Straipsniai

„Būk saugus ir sveikas“

Parašyta Antradienis, 27 kovo 2018

Mūsų mokykla pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla - įgyvendina programą ,,Būk saugus ir sveikas“. Programos tikslas - formuoti mokyklos bendruomenės sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdant atsakomybę už savo ir kitų sveikatą. Laukimas pavasarinės nuotaikos mokykloje atkeliavo į kiekvieną klasę: palangės pasipuošė daigynais (gėlių, daržovių daigais vazonėliuose, išdygo prieskonių daržas). Mokiniai jau sausio mėnesį sėjo sėklas, stebėjo kaip iš sėklos išauga augalas, tyrinėjo jų augimo tarpsnius ir fiksavo stebėjimo kalendoriuje, paveikslėliuose, piešiniuose, dėliojo augalo augimo liniją. Mokytojai siekė padėti vaikams pažinti ir suprasti supantį pasaulį jį stebint, tyrinėjant, sudarant palankias aplinkybes svarbiausiems pažinimo pasiekimams įgyti. Kovo 27 dieną 2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Elvyra Labanauskiene vaišino priešmokyklinukus „Žaliosios palangės“ derliumi – svogūnų laiškais. Mažieji pradžioje nedrąsiai juos ragavo, bet vėliau gyrė, kad labai skanu. Vaikai džiaugėsi galėdami bendradarbiauti ir dalintis.

Pedagogė Ilona Virmauskienė, mokytoja Elvyra Labanauskienė

Saturday the 27th. Custom text here