Straipsniai

Meninio skaitymo konkursas „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Parašyta Antradienis, 07 vasario 2017

Kiekvienais metais „Saulės“ pradinėje mokykloje vyksta PUG ugdytinių ir 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginio tikslas – skatinti mokinių saviraišką, pagarbą gimtajai kalbai, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą, mokinių kūrybiškumą ir originalumą. Jame gali dalyvauti visi norintys ir mylintys poeziją, raiškų žodį mokiniai. Šį kartą konkursas buvo skirtas Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Saulėtą vasario 14-osios popietę mokyklos salėje susirinko 36 skaitovai iš Šiaulių lopšelių-darželių „Dainelė“, „Žiogelis“, Šiaulių „Romuvos“, Salduvės, „Sandoros“ ir Šiaulių rajono Ginkūnų Vladimiro ir Sofijos Zubovų progimnazijų bei „Saulės“ pradinės mokyklos. Konkurso dalyvius pasveikino mokyklos dainorėliai. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorė Regina Miežienė. Skaitovų pasirodymus stebėjo ir vertino komisija: mokytojos Diana Jocienė („Saulės“ pradinė mokykla), Vida Plechavičienė („Saulės“ pradinė mokykla), Romualda Malčienė („Romuvos“ progimnazija). Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai – diplomais.

Konkurso nugalėtojais tapo: Justė Kazakevičiūtė ir Smiltė Bosaitė iš „Romuvos progimnazijos, Mėta ir Gabija Ignotaitės iš lopšelio-darželio „Dainelė“, Viktorija Bačianskaitė ir Oskaras Rimkus iš „Saulės“ pradinės mokyklos, Gabrielė Mačiulytė iš „Sandoros“ progimnazijos.

Sveikiname nugalėtojus!

Mokytojos Eralda Piktūrnienė, Giedrė Nemaniūnaitė