ieškojo senių besmegenių pamestų sagų ir spalvotų kamuoliukų. Komandos iš sniego lipdė pilis ir dažė jas guašu. Pramogos lauke paliko mažiesiems malonius, neišdildomus įspūdžius bei prisiminimus.

        

  Pedagogės Edita Č. ir Lina P.

 • Viktorina „Iš kokių mes pasakų?“

  Šiais laikais pasaulį galima pažinti ir kitaip nei skaitant, tačiau tik skaitantis žmogus turės platų žodyną, gebės rišliai kalbėti ir sklandžiai dėstyti mintis. Todėl mūsų mokykloje mokiniai skatinami pamilti knygą, priimti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą. Dažni bibliotekos lankytojai – pirmokėliai. Vaikams ypač patinka pasakos. Jos suteikia išminties ir stiprybės, moko mylėti, padėti ir užjausti. Vasario 6 dieną surengtoje viktorinoje „Iš kokių mes pasakų?“, pirmokams teko atsakinėti į įvairius klausimus, sudėlioti pasakos personažą, atlikti matematinį veiksmą. Jaunieji skaitytojai puikiai susidorojo su visomis užduotimis. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai daug skaito, yra kūrybingi ir sumanūs.

     

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • PARAMA MOKYKLAI

  Gerbiami tėveliai ir visi kiti norintys paremti Šiaulių „Saulės“ pradinę mokyklą,

  Tikėdamiesi supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir kviečiame iki 2019 m. gegužės 1 d. skirti 2% pajamų mokesčio Šiaulių „Saulės“ pradinei mokyklai. Tai paramos būdas, kuris iš Jūsų nepareikalaus papildomų išlaidų.

  Nusprendę skirti 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai, galite tai padaryti tokiais būdais:

  • Pirmas būdas: atvykti į mokyklos raštinę (Dainų g. 15), mes Jums padėsime užpildyti prašymo formą FRO512.
  • Antras būdas: elektroniniu būdu (http://deklaravimas.vmi.ltužpildyti formą ir pateikti ją.
  • Trečias būdas: nuvykus į mokesčių inspekciją, užpildyti formą FRO512.
  • Ketvirtas būdas: užpildyti formą FRO512 namuose ir išsiųsti ją paštu: Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

  Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą, supratimą bei pagalbą. 

 • Lietuvių kalbos olimpiada

  Vasario 5 dieną mokykloje vyko 3 - 4 klasių lietuvių kalbos olimpiada. Joje dalyvavo 12 mokinių: Sita L. (3b), Patricija S. (3b), Nojus T. (3b), Rasa M. (3a), Gustė A. (3a), Viltė Š. (3a), Lukas N. (4a), Ieva M. (4a), Rugilė L. (4b), Kamėja J. (4b), Urtė J. (4c), Augustė S.(4c). Mokiniai atliko įvairias teksto suvokimo, kalbos kultūros, sakinių rašybos ir skyrybos užduotis. Daugiausia taškų surinko ir nugalėtojomis tapo Viltė Š. ir Urtė J. Linkime mergaitėms sėkmės, dalyvaujant Šiaulių miesto lietuvių kalbos olimpiadoje.

  Mokytojos Aušra G. ir Birutė C.

   

 • Fotografijos paroda ,,Žiemos pasaka“

  Sausio 28 - vasario 1 dienomis mokykloje vyko Erasmus+ projekto tarptautinė vaikų fotografijos paroda ,,Žiemos pasaka“.  Visi džiaugėsi nuostabiais žiemos vaizdais eksponuojamais mokyklos fojė. Vieni mokiniai fotografijose įamžino miesto vaizdus, kiti pristatė gerokai atokesnių vietovių žiemišką gamtą. Vertinimo komisija, 2a klasės mokinio Adomo tėtis, profesionalus fotografas Andrius, mokyklos direktorė, administracijos atstovai bei mokiniai išrinko nugalėtojus. Visi parodos dalyviai buvo apdovanoti prizais ir padėkomis.

       

  Mokytojos Ilona R. ir Ilona V.

 • Sparnuoti draugai

  Žiema – tikras išbandymas ne tik sparnuočiams, bet ir mūsų gerumui, atjautai. Tai supranta 4b klasės mokiniai. Ketvirtokai žino, koks lesalas tinkamiausias paukšteliams ir rūpinasi, kad visu šaltuoju metų laikotarpiu jo lesyklose nepritrūktų, nes antrojoje žiemos pusėje maisto atsargų gamtoje beveik nebelieka ir, dėl besikaitaliojančių oro sąlygų, paukšteliai jų negali susirasti patys. Lesyklėlėse vaikai paberia grūdų, sėklų, balto pyrago trupinių - kuo įvairesnis maistas, tuo daugiau svečių galime sulaukti. Smagu, kai gali ištiesti pagalbos ranką kitam. Sparnuočiams bus nebaisus šaltis ir badas, vasarą jie atsidėkos savo giesmelėmis.

     

  Mokytoja Vida P.

 • Viktorina ,,Snow – capped English“

  Sausio 31 dieną trečiokai, gerai mokantys bendrauti angliškai, dalyvavo Erasmus + projekto rumunų partnerių inicijuotoje viktorinoje ,,Snow – capped English“. Užduotis vaikai atliko internetu, aptarė gautus rezultatus, pasitikrino klaidas. Mokiniai, viktorinos organizatoriai mokykloje ir Rumunijoje liko patenkinti rezultatais. Vaikai buvo apdovanoti I-ojo, II-ojo ir III-ojo laipsnio diplomais.

     

  Mokytoja Ilona R.

 • Visos dienos mokykla „Po pamokų“

  Visos dienos mokykloje pirmokai kasdien, jei leidžia oro sąlygos, ilsisi lauke. Judrūs žaidimai gryname ore – ne tik pramoga, bet ir sveikata. Klasėje vaikai žaidžia stalo žaidimus, piešia, lipdo, lanksto, skaito knygeles, seka pasakas. Kompiuterių klasėje mokiniams patinka žaisti mokomuosius kompiuterinius žaidimus arba visiems kartu žiūrėti filmą ir jį aptarti.

   

  Mokytojos Elvyra L. ir Felicija J.

 • Knygų mylėtojai

  Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia peno apmąstymams bei duoda atsakymus į taip rūpimus klausimus. Anglų dramaturgas Džozefas Adisonas yra pasakęs, jog „Skaitymas protui – tolygu fiziniai pratimai kūnui“. Skaitymo nauda iš tiesų didžiulė. Tai žino visi 4a klasės mokiniai. Per pirmąjį pusmetį Karina perskaitė net 31 knygą, Ieva - 26, o Lukas – 15. Mes didžiuojamės 4a klasės knygų mylėtojais ir puikiais skaitytojais!

  Mokytoja Loreta U.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Wednesday the 21st. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.