Filtras
 • Kaziuko mugė

 • „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

  Vasario 20 dieną, priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinis, Jonas Miniauskas, dalyvavo Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurse ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkursas skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Berniukas deklamavo  Juozo Nekrošiaus eiles ,,Kaip surasti Lietuvą“. Jonas pateko į II etapą, kuris vyks Povilo Višinskio bibliotekoje ir  apdovanotas padėkos raštu. 

    

 • Vasario 16-osios paminėjimas mokykloje

  Vasario 15 dieną mokykla mirgėte mirgėjo trispalvėmis, mokiniai ir mokytojai pasipuošė lietuviška atributika. Mažieji, Lietuvos nepriklausomybės atminimo šimtmečiui paminėti, deklamavo eiles, šoko, grojo instrumentais, dainavo daineles. 100-mečio koncertą užbaigė vieningai atlikta E.Masytės daina „Laisvė“. Visi garsiai ir užtikrintai ištarė:

  DŽIAUGIUOSI, KAD ESU LIETUVIS!“

  Muzikos mokytoja Sonata Markušenkienė

 • „Tu, Lietuva, mana!”

  Vasario 15 dieną vyko liaudies dainos sąspietis. Didžiulis būrys Šiaulių ir aplinkinių miestelių jaunimėlio sugūžėjo į PC Akropolis. Vaikai vieningai atliko lietuvių liaudies dainą „Tu, Lietuva, mana!”. Renginys – skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Dainavimo studijos mokiniai puikiai atstovavo savo mokyklą ir pademonstravo tautiškumą bei meilę tėvynei. Po renginio šventė tęsėsi – mokiniai kartu su muzikos mokytoja keliavo į piceriją atšvęsti Lietuvos gimtadienio ir pasidalinti įspūdžiais.

     

  Muzikos mokytoja Sonata Markušenkienė

 • „Šalis ta – Lietuva vadinas...“

  Visą šią savaitę mokykloje tęsiamas projektas „Šalis ta – Lietuva vadinas...“, atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Buvo pravesta viktorina „100 klausimų apie Lietuvą“. O vasario 15 –ąją dieną vyko renginys „Gražiausias dainas ir eiles skiriu Tau, Lietuva“. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo ir grojo. Renginys baigėsi smagia skanduote „Mes džiaugiamės, kad esame lietuviai“.

       

  Mokytojos Giedrė Nemaniūnaitė ir Jurgita Klastaitienė

 • Lietuvių kalbos 3 – 4 klasių mokinių olimpiada mokykloje

  Vasario 12 d. mokykloje vyko 3 – 4 klasių mokinių mokyklinė lietuvių kalbos olimpiada. Pritaikydami įgytas žinias ir gebėjimus mokiniai atliko nelengvas užduotis. Dėkojame dalyviams ir džiaugiamės nugalėtojais: Kamėja Juozapaityte (3b) ir  Adrija Bagdonaite (4a)

  Nugalėtojų laukia atsakingas laikotarpis – pasiruošimas miesto 3 – 4 klasių lietuvių kalbos olimpiadai.

  Mokytojos Birutė Cironkienė ir Giedrė Nemaniūnaitė

 • 3 – 4 klasių mokyklos matematikos olimpiada

  Vasario mėnesį mokykloje vyko 3 – 4 klasių mokyklos matematikos olimpiada. Joje dalyvavo stipriausieji kiekvienos klasės mokiniai. Tarp trečiokų stipriausi buvo Airidas Butkus (I vieta), Simas Rupeikis (II vieta), Nojus Degutis ir Patrikas Misius (III vieta). Ketvirtokų tarpe stipriausi - Faustas Pivoriūnas (I vieta), Goda Atkucevičiūtė (II vieta), Adrija Bagdonaitė ir Modestas Kaušius (III vieta).

  Sveikiname nugalėtojus ir visiems dalyviams linkime sėkmės!

  Mokytojos Jurgita Klastaitienė ir Loreta Ubavičienė 

 • Draugystės pamokėlė

  Vasario 15 d. į draugystės pamokėlę mokyklos ketvirtokai pasikvietė PUG1 ugdytinius. Vyresnieji  mažiesiems draugams pristatė Lietuvai skirtus kūrybinius darbelius, deklamavo savo sukurtus posmus, kartu gamino širdeles. Spalvingas širdeles mažieji draugai parsineš namo. Tai bus jų dovana tėveliams ir Lietuvos atkūrimo šimtmečiui.

  Mokytoja Alma Jocienė ir pedagogė Lina Povilaitienė

 • 3b klasės mokiniai švenčia Lietuvos šimtmetį

  Visa Lietuva iškilmingai ruošiasi švęsti Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį. 3b klasės mokiniai savo pagamintais darbeliais puošė mokyklos kiemą, klasę, galerijas: visi kirpo trispalves širdeles, paukštelius, gėles, kurios simbolizuoja nepriklausomos Lietuvos vėliavos spalvas ir gaminovėliavėles. Mokiniai kūrė eilėraščius, piešė piešinius, skirtus gimtinei Lietuvai. Kiekvieno vaiko širdelėje gyvena pasididžiavimas - „Aš esu Lietuvis“.

   

  Mokytoja Vida Plechavičienė

 • „Dailus raštas akį glosto“

  Vasario 9 dieną mokykloje vyko dailaus rašto konkursas, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-mečiui pažymėti. Jo tikslas -  ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Į renginį, jau tapusį tradiciniu, susirinko gausus būrys 1-4 klasių mokinių, kurie savo jėgas išbandė perrašydami parengtus tekstus. Išrinkti keturi dailiausią rašyseną turintys mokiniai: Viktorija Bačianskaitė (1a), Viltė Šimkutė (2a), Augustė Stripeikytė (3c), Modestas Kaušius (4b).

  Sveikiname nugalėtojus!

  Mokytojos Eralda Piktūrnienė, Giedrė Nemaniūnaitė

 • Užgavėnės mokykloje

  Vasario 13 dieną mokyklos kieme vyko edukacinė pamoka – Užgavėnių papročiai, tradicijos, žaidimai ir burtai. Mokyklos bendruomenė, pasipuošusi velnių, giltinių, raganų ir čigonų kaukėmis, susibėgo pasigavinėti ir žiemą pavarinėti. Čia ir Lašininis su Kanapiniu aršiai kovojo, Morė kaitriai degė, skambėjo Užgavėnių dainos, sukosi rateliai. Visi susirinkę vaišinosi blynais, karšta arbata ir kitais gardumynais. Ore tvyrojo puikios emocijos, veiduose tviskėjo šypsenos.

      

  Mokytojos Vida Plechavičienė, Elvyra Labanauskienė, Sonata Markušenkienė. 

 • Besmegeniai

  Nors jau tuoj prašysime žiemos pasitraukti ir užleisti vietą pavasariui – priešmokyklinukai džiaugėsi sporto žaidynėmis su besmegeniais. ,,Saulės“ priešmokyklinukai į žaidynes pasikvietė ne tik besmegenius, bet ir savo bendraamžius iš ,,Romuvos“ progimnazijos. Vaikai kartu dalyvavo estafetėse, pilies statyme ir jos dažyme. Spalvotų rutuliukų ieškojimas sukėlė džiugių emocijų ir skatino vaikus bendradarbiauti. Besmegeniai atsisveikindami pažadėjo sugrįžti kitą žiemą.

   

   Pedagogė lona Virmauskienė

 • Projektas „Šalis ta - Lietuva vadinas...“

   2018 m. vasario 16 d. modernios Lietuvos gimimo diena. Ši data lyg tiltas sujungia 1253 m. liepos 6 d. gimusią senąją Lietuvą ir 1990 m. kovo 11 d. atkurtą nepriklausomą Lietuvą. Be Vasario 16-osios nebūtų Kovo 11-osios ir jos sėkmės istorijos. Siekiant ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinį pažinimą, mokant branginti nepriklausomos tautos vertybes, atskleidžiant Lietuvos valstybingumo temą, pažymint svarbią Lietuvos istorijos datą Vasario 16-ąją mokykloje vyko renginiai skirti Valstybės atkūrimo šimtmečiui.

  Vasario 4 – 14 dienomis mokiniai rinko eilėraščius, dainas apie Lietuvą, puošė savo klasės aplinką, langus karpyta Lietuvos simbolika.

  Vasario 9 d. - pažintinė Lietuvių kalbos puoselėjimo diena, kurios metu vyko veiklos:

  • Ketureilių Lietuvai kūrimas ir iliustravimas.
  • Piešinių paroda „Graži tu mano, brangi Tėvyne“.
  • Dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“, skirtas Lietuvos 100 – mečiui paminėti.
  • Mokyklos bendruomenės foto „Mes Lietuvos piliečiai“.

  Vasario 14 d. – viktorina „100 klausimų apie Lietuvą“.

  Vasario 15 d. – renginys „Gražiausias dainas ir eiles skiriu Tau, Lietuva“.

  Kviečiame visus švęsti Lietuvos atkūrimo šimtmetį. 

 • Lietuvių kalbos puoselėjimo diena

  Vasario 9 dieną prasidėjo pirmieji mokyklos projekto „Šalis ta – Lietuva vadinas...“ renginiai. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Smagu, kad į projektinę veiklą aktyviai įsitraukė mažieji mokyklos ugdytiniai - būsimieji pirmokėliai. Jie inscenizavo lietuviškas pasakas „Ropė“, „Dangus griūva“ bei rašė gražiausius žodžius, skirtus Lietuvai. Pirmokai dėliojo Vytį bei domėjosi kaip atsirado raštas. Trečiokai vyko į „Pegaso“ knygyną. Na, o  mokyklos vyriausieji - ketvirtokai, dalyvavo viktorinoje, parengė pristatymą „Lankytinos Lietuvos vietos“.

        

  Projekto koordinatorės Giedrė Nemaniūnaitė ir Jurgita Klastaitienė

 • Viešnagė pas Pegasiuką

  Vasario 9 d. „Saulės“ pradinėje mokykloje vyko pažintinė diena – „Lietuvių kalbos puoselėjimo diena“. 3b ir 3c klasių mokiniai Pegaso knygyne dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Rašto atsiradimas“. Trečiokai sužinojo rašto atsiradimo istoriją: pamatė pirmykščių žmonių piešinius, randamus olose, sužinojo apie šumerų dantiraštį, susipažino su Brailio raštu ir Morzės abėcėle. Vaikai, gavę Brailio rašto ir Morzės abėcėlės kodus, atliko įvairias užduotis.

   

  Mokytojos V.Plechavičienė, B.Cironkienė

 • Išvyka į Dviračių muziejų

  Vasario 9 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai (PUG-1) aplankė Dviračių muziejų. Jie  prisiminė, pakartojo kaip reikia važiuoti dviračiu, kokių taisyklių reikia laikytis. Sužinojo, kaip dviratis atrodė prieš 100 metų ir koks jis yra dabar. Visi išbandė važiavimą mediniu ir šiuolaikiniu dviračiu. Kelionė buvo įspūdinga, mes likome patenkinti.


  Pedagogė Edita Česnauskienė 

 • Respublikinėje mokinių konferencijoje

  Vasario 8 d. Šiaulių r. Kairių pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų pažintinė - praktinė konferencija „Mano įdomiausia pamoka (veikla) – kelias į mokymosi sėkmę“. Mūsų mokyklos mokinė Viltė Šimkutė pristatė trumpalaikį projektą „Gamtos labirintai“. Mergaitė papasakojo apie tėvelių ir mokytojų suorganizuotą ir pravestą įspūdingą šventę mokyklos kiemelyje, kurioje dalyvavo visos mokyklos mokiniai. Įsitikinome, kad tokia aktyvi bendradarbiavimo su tėvais jėga, nutiesia kelią įdomiems ir sėkmingiems renginiams įgyvendinti.

  Mokytoja Aušra Gricienė

 • „Saulės“ pradinė mokykla ruošiasi Lietuvos 100-mečiui!

      

                        

                         

 • Piešinių konkursas

  Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljone vyko paukščių paroda, skirta „Atkurtai Lietuvai 100“. Piešinių konkursas vadinosi „Balandis, višta, ir triušis“. Mūsų PUG-1 grupės vaikučiai: Ema, Jokūbas, Agata ir Augustė dalyvavo šiame konkurse. Jų darbai išsiųsti ir eksponuojami Kauno Aleksandro Stulginskio universiteto paukščių parodoje. Tokios parodos – puikus būdas ugdyti jaunuosius gyvosios gamtos mylėtojus.

  Pedagogė Aldona Sabaliauskienė

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.