Straipsniai

Pėsčiųjų žygis „Rudeninės klajonės“

Parašyta Ketvirtadienis, 15 spalio 2015

Spalio 15 d. ketvirtokai dalyvavo 12 km žygyje „Rudeninės klajonės“.  Vaikus žygiui subūrė tėveliai Regina ir Algirdas Medeikiai, kurių pomėgis - keliauti, sportuoti, žygiuoti. Ketvirtokai pavydžiai apžiūrėjo šeimos medalius, diplomus, įamžintas žygių akimirkas.

Prieš kelionę vaikai susitiko su policijos draugu - Amsiuku, kuris priminė saugaus eismo taisykles ir kiekvienam įteikė po atšvaitą. Žilvino tėveliai supažindino su žygio dalyvio taisyklėmis, pristatė maršrutą ir įteikė planą su atsižymėjimo postais.

Kelionės kilometrai prabėgo greitai. Žygio metu vaikai aplankė Voveriškių tvenkinį, Botanikos sodą, Žaliūkių malūną. Oras buvo nuostabus, švietė saulutė, todėl žygeiviai turėjo galimybę stebėti rudenėjančią gamtą ir užfiksuoti gražiausius vaizdus. Grįžę į mokyklą ketvirtokai aptarė  kelionės įspūdžius, džiaugėsi žygiu ir gautais diplomais. Pavargę, bet laimingi išskubėjo namo atrinkti įspūdingiausių nuotraukų konkursui „Mano pirmasis žygis su klase“.

Visi ketvirtokai ir mokytojos dėkoja Žilvino tėveliams už puikiai organizuotą integruotą veiklą.

Mokytojos Aušra Gricienė,  Elvyra Labanauskienė

Friday the 26th. Custom text here